167 boy 50 kilo sizce ideal mi ??

bu arada kumral beyaz tenli ela gözlü ( bal rengi ve yeşil diyenler de oluyo genelde ışığa göre değişiyo ) düz ve hacimli saçlar . nasıl bir görünüş sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ideal değil ama iyi. ideal olan 55 falan.

• rica ederim :)

• peki sağol :)

• doğru söylüyorsun bazı insanlarda normal duruyo. ben tanıdığım 1.67 boylulara göre kıyasladım ama sen aynaya baktığında daha iyi bilirsin :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 14

• çok kötü çok sıradan olmadı bizimle değilsin

• ;)

• eh eh

• sen varsın işte.. ben sordugun soruyla dalga geçtim senle değil.. :D

• Öncekileri Göster
  • biraz daha kilo alsan çok canlar yakarsın :)

• boy bir bayan için (özellikle türk kızı) için gayet iyi. Kilo çok az artabilir. Gözler harika, saçlar tamam..Sana talibim abla. Sende okey dersen tamam bu iş. Hazır sevgililer günü de gelmişken..

• Sadece başlığa cevap veriyorum, ideal :)

• :)

• hm anladım .. tamam sağol o zmn :)

• Soruyla ilgilenmeyi yeğlerim.İçerik bizi bozucak türden :P

• Öncekileri Göster
  • Gayet iyi.

• Sende ;)

• hmm anladım sağol :)

• Bence iyi ama 3 kilo civarı alırsan daha iyi olabilir. Bu arada ben zayıf sevdiğim için iyi dedim:)

• Öncekileri Göster
  • vasat..heryerde kolayca bulunabilen kadın modeli...

• abartmıyorum istatistik bu . güzelim demedim ama çok bunuluyo demen çok saçma :D asıl senn insanları ezmeye çalıştığın çok bellii

• kendini abartmayı sevdiğin belli

• en çekinik ten kumral en çekinik saç düz en çekinik göz renkli göz . içtin mi sen ? :D

• caps at panpa :(

• Bence çok zayıf...55 olmalı..

• bı 5 kılo lımıtın var hala alabılırsın yanı hatların daha ıyı ortaya cıkar..

• Zayıf olman haricinde diğer fiziksel özelliklerin çok iyi.

• yatak için diyorsan çook ideal değil ama çıkmak için diyorsan süperr.

• yok kalsın o . sağol :)

• boyuna göre zayıfsın zayıflık kibarlığı bakımlı olmayı temsil eder bir bakıma o yuzden tercih edilirsin haaa yatagıda merak edıyosan cevap werebilirim :)

• ya cidden merak ettim de sordum. yatağı boşver de çıkmak için niye iyi olsun ki

• Öncekileri Göster
  • aslnda 54 55 daha ıyı durur ama yıne de bayan oldugun ıcın daha cok zayflaman kotu gosterır

• beyaz ten olmayaydı.

• Olmuş bu.

Kızlar Ne Diyor 5

• çok zayıfsın beyaz tende ölü gibi gösteriyo insanı göz rengin güzelmiş görmeden konuşmak her ne kadar saçma olsada...

• eyisin eyisin

• Güzel ama boyun kısa.

• ona çözüm yok malesef :)

• kilo almalısın

• sağol :D

• benimde boyum o kadar. 55 kiloyum. ne bilim bol bol ye :D

• ya ne tavsiye edersin peki almak için yani benm metabolizma motor mübarek :D

• 5 kilo alabilirsin daha çok zayıfsın

Yükleniyor...