İstanbul'da deri kaban nereden alınır?

Kendime kaliteli bir deri kaban almak istiyorum. Şöyle hem yıllarca giyilebilecek, güzel kesim bir şey olsun hem de kalitesi yüksek olsun. Ufak sayılamayacak bir meblağı gözden çıkarmam lazım bunun için biliyorum ama sadece markaya ödenen paralardan da hoşlanmıyorum.Bana önerebileceğiniz hem kalitesi hem de model kesimleri iyi olan bir marka veya deri üzerine çalışan markaların yoğunlaştığı bir yer var mı?Ha bu arada kaban olması şart değil kesinlikle mont aramıyorum, kalçaları da örtsün en azından.şöyle bir şey olabilir mesela: link ya da şöyle: link

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

• Z.Burnu sahili ve iç kesimlerinde dericiler var bir çoğu imalatçıdır zaten uzun zamandır gitmiyorum fiyatlar nasıl bilemem ama deri için ideal yerdir

Erkekler Ne Diyor 9

• link Bahariye caddesinde ve beyazıtta bulabilirsin istediğin model ve fiyatlarda . İnternetten alışveriş yaparım diyorsan çok daha fazlasına ulaşabilirsin .

• İzmir'de olsaydın Kemeraltı, Hisar Camii çevresindeki deri mağazalarını önerirdim sana. Bu arada pazarlık kesinlikle şart. Söyledikleri fiyatın 3'te 2'sine alırsın pazarlıkla. Baktın sıkı pazarlık var ve inmiyor, bırak, dükkandan çık, arkandan 'Tamam abla gel olsun o fiyata' demesi güçlü bir olasılık. :)

• :) ben kredi kartıyla alacağım yahu, o zaman pek yanaşmıyorlar pazarlığa...

• Öncekileri Göster
    • Evet Basmane'deki dericiler çok daha iyi, unutmuşum, sağol hatırlattığın için. Basmane'den Tepeciğe doğru o cadde üzerinde büyük işletmeler vardır hatta, 1-2 tanesine girip bakmıştım atölyelerine kadar.

• derihanda selgü deri vardır mükmmeldir modelleri dünyaya satar

• Ben de şu 2.Dünya Savaşı'nda subayların giydiği dize kadar uzanan, beli hafif dar deri pardesülerden istiyorum ama bulamıyorum.Evet faşistim :)

• :)

• ebay'de vardır.

• zevkli kadınsın vesselam :)) umarım beğendiğin bişey bulursun...

• :) sağolasın...

• tuzla deri ceket yoktur ham işlenmemiş deriler işlenir deri konfeksiyon zeytinburnundadır modellerde o ünlü markalardaki dandik deriler verilen paradan çok daha ucuz ve şıktır

• hımm, google'dan yaptığım kısa bir araştırmaya göre, zübeydehanım caddesi'ne ulaşmam lazım bir şekilde:)

• yanlış hatboyunda dericiler

• desa..

• Zeytinburnu ile bakırköy sahili arasında kalmış olan deri mağazaları mevcut. Oldukça kaliteli mağazalar bunlar ve oldukça pahalı. Oralara gidebilirsin. Çok güzel modeller bulacağından eminim

• parayı bulmuşsun abla

• çıkardım vurdum masaya, o derece:D

• süpersin ya bu devirde parasızlıktan şizofren olan çok d

• Deri ve et ürünlerine tamamen karşı olmamla birlikte merkezi Tuzla dadır.Veya herhangi bir yerdede bulabilirsiniz efendim.Sonuçta yüksek fiyatı size deri veya ne tür bir deri olduğunu söyler.

• e fiyata bakmak da bir yöntem tabii:) bu arada okulumun önünde durduğundan mıdır nedir, bu fotoğrafında yüzün pek tanıdık geldi bana kardeş:)

• 1 yıla yakın yaşadım İstanbul da belki görmüş olabilirsiniz.

Kızlar Ne Diyor 5

• Attolosun dediği gibi Zeytinburnu sahilden başla Kazlıçeşme civarı ve Bakırköy sahile dogru olan kesim..Markaların bile Fabrika satış yerleri vardı buralarda.Yanına deriden alayan bir eleman alman da şart..Deri öyle bir şey ki allayıp pullayıp çeşit çeşit hayvan derisni satıyorlar.

• Toptancılardan alacaksın . Deri toptancıları var zeytinburnunda falan onlara bir bak derim. Linklere bakamıyorum malesef ama benim fikrimi sorarsan deri montla kışın donarsın...

• eminönü.

• Elano bu işten anlıyor, ona sormak lazım:)

• Tuzladan alabilirsin. Kapalı çarşıda da var diye biliyorum fakat merkezi tuzla.

• tuzla azıcık uzak ama bir araştırayım.
      kapalıçarşı da tuzlu olmaz mı yav:)

• Öncekileri Göster
    • e annem birlikte gidelim o zaman, bende pazarlık becerisi sıfıra yakın:)

• Gidelim bebeğim. Pazarlığı bana bırakabilirsin :)).

Yükleniyor...