Kadınları çıldırtan parfüm!

Arkadaşlar, ihtiyacımın olduğundan değil ama ne zaman filim sitelerinden birine girsem "bayan azdıran parfüm, bayan çıldırtan parfüm" gibi parfüm reklamaları geliyor karşıma.Kullanan var mı ki bu kadar reklam yapıyorlar.Ne var da içinde bayanları çıldırtıyor, bu deneyen var mı aranızda.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ruhun leş gibi kokarken kullandığın parfümün bi' önemi yok derler..

• oww harika cevap

• Pardon isminiz Nihat Doğan mı acaba?Tahmin yeteneğim çok iyidir :D

Kızlar Ne Diyor 5

• çok saçma birşey. bir kokudan kendini kaybeden zaten acizdir. ama şu var gerçekten güzel, etkileyici parfümler var hem erkek için hem bayan için de. öyle kendini kaybettirecek kadar değil :)

• saçma ve yalan

• Dior Fahrenheit..Bunu kullanan erkek 10-0 öndedir..

• Efendim?

• odunsu kokular

• Kokladıysanız nasıl hissettiniz acaba?

• erkek gibi kokuyordu

• İnanma öyle şeylere:) Doğal çekicilik en etkili parfümdür:) İhtiyacın da yoktur tabiyki:))

• Şimdi kendim için demiyorum ama her kesin doğal çekiciliği olacak diye bir şey yok.Bazı insanlar işi gereği çok terleyip kötü kokabilirler.Bu durumdan dolayı deodorant veya parfüme ihtiyaç duyarlar.Bu nedenle parfümler çok satıyor!

• bonjour matmazel.. ^.^

• Küfür mü ettin la!

Erkekler Ne Diyor 4

• kandırmaca arkadaş.. ama ben kendi parfümüme güveniyorum normal arkadaşım bile boynuma yapışıp kalmıştı bir kaç dakikalığına..

• SArımsak ye yada Soğan ye Sevgiline bir hoh yap.

• Eyvallah!

• Ona inanan abazalar vardır.

• Sayın ronaldo3488, şu abaza deyimi pek hoş değil kullanmasak mesela!

• Tamam pardon.Ona inanan sekse aç erkekler vardır.

• Seksle ilgili bir şey demedim ki ?

• Yalan arkadaş yok öyle bir şey.Boşuna gidip 79 lira verme.

• Ulan bende sanki satın almış denemiş gibi yorum yapmışım.Yok öyle bir şey bizim arkadaş aldı ordan biliyorum :D

• Aynen öyle :D

Yükleniyor...