Hem sırt hem kol çantası olabilen çanta, sizce nasıl?

sizce nasıl çanta? taba rengini düşünüyorum linklerde yok, bordoyla uyum sağlarmı? yada gri siyah bordo falan mı düşünsem? sırt çantası olarakta çok işime yarayacak güzelmi :) link link link

Güncellemeler:
arkadaşlar ben renkleri değil sadece modeli sordum renge yorum yapmayın lüttfenn? modelimi kötü

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ücüncüsü iyi gibi. ama taşıyıp görüp denemen lazım. bu sekilde alma

Erkekler Ne Diyor 18

• Şık değil ama son linkteki işlevsel gibi.

• Çikin

• nedenki

• Beğenmedim

• Uyumlu kıyafetlerle bence çok rahat kullanılabilir. Herkes ne yapıyorsa onu yapmak zorunda değilsin, bu moda veya bu moda değil diye kendini daraltma yakıştırabiliyorsan kendine al kullan tereddüt etme..

• hepsi birbirinden rüküş

• bence çok güzel kullanan arkadaşlarım var ve yakıştırıyorum da

• ilk resme baktım 2.bakmadım bile çok çirkin.

• olumsuz..

• okula takamam:D

• az once paylaştıgın cok iyiydi :)

• diğer sorudaki mi

• evet

• havalı değil

• farklı bir tasarım, ancak sırt çantası olarakta kullanılabilir olduğundan eldeki görüntüsü biraz hantal ve arka askı noktaları elde kendini çok belli eder.Tabiki ihtiyacınız bu yönde ise işinize yarayacaktır, ancak fotoğrafla ilgilenen birisinin hem telefonun olsun hem fotograf makinem deyip sadece telefon aldığını görmedim.

• renk uyumundan anlamamda çanta güzelmiş

• Çok çirkin.

• bence kullanışlı güzel

• size link atmamı istermisiniz .bunkar demode .3 .belki

• güzel değil

• pratik işte süper

• bayanlara en çok yakışanı normal kol çantaları

• :D soran kendine gel zevksizlik intihar sebebi değildir

• Çok çirkin. zevk bumu?

Kızlar Ne Diyor 21

• beğenmedim

• modelimi renklerimi

• modeli

• güzel değil ama kullanışlı

• modası geçti bunların ya çok eskide kaldı

• yani hasta olmadım ama kötüde değilmiş daha ucuza bulabilirsin biraz pahalı fiyat vermilşler

• hiç güzel değil

• karar veremedim

• beğenmedim ..

• modelimi renklerimi

• hem model hem renk

• Öğrenciysen gözel olabilir , fakat deyilsen ,Tavsiye etmem ben şahsen kullanmam

• neden kulanmazsın beğenmedinmi? evet öğrenciyim 3. linktin daha canlı ve açık tonu olcak sence nasıl renk?

• Rengi guzel his beğendim rengi , fakat benim tarzım deyil hem sırt hem el çantası düşünemiyorum bile

• hımm ama bana lazım işte:) teşekkür ederim yorumun için

• beğenmedim

• öğrenciysen ilk link gayet hoş olur

• renk olarak hangisi? 3. linkin daha açık ve canlı tonunu düşünüyorum sence nasıl

• 3. linkin açık tonu guzel olabilir ama kıyafetlerinede dikkat etmelisin koyu tonlarda giyiniyorsan koyu al bence

• benim var hiççç kullanışlı değil koluna takınca pazar torbası gibi duruyor oysa çok heveslenerek almıştım :( kesinliklee önermem

• sırt çantası olarak kullancaklar içndemi kullanışsız çirkin

• bence iyi degiller. ben begenmedim. kahverengi metalik sari ve siyah ucu bi arada uyumsuz

• renk değil mdel sordumki

• pardon ben yanlis anlamisim o zaman. ozur.
      model fena değil eger kahverengi yerine siyah ve sari metal yerine gumus rengi olursa guzel olur

• beğenmedim.

• çirkin sevmedim

• Modeli kötü evet

• Bi umutla üçüne de tek tek baktım ama malesef .( hiçbirini beğenmedim

• Guzel degıl, basıt duruyor

• Beğenmedim

• modelimi renklerimi

• çok saçmA zevksiz

• rüküş ama tasarımı iyi yoruldun mu tak sırtına ama bence düşünme çünkü şık durmaz

• aynı fiyata daha güzelleri var

Yükleniyor...