• Sor
  • Bence

Hangi makyaj malzemesi markası hem iyi hemde uygun?

Ben öğrenciyim tabi durumumda belli yani anca kendi harçlıklarımla makyaj malzemesi alıcam fakat hem kaliteli hemde uygun istiyorum hangi markayı önerirsiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kendi dogal güzelligine güvenmiyor musun?Hem ögrencisin hem de makyaj. Bence en fazla göz kalemi al yeterli.Neden 16-27 yaş arası makyaj yapar hic anlamam. 27 ve üstündekilerin bircogunun ihtiyacı var. ama hepsinin degil.Genc yaştakilerin makyaj yapması garip geliyor. Zaten güzeller.

• haha ben doğal güzelim zaten yani babyfacelik var çirkin olduğum için değilki bu. Eyeliner,gözaltı kapatıcısı(oda gözlerimin aldı şiş oluyo bi dönem gözlük kullandım kötü duruyo) göz kalemi ve arada kullanmak için pudra alıcam :) ama tabiki bunları dandik biyerden almak istemem :\

• Golden rose iyidir herhalde.
      Saturn - taksimin altında solda bir yer var girişte. oraya bakabilirsin fiyatları bilmem.
      Hem kaliteli hem uygun diyorsun hem de ögrenciyim diyorsun celişkili :p

Erkekler Ne Diyor 3

• maybelineLorealNitroginamax factor

• Belki de sırrı maybelline!11BİR

• Özledim seni bugün şekerim. Frambuazlı pastam...

• Öncekileri Göster
    • Reflün mü var senin? :(.
      Kırmızı et yeme şekerim. Ben bakarım sana. :).

• Ölümsüz olmak istedim bi' an...

• Meybili new york...sevgılım onu kullanırdı bence ıyı marka

Kızlar Ne Diyor 16

• loreal alıyorum freeshoptan teleskopik bi maskarası var mükemmellll

• ben flormar kullanıyorum memnuum:)))

• Flormar fena :). Türkiyeye gelmeden önce okadar ürünler denemıştımkı: Dior, Clinique, Estee Lauder, Lancome, Chanel, BeYy, vesaire. Birgün acele ile makyaj lazımdı ve cosmo dükkanında flormar ile tanıştım :) flormar hepsine bin basar bea. Artık sadece flormar kullanırım, rimmelı süper (pembe olanı kullanırım) pudrası tüm gün kalır, falan filan :)

• golden rose iyidir söylediğin yönden.

• max factor.lancome ve clinique den pek bi farkı yok hem de daha uygun

• flormar

• Derslerden ben makyaj yapmaya vakit bulamıyorum yav :) ben ozel gunlerde bi eyelinerle rimel surer cıkarım. Bence fazla almaay gerek yok 2-3 parca ıyısınden al yeterli.

• öyle yapıcam zaten :)

• Kesinlikle avon, oriflame, flormar gibi markalardan alma. Onun yerine git maybellineden al.

• Maybelline, golden rose

• maybellınne

• flormar :)bde rimel aldm 2.95 e süper valla ama markasına bakınca yazarım aklımda değil.

• Golden rose de iyidir,flormarda ama sakın avon alma.

• ucuz istiyorsan flormar al

• ogrencıysen avon kullanabılırsın

• 10 flormarın olacağına, 1 mac 'in olsun derim.ama tercihin düşük bütçeli ürünlerde ise, en iyisi ama en iyisi maybelline ürünleridir. yerli mallarından ise, flormardan ziyade golden rose derim.Türkiyedeki satış politikası, max factor gibi değil (max factor ve loreal, yurtdışında çok ucuzken bizde maşallah epey yüksek)

• ve bi de yerli markalardan, uygun bir marka olan Pastel.

• aynen katılıyorum acayip yüksek burdaki rimeller yani burdaki fiyat yurt dışındakinin yarısı..

• evi çöpe çevirme . bu bir alışkanlık olsun hayatında ,1 tane al kaliteli al .bazı malzemeler dikkat gerektirir , fondten ,nemlendirici ,( bu arada bu en pahalısı anlamına gelmiyor , bepanten işini görür makyaj altı için ,çok sık yapmayacaksan ) allık ,pudra gibi ürünlerde seçici ol . para biriktirmekle başla mesela . indirim zamanları olur belli başlı büyük markaların o fırsatları degerlendir bütcen kısıtlı ise . 30 tane ruj alacağına 1 tane al kaliteli ve klasik renk al . ha bana sorarsan 24 öncesi makyaj filan yapma . tek bir mrka öneremiyorum o yüzden büyük markaların indirim zamanları işini görür . ama indirim dönemleri bile çok ucuz olmaz , o yüzden para biriktir , miktar bilelim ona göre söyleriz.

Yükleniyor...