Seksi kadınlar mı güzel kadınlar mı ?

her seksi kadın güzel olmaz her güzel kadın da seksi olmaz sizce hangisi? seksi bir kız mı güzel bir kız mı?

Güncellemeler:
başlığı yazarken ne içtim bilmiyorum :) seksi kadın mı güzel kadın mı demek istemiştim

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Seksi kadın çekici kadındır , ikisi ayrı olmaz .

Erkekler Ne Diyor 10

• Bence 3 ü bir arada kahve gibi ikisi bir arada olmalı..

• Seksepalitesi olan kız.. Cinayet sebebi ama olsun.

• bence seksi kadın...

• Seksi mi güzel mi diye olmalıydı soru. Cevabım seksi.

• güzel kadın

• güzel kadınlar

• olsun sende bu açıklamaları değerlendir ve kendince bir sentez yapı ver bizahmet olurmu:)

• Güzellikle seksapel ayrı şeyler. Mesela garbage'ın solisti güzel değil ama çok seksi. Güzel olan seksi olabilir mi, evet, biraz çalışmayla mümkün.

• bence ikisi de bir. :S biraz daha açar mısın anlamlarını.. seksi kadın da güzel kadında sevişmek isteyeceğim kadındır yani..

• güzel bi başlık açmışsın bravo:))bazı kadınlaR vardır...erkek ne ilaçlarda alsa bi işe yaramaz...bazı kadınlar vardır...ilaca bile gerek yokturişte bu kadar açık ve net konuuşyorum :))seksi kadın=çekici kadındır zaten:)gerisi..hikaye...öylesine bir kadın işte..

Kızlar Ne Diyor 5

• 2-si olsa ayni anda dah hos olu r tabikide vucud hatlari guzelolan sexiydir yuzu guzlel kendi guzel olnada gozeldir eyer guzelsen isdesen cekiic ola bilirsin kendi elinde:))

• erkekler sexi isterler bence daha çok onlara bakılıyo durum ortada

• Merve Boluğur gibi olmalı , hem seksi ve çekici!

• Yani.

• şimdi baktım haksız değilsin

• Zincirin halkası gibi...Biri olmadan diğeri olmaz..

• Zarif kadınlar hem çekidir hem seksidir hem güzeldir.Güzel kadında eger zerafet yoksa güzelliği anlam ıfade etmez.

Yükleniyor...