Hem sırt hem kol çantası olabilen çanta, sizce nasıl?

sizce nasıl çanta? taba rengini düşünüyorum linklerde yok, bordoyla uyum sağlarmı? yada gri siyah bordo falan mı düşünsem? sırt çantası olarakta çok işime yarayacak güzelmi :)

link link link

Güncellemeler:
arkadaşlar ben renkleri değil sadece modeli sordum renge yorum yapmayın lüttfenn? modelimi kötü

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ücüncüsü iyi gibi. ama taşıyıp görüp denemen lazım. bu sekilde alma

Erkekler Ne Diyor 18

• Şık değil ama son linkteki işlevsel gibi.

• güzel değil

• havalı değil

• size link atmamı istermisiniz .bunkar demode .3 .belki

• Uyumlu kıyafetlerle bence çok rahat kullanılabilir. Herkes ne yapıyorsa onu yapmak zorunda değilsin, bu moda veya bu moda değil diye kendini daraltma yakıştırabiliyorsan kendine al kullan tereddüt etme..

• Çok çirkin. zevk bumu?

• ilk resme baktım 2.bakmadım bile çok çirkin.

• olumsuz..

• okula takamam:D

• hepsi birbirinden rüküş

• Çok çirkin.

• bayanlara en çok yakışanı normal kol çantaları

• :D soran kendine gel zevksizlik intihar sebebi değildir

• Çikin

• Beğenmedim

• nedenki

• pratik işte süper

• bence kullanışlı güzel

• bence çok güzel kullanan arkadaşlarım var ve yakıştırıyorum da

• farklı bir tasarım, ancak sırt çantası olarakta kullanılabilir olduğundan eldeki görüntüsü biraz hantal ve arka askı noktaları elde kendini çok belli eder.

Tabiki ihtiyacınız bu yönde ise işinize yarayacaktır, ancak fotoğrafla ilgilenen birisinin hem telefonun olsun hem fotograf makinem deyip sadece telefon aldığını görmedim.

• renk uyumundan anlamamda çanta güzelmiş

• az once paylaştıgın cok iyiydi :)

• evet

• diğer sorudaki mi

Kızlar Ne Diyor 21

• güzel değil ama kullanışlı

• Modeli kötü evet

• modası geçti bunların ya çok eskide kaldı

• karar veremedim

• bence iyi degiller. ben begenmedim. kahverengi metalik sari ve siyah ucu bi arada uyumsuz

• pardon ben yanlis anlamisim o zaman. ozur.

model fena değil eger kahverengi yerine siyah ve sari metal yerine gumus rengi olursa guzel olur

• renk değil mdel sordumki

• benim var hiççç kullanışlı değil koluna takınca pazar torbası gibi duruyor oysa çok heveslenerek almıştım :( kesinliklee önermem

• sırt çantası olarak kullancaklar içndemi kullanışsız çirkin

• çok saçmA zevksiz

• beğenmedim

• yani hasta olmadım ama kötüde değilmiş daha ucuza bulabilirsin biraz pahalı fiyat vermilşler

• aynı fiyata daha güzelleri var

• çirkin sevmedim

• hiç güzel değil

• rüküş ama tasarımı iyi yoruldun mu tak sırtına ama bence düşünme çünkü şık durmaz

• Bi umutla üçüne de tek tek baktım ama malesef .( hiçbirini beğenmedim

• Guzel degıl, basıt duruyor

• beğenmedim.

• Beğenmedim

• modelimi renklerimi

• beğenmedim ..

• hem model hem renk

• modelimi renklerimi

• beğenmedim

• modeli

• modelimi renklerimi

• Öğrenciysen gözel olabilir , fakat deyilsen ,Tavsiye etmem ben şahsen kullanmam

• hımm ama bana lazım işte:) teşekkür ederim yorumun için

• Rengi guzel his beğendim rengi , fakat benim tarzım deyil hem sırt hem el çantası düşünemiyorum bile

• neden kulanmazsın beğenmedinmi? evet öğrenciyim 3. linktin daha canlı ve açık tonu olcak sence nasıl renk?

• öğrenciysen ilk link gayet hoş olur

• 3. linkin açık tonu guzel olabilir ama kıyafetlerinede dikkat etmelisin koyu tonlarda giyiniyorsan koyu al bence

• renk olarak hangisi? 3. linkin daha açık ve canlı tonunu düşünüyorum sence nasıl

Yükleniyor...