Victoria secret melekleri

cherygirl
arkadaşımla victoria secret defilesi izlemeye başladık sonra kendimize bakıp utandık biz küçüklüğümüzden beri victoria secret meleği olmak isterdik hal devam ediyo yani:D sizde durum ne kızlar
Güncellemeler
+1 yıl
güncelleme için özür dilerim arkadaşımla v.s konuşmalırımızı duyan ananemin yorumu 3-4 çırpı bacaklı kız için kendinizi üzmeyin kızlar siz daha güzelsiniz diyen ananem adriana limayı görünce olsun sizde türkiye şartlarına göre iyisiniz diyerek morelimizi bozdu :D
Victoria secret melekleri