Koca koca gözlükler ama hepsi numarasız ve bunları takan kızlar, ne oluyorlar?

Bakıyorum bu ara etrafıma Tuhaf giyimli kızlar var.. Çoğu saçlarını kabartmıs , Göz kapaklarına kalın kalın çizgi halinde Kalem çekmiş , tuhaf... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Liseye giden kızların bazılarına bakıyorum da acıyorum resmen suratlarda bir kalıp boya,saçlar boyadan yanmış yazık valla yazık.O suratları erken yaşta kırış kırış olunca kafada saç kalmayınca ah vah ederler ama geç kalırlar.Sokak ortalarında bağırış çağırış muhabbetler kavgalar küfürler.bilmiyorum da biz hiç böyle değildik.çok bayağı duruyorlar kim ne derse desin.ben onların annelerinin yerinde olsam kahrolurdum herhalde.

• Aynen katılıyorum. Ağızlarda küfür ellerde sigara... Garip bir hallerdeler... Ailelerininde aslında ne kadar ilgili oldukları hallerinden belli oluyor.

• Elbette herkes özgürdür.Her şeyinde bir oluru vardır.Bunu da unutmamak gerekir.Böyle bayağı şekilde-giyinen demiyorum-davranan bir gençlik ileride hayatta ne tür bir rol alabilir?Nasıl ebeveynler olabilir?Muamma

• Tabii ki özgürdür ve herkes istediği şekılde giyinebilir hatta davranabilir ama bunların dısında sağlıklı ve yetısmıs bır bırey olmak gereklı elbette.. hayatının her adımında her alanında bu cok gereklı bırsey... Mesleki alanda olsun sosyal alanda olsun özel hayatta olsun kısılıgın ve karakterın rolü çok büyüktür.