• Sor
  • Bence

Yüz şekilleri nasıl belirleniyor? (oval, kare, üçgen vs.)

Yüz şekli nasıl belirleniyor?neye göre belirleniyor?Örnekler verirseniz sevinirim

Güncellemeler:
hepinize teşekkürler ben ögrendim saolun :)

En İyi Görüş

Erkekler Ne Diyor 1

• Baklava dilimi yüze Jennifer Lopez i örnek verebilirim ama çene kemiği,elmacık kemiği ve alın genişliğine göre falan belirleniyor.

Kızlar Ne Diyor 8

• Yüzün ŞekliYüzünüzün Şekli Nasıl Belirlenir?-Saçlarınızı geriye doğru çekin.-Bunları bir bantla sarın. Fazla saç yargınızda sizi yanılgıya sürükleyebilir.-Hiçbir hoşgörüye yer vermeden, hiçbir komplekse kapılmadan, uzun uzun aynada kendinizi seyredin,tam yüzden, profilden ve bütün açılardan.-Yüzünüzü daha ileride sıralanan kategorilerden birine uydurun.-Gözlerinizin, göz kapaklarınızın, kaşlarınızın, ağzınızın, çenenizin ve burnunuzun şeklini inceleyin.Uygulayacağınız makyaj türü, bu incelemeye bağlı olacaktır.Erişilmek istenilen amaç:-gerçek kişiliğinizi ortaya çıkarmak ya da kalıcı bir kişilik yaratmak,-önemli veya önemsiz kusurları hafifletmek,-bazı çizgileri hafifletmek veya daha belirgin hale getirmek.Örneğin oval veya üçgen bir yüzünüz varsa gereksiz yere tipinizi suçlayabilirsiniz ya da makyaj hileleri uyumlubir biçim verebilirsiniz.Hüzünlü bir yüzünüz varsa, yapacağınız makyajla onu daha neşeli bir görünüme sokabilirsiniz.Şu halde, çizgi veya renklerle genel uyumu aramak zorundasınız. Bundan başka saç şekliniz, ses tonunuz,giyinişiniz, davranışınızın ve konuşmanız da görünüşünüz üzerinde önemli bir rol oynamaktadır.İşte, genel çizgileriyle, çeşitli yüz şekilleri: oval yüz, uzun yüz ve dikdörtgen yüz.Yüzünüz karakterinizin aynası olduğu için, hatlarınıza uygun bir makyaj seçerseniz, karakteriniz daha da belirginleşecektir.

• peki çektik yüzümüz ya hem köşeli hem yuvarlak hem de oval ise?

• o olmaz ki köşeliyse çenenin sağ ve sol tarafı belirgindir ovalse çenenin ortası daha sivridir yuvarlaksa çene oyuntusu belli değildir yani imkansız dediğin

• valla dediğim gibi..soruyorum başka gözlerden nasıl görünüyordur diye oval ve köşeli diyeni çok fazla bence hafif de yuvarlak :)

• ceneelmaalin genisligi

• alın dar ve yassı elma görünmüyor çene çıkık

• Öncekileri Göster
    • yuz seklini belirliye bilmek icin yandan resim degil duz yuzun belirgin bir resim gerekmektedir ama yani bence senin yuzun oval soyle bir baktimda:D

• attım:)

• Yüzün şekline göre :)

• yani neyine göre :)

• Öncekileri Göster
    • ahahahhaahahahhahahha kop git kız burdan :))))))

• Bana diyosan gitmem taammı :D

• Çene yapısı bunu en çok belirleyen faktördür.

• Aynanın karşısına geç saçlarını iyice topla..yüzünü oynatmamaya çalışarak ki zaten başkası bunu yapsa daha iyi olur sen dururken...aynada yüzünü bir kalemle ya da rujla çiz..çıkan yüzünün şeklidir işte..

• sanırım bu soruda kendini kasdetiyorsun senn yüzün üçgen gibi :S

• evet bunu bilirsem çok işime yarayacak ama yok bir de kendi bakmamla başkasının bakması bir değil :S

• yüze bakınca hangisine benziyorsa:)

• hem köşeli hem oval hem yuvalrak

• Öncekileri Göster
    • ben olurum hemen koy:d

• koydum )

Yükleniyor...