Bu senenin en moda çizmeleri ve ayakkabıları hangileridir?

Sizce bu senenin en moda çizmeleri ve ayakkabıları hangileridir ? bu konuda bana yardımcı olurmusunuz çizme almayı düşünüyorum ? link atarmısınız ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bu sene troklu denenler çok modaydı da bence seneye out olucaklar çizme mevsimi bitti sayılır troklu alma o yüzden derimmodasını bilmem ama çizme dediğin uzun olur dize kadar rengide siyah olur karda yağmurda düşme diyede düz olur yada maksinim 5 cm topuklu olur miss gibi olur. mesela bu bence miss gibi çizme: link ayakkabı ne için aldığına göre değişir gündelikse rahatına bak diyorum yine düz yada maksimum 5 cm topuk ve düz alıcaksan önü babet kadar açık olmayan değişik ayakkabılardan al onada örnek koyuyorum link link buda az topuklu istiyorsan

Erkekler Ne Diyor 7

• link Ve diz üstü çizmelerin yaşına uygun hali. Bayan giyimde çok çalıştım :)

• yaz geliyo sanırım?

• Şu an zımbalı ürünler revaçta..

• ucuz etin yahnisi tatsız olurmuş paraya kıyarsan skntı olmaz kazak tişört gibi zımbalı ürünleri makinede yıkamıyorsun dimi ?

• çok kullanışsız ama benim aldım çizme kazak vs. hep dökülüyo zımbaları :@

• hacı bu moda dedikleri şeylerle,köyde ninelerin giydiği şalvarla dalga geçenler şimdi onları giyiyor,zengin yenisini almayıp eskisini giyince moda oluyor,fakir giyse alttabaka oluyorderken şimdi moda die köyde ninelerin eski die giymediklerini giyer oldular(dip not)

• başkasına özenme kendi stilini sen bul

• moda kendi giydiklerindir

• Ugg ları ne yaptılar merak ettim.

Kızlar Ne Diyor 14

• ahahahahaha

• harley in modası hiç geçmez :D

• link Bu tür botlar moda.

• Sen önersene bir Allah aşkına.

• vasat

• Isabel marta botlar ben çok beğenyrm link link

• benztmye bak :D

• ozurlu protez kullanan insanların ayakkabıları gibi

• link burdan bak :) dier link küçük çıkıyor :))))

• link bu botu tavsiye ederim.rodimoodda mevcut :) kullanıyorum çok şık ve çok rahat :)

• Cizme icin gec kalmadinmi ya zaten havalar isinmaya baslar

• modadan nefret eder oldum...herkesin üstünde aynı şeyleri görmekten. giysiler değil sanki kadınlar fabrikadan çıkmış gibi.üzerine yakışanı giy modaya uyma yaw

• eski yeni farketmez platform topuklu çizme her zaman güzeldir tabi yürüyebilirsen :P

• givenchy nin çizmeleriyle aşk yaşıyorum! ve isabel marant. ikisinide bayılarak giyiyorum tavsiye ederim

• çizme mi bööö geldi artık hemcinslerimde hep aynı versiyonları görmek,hiç beğenmiyorum,kendi tarzımı kendim belirlerim.

• Bana yakışıyorsa, rengini de beğenmişssem, moda odur...

• Modayı kı.ıma takmıyorum.

Yükleniyor...