Koca koca gözlükler ama hepsi numarasız ve bunları takan kızlar, ne oluyorlar?

Bakıyorum bu ara etrafıma Tuhaf giyimli kızlar var.. Çoğu saçlarını kabartmıs , Göz kapaklarına kalın kalın çizgi halinde Kalem çekmiş , tuhaf renkte ojeler sürmüş , ayakkabı bagcıkları değişik converseler ya da ayakkabılar giymıs en önemliside gözleri bozuk olmadıgı halde numaraları gibi görünen aslında numarasız olan saçma sapan gözlükler takmıs etrafa gözlerinin feri kaçmış gibi bakan tipler...Hayatın bir gerekçesiymıs gibi garip garip hallerdeler ben mi yanlış bir tarzda yasıyorum anlamadım ki :) Tek merak ettiğim Acaba bu gözlüklerin anlamı nedirrrrr :)))Hee bir de daha ilkokula giden ama elinde sigarayla dudaklarında kıpkırmızı ruj olan kızlarda var sene 2011 şaşırıyorumm...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Liseye giden kızların bazılarına bakıyorum da acıyorum resmen suratlarda bir kalıp boya,saçlar boyadan yanmış yazık valla yazık.O suratları erken yaşta kırış kırış olunca kafada saç kalmayınca ah vah ederler ama geç kalırlar.Sokak ortalarında bağırış çağırış muhabbetler kavgalar küfürler.bilmiyorum da biz hiç böyle değildik.çok bayağı duruyorlar kim ne derse desin.ben onların annelerinin yerinde olsam kahrolurdum herhalde.

• Aynen katılıyorum. Ağızlarda küfür ellerde sigara... Garip bir hallerdeler... Ailelerininde aslında ne kadar ilgili oldukları hallerinden belli oluyor.

• Elbette herkes özgürdür.Her şeyinde bir oluru vardır.Bunu da unutmamak gerekir.Böyle bayağı şekilde-giyinen demiyorum-davranan bir gençlik ileride hayatta ne tür bir rol alabilir?Nasıl ebeveynler olabilir?Muamma

• Tabii ki özgürdür ve herkes istediği şekılde giyinebilir hatta davranabilir ama bunların dısında sağlıklı ve yetısmıs bır bırey olmak gereklı elbette.. hayatının her adımında her alanında bu cok gereklı bırsey... Mesleki alanda olsun sosyal alanda olsun özel hayatta olsun kısılıgın ve karakterın rolü çok büyüktür.

Erkekler Ne Diyor 10

• Dunyada pembe gözlükle yada at gözlügüyle yada balık gibi gözlerle bakmak hoşlarına gidiyor bazı kızların.Ama bilmiyorlar ki dışardaın cidden sacma duruyor.

• Kesinlikle katılıyorum !

• böylelerini gördükçe ben utanıyorum. göthic dedikleri bu oluyo heralde

• cık

• Öncekileri Göster
    • ya o ya da o :) sonucta gorulmus ve bugun moda olmus :p sonunun lastiği sıkan hudaverdi umarım gözlüklerinin biraz daha modernlesmıs halını cici cici kızların taktıgını goruyordurr :D

• :))

• bence çok hoş..tarz...

• Bknz. "Uzaylı gören masum köylü" :))

• evet o gözlüklerle görmek mümkün :D

• Yakışan da oluyor , yakışmayan da.

• Bazılarına cidden yakışıyo ama minik yapılı insanlarda cidden garip duruyo o gözlükler

• :)) gözünde gözlükle gezenler heral de kaynak yapıyorlar :) küçüklere gelince de onlarda özentiler

• Farklı ama tam ısabetlı bır bakıs açısı :))

• moda denilen illete bulaşmışlardır büyüyünce geçer

• Lütfen artık büyüsünler ! Yoksa kucukler gunden gune çoğalıyorrr.

• o gözlüğü takanlar tazminat döneminden buyana türk ulusunun yaşadığı batılılaşma hareketine ve emperyalist güçlerin ülkemiz üzerindeki oyunlarına çokmak sokmak isteyen ama deliği hala tutturamamış olan tuttursa da niye tutturmak istediğini bile unutucak hatta sonra unuttuğu şeyin niye unutulduğu hakkında fikir sahibi bile olmuycak bir kısımdır. bunlar şu şekil giyinir, bu şekil, o şekil. özgürlüğü bidir.evet sarhoşum.

• :) Tazminat dönemini ne zaman yaşadık :)) Ayna çatlatır o tipler bir de hepsi aynı sadece renkler farklı :))

• yakışmıyor hiç

Kızlar Ne Diyor 15

• Devir değişiyor sadece arkadaşım boşver...

• baskalarda senin tarzini begenmiyordur, bu cok dogal bisey

• olabilir kimse kimsenın tarzını beğenmek zorunda değil herkez istediği gibi eleştirir bu kadar basit.

• eleştirmekte geç kalmışsın bu durum senelerdir mevcut:)

• :)))))) bulmuşken burda da eleştireyim dedim =) gecen kış en çarpıcısını görmüştüm gözlüğün camının kenarına yıldız yapıstırmıstı :D

• hahaha:) benim en çok garibime giden bazı erkek türlerinin bir beden büyük pantolon alıp popolarının yarısına kadar indirmeleri oluyo:)

• haha :)) hiç sorma o tam bir skandal zaten bir de böyle düz yürümez o tipler ayaklar hep yönün çaprazına atılır böyle sırt hafif geride kasıla kasıla yururler ıyyyyyyyyyy .)) ıgrenc otesı dolce gabbana boxerlarını göstermekten hiç çekınmezler :)))

• Onları boşverde ayakkabısının iki tekinide farklı renkte alanlara ne demeli. Ahh zamane gençliği ahh :)

• :))yakında tersten giymelerinden korkuyorum.

• Öncekileri Göster
    • elbetteeeeeee :)) bu genclık karsısında ınsanın doğru yolu şaşırması gayet normal :pp

• Hahah. :|

• bırakalım kim nasıl istiyorsa taksın takıştırsın giysin abartmayalım bu kadar :))

• :)) taksınlar bakalım

• bende batma yaratmaz

• link :))

• Köstebek.

• :))

• Sen böyle bir soru sorduğun için ne oluyorsan, onlarda aynısından oluyorlar.Hı hı.

• herkesin kendi zevki hoşuna gitmemesi eleştirme hakkı vermez

• ivet bencede. de ayrı.

• Onlar icin entelce bir aksesuar hepsi bu:)

• :)) hiçte entel durmuyorlar :) itici ve komikler :D

• Nefret ediyorum o gözlüklerden

• Bendeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !

• emo falan dıyorlar onlara heralde.tipik kızlar ıste

• Tuhafff kızlarrrr :)) bi arada böle kareli mareli çoraplar giyen kızlar vardı :)) Ben FAKE değilim diyee bagırmak istedikleri her hallerinden belli :D

• ahah evet .D

• hayret bişey ben 15 yaşındayım hiç denemedim bile benim gözlerim astimat miyop olduğundan gözlüklerim var onlar da kemik e benziyor ama daha modern , ince. ben lense geçmek istiyorum arkadaşlar da gözlük sana çok yakışıyor diyorlar . ben de bi bozukluk var heralde :D ( converse bağcıklarım hep aynı renktedir :D )

• :)) o zaman sorun yok demektirr :)

• Öncekileri Göster
    • yok yok gaayet normalsin .)

• sağol ya :D

• O gözlüklerden ben de istiyorum. Hani şu kalın çerçeveli olanlardan :). link bu. Bayılıyorum :).

Yükleniyor...