• Sor
  • Bence

Bu senenin en moda çizmeleri ve ayakkabıları hangileridir?

Sizce bu senenin en moda çizmeleri ve ayakkabıları hangileridir ? bu konuda bana yardımcı olurmusunuz çizme almayı düşünüyorum ? link atarmısınız ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• bu sene troklu denenler çok modaydı da bence seneye out olucaklar çizme mevsimi bitti sayılır troklu alma o yüzden derimmodasını bilmem ama çizme dediğin uzun olur dize kadar rengide siyah olur karda yağmurda düşme diyede düz olur yada maksinim 5 cm topuklu olur miss gibi olur. mesela bu bence miss gibi çizme: link ayakkabı ne için aldığına göre değişir gündelikse rahatına bak diyorum yine düz yada maksimum 5 cm topuk ve düz alıcaksan önü babet kadar açık olmayan değişik ayakkabılardan al onada örnek koyuyorum link link buda az topuklu istiyorsan

Erkekler Ne Diyor 7

• yaz geliyo sanırım?

• Ugg ları ne yaptılar merak ettim.

• Şu an zımbalı ürünler revaçta..

• çok kullanışsız ama benim aldım çizme kazak vs. hep dökülüyo zımbaları :@

• ucuz etin yahnisi tatsız olurmuş paraya kıyarsan skntı olmaz kazak tişört gibi zımbalı ürünleri makinede yıkamıyorsun dimi ?

• link Ve diz üstü çizmelerin yaşına uygun hali. Bayan giyimde çok çalıştım :)

• hacı bu moda dedikleri şeylerle,köyde ninelerin giydiği şalvarla dalga geçenler şimdi onları giyiyor,zengin yenisini almayıp eskisini giyince moda oluyor,fakir giyse alttabaka oluyorderken şimdi moda die köyde ninelerin eski die giymediklerini giyer oldular(dip not)

• moda kendi giydiklerindir

• başkasına özenme kendi stilini sen bul

Kızlar Ne Diyor 14

Yükleniyor...