Bir kız neden sütyen giymez?

efenim bazen düşünüyorum, "bu kız gerçekten sokaklarda böyle açık saçık gezinmekten keyif mi alıyor, yoksa belli bir amaç uğrunda kendini adeta kurban mı ediyor?"diye. ne yalan söyleyeyim, bana ikinci seçenek çok daha akla yatkın geliyor. belki de empati yapma noktasındaki yetersizliğim dolayısıyla bir bayanın meme ucunu, toplu taşıma araçlarında, alışveriş merkezlerinde, iş yerlerinde teşhir etme isteğinin altında yatan o güdüyü (veya içgüdüyü) tespit etmekte oldukça zorlanıyorum. bu konu, üzerinde düşündükçe daha da içinden çıkılmaz bir hal alıyor. şu dakika itibariyle pes ediyorum sizce bir kadın neden meme ucunu belli eden giysiler giyer?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hadi çatalı anlarım da meme ucunu görmen nasıl oluyor onu anlamadım...hem isteyen sütyen takar veya takmaz onun sıkıntısını kadınlar bilir bence çok sıkan bir çamaşır ve sevmiyorum..o yüzden fazla meme uçlarına odaklanma gotsüz onun yerine götlere odaklan hasret çekmezsin :p

Kızlar Ne Diyor 22

• göz zevkimi bozuyor öyleleri.

• Keyfi öyle istiyordur. Tercih ediyordur sanane . Teşhir etmek içinde belki bunalıyordur vs. bakma sende rahatsız duyuyor da bu kadar dert ediyorsan..Keyif bizim sütyen bizim canımız ne isterse yaparız.

• Demek ki rahat biri.Karışanı edeni yok.Öyle yetişmiş cesur biri.Yapacak bir şey yok.

• Baaz sütyenlerle hala meme ucu belli olur :)

• caps isterim efem.

• aynen öyle bazıları farkında bile olmuyo.

• belli etmeyeni bulmak zor değil ki...

• bilerek yapmıyordur ...en azından ben öyle düşünmek isterim...bazı iç çamaşırlarında belli olsada dikkat etmek lazım...pamuk bir çözüm.hoş bi görüntü değil..

• bayanlar sutyen giymekden hoşlnrlar ama bazı büyk gögslu bayanlar desteksız ve ince kullandkları ıcın olblr

• Var ise öyleleri (ki ben pek rastlamadım) çok takılma detaya otur keyfıne bak :)

• Herzaman meme ucunu belli eden kıyafetler giymez. Ayrıca herzaman sütyen takmak zorundada değildir. Bırakın rahat etsinler biraz yahu..

• yani bnce şaçmalık..birilerini ona bakmasından zevk duyuyor olabilir. ilgi çekmektir amaç utanma iç güdüsünün yoksun oldugu..

• Ya gerçekten sütyen takmayan, takmayı sevmeyen biri ya da gerçekten teşhirci.

• evet yetersizmişsin

• Göğüsleri sarksın istiyordur belki.

• haklisin canım

• rahat edemiyordur adam kurcalama!

• bi kere okulda bi arkadaşımda farketmiştim bunu.aklıma ilk önce tehşir amacı gelmişti.rahat bir kızdı,ama bunu ona birilerinin söylemesi gerekti ki hiç hoş görünmüyordu:))bu tarz kızlar sorsan sütyen oramı buramı sıkıyor rahatsız oluyorum der ama yok selülit ya da zayıflayayım derken tavsiye edilen abuk subuk streç filmleri takarak öyle spor yapar.ya da vücudunu saran bana göre rahatsız edici taytları giymekten çekinmezler:))

• Sen sor diye.

• sevmediği için olabilir

• 85-90 olan biri sevmiyorum diye takmasın mı yani =)
      nasıl bi görüntüüü olurdu öylee ooyy oyy :D

• *Kıyafeti sütyen kullanmasına uygun değildir.*Sütyen takmayı unutmuştur.*Regl dönemine yakındır, göğüsleri acıyordur.

• hiç öyle biriyle karşılaşmadım açıkçası. ama kışın görünmez zaten hesabıyla rahat rahat ohh diye çıkıyolardır.

• Sicakta hic cekilmiyor.Kisin iyi oluyor usumuyor memikler Ev halimde ise sutyene yer yok darlaniyorum.

• Peki sana hayati soru
      sütyen giyilir mi takılır mı?

• Öncekileri Göster
    • evde çıplak gez kime ne :D

• aynen benim gibisin bende ewde sutyen takamiyorum canım cok kizisiyo goguslerim kucuk oldugu icin mikin acaba

• Sevmiyorum. Nefes alamıyorum, sıkıştırılmış hissediyorum. Kullanmıyorum. İçime atlet giyerim belli olmaz. Ama takmam da sütyen. Bir iki tane var zaten.

• bir yazıdan daha önce bu kadar tahrik olmamıştım efem.

• bi kusuru vardir ilgiyi başka yere çekmek istiyodur, aranıyodur

• Teşhircilik, başka bişe değil.

Erkekler Ne Diyor 16

• Bir de sana şu 2 bilgiyi eklemek isterim sevgili dostum..kadınların meme uçları. tahrik olduklarında ve üşüdüklerinde dikleşir.malum kıç ayındayız. yani sütyen çok kalın değilse yine de o meme ucu belli labilri.

• Canı istemediği için :)

• Goguslerinin dikligine guvendigi icin :)

• Belki yağmurda yağarsa amerikan pastasındaki sahneleri yaşarım filan diye düşünmüştür :D

• =) iyiydii

• teşhirci olabilirmi ondan haz alıyor demekki

• +5'i mi verdim ama daha genis bir baslikta tartismaliyiz bunu.

• Göğüsleri küçüktür ihtiyaç duymuyor olabilir. Büyük olanlar zaten sarkma riskine karşı mecburen takıyor.

• bız bunlara kısaca surtuk dıyoruz efenım

• haklısın sürtüklerr:))

• uuuu =) ağır olmuş...

• istisnalar kaideyi bozmaz

• teşhir kesinlikle..ben burdayım gel demek :))

• bir adam neden don giymezçünkü gotu yokturbir kzı neden sütyen giymez ?

• göğüsleri çok küçüktür gerek yoktur =) boşu boşuna çamaşırı taşır gibi hisseder kendisini :D

• Erkeklerin atlet giymemesiyle aynı sebep yüzünden olabilir mi?

• erkekler neden giymez ki ?

• Gerek duymuyorlardır herhalde.

• Çekici olabilmek için son kozlarını oynuyorlar sanırım.

• Push it. Teknolojik düşün...

• belki küçük olduğunu düşünüyordur sütyen giyince göğüs yokmuş gibi geliyodur onlara :)) :))

• sütyen olduğundan büyük gösterir göğüsleri :D

• Biz erkekler bedenimizi gösterirken o kadar hoyratça davranabiliyoruz da, bir kadın neden kendini kamusal alandan sırf bedeni nedeniyle geri durur ? Önce bunun yanıtını aramak gerek. Ben göğüs uçlarım belli oluyormu diye bakmazken kadın neden sürekli buna dikkat etmeli.. Tamam kabul ediyorum çok da çekici oluyorlar ama işte o kadar.. Bu kadında bir baskı oluşturmamalı. Ne yazık ki bunlara da dikkat etmek zorunda kalıyorlar.Kanımca sütyen kadar rahatsız edici bir şey olamaz. Bunalmış olabilir, terliyor olabilir, göğüsleri daha rahat etsin istiyor olabilir. Olabilir de olabilir.. Bu onun bedeni, bize ne oluyor sa..

• Katıldım hunharca.

• bir erkek açısından bakılırsa tabiki öyle... =)
      çamaşırından kaynaklanmıyor ise aranıyorum..gelen gelsin denir ona...

Yükleniyor...