Alnı geniş burnu büyük olanlara ne gibi saç şekli kıyafet önerirsiniz

Alnı geniş burnu büyük olanlara ne gibi saç şekli kıyafet önerirsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• link burnunu kapatır bu saç şekli :D

• sen bayan içinmi demiştin ben sevgilin için diyorsun sanmıştım burnu büyük falan deyince pardon ya :D

• erkek yazmıs bide

Erkekler Ne Diyor 11

• açık dalgalı saç

• kahküllü

• Malatyalıyım ama benimde burun hafiften büyük.Hep kısa saç kesiyorum :) Kısa saç iyidir.Fazla yağlanmaz.

• jlkjkgfkjfghjffjkjk :DD

• halka filminde kuyudan cikan ve suratini komple kapatan saciyla samara modeli diyorum:-)

• Direk 0'a vurdursun saçı

• alnın genişse kahkül bırak burnun büyükse seni havalı gösterecek iddalı kıyafetler giy burnu büyük desinler

• he ya benim de öyle fotoya bakınca anlarsın

• yaptırmam seni mi kırcam zaten günahmış Rabbim böyle yaratmış değiştirirsem sevmemiş olurum

• o zaman yaptırma derim

• sağlık ta bir sorun yok ama beğenilmemek işte insanoğlunu derdi

• Öncekileri Göster
  • safinastanmı bahsediyorssun..?

• alnın genişse kakül bırak çok yakışır sana burun için bi öneride bulunamayacam aklıma bişey gelmedi malesef :)

• kıyafetten öte burun estetiği olmasını önerirdim.

Kızlar Ne Diyor 9

• yandan perçemli uzun dalgalı saç kesinlikle.perçem alnındaki orantıyı sağlar dalgalı ve uzun saç burnunu küçük gösterir.

• Kahkül. link

• Alnınız geniş olduğu için saçınıza kahkül yaptırmalısınız fakat kahkül burnunuzu daha da büyük göstericeğinden dolayı kahkülü de burnunuza dikkati vermicek şekilde kestirmeniz gerekir. Yani dümdüz bir kahkül yerine asimetrik bir şekilde kahkül kestirmeniz hem alnınızı kapatır hemde burnunuza dikkatin verilmemesini önler.. link link

• rica ederim.

• saol :)

• estetik olsun ilk. sonra kahkül bıraksın.

• kelkül uzun saç bırak farkedilmez bile

• Alnı geniş dediğinde Rihanna hemen gözümün önüne geldi o yüzden tahminen şöyle bir saç modeli ola bilir kapatmak için: link aynı zamanda burnun büyüklüğünü de kapar bence.

• link bu şekil.

• uzun saç güzel gider

• kahkülde alnı kapatır braz

• kuafore sorr bence onlar yuz sekline yakısanı bılır

Yükleniyor...