Şişman olmayan kızlarda tayt seksi oluyor mu?

şişman olmayan kızlarda tayt seksi oluyor mu sizce ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Sallana sallana bazen seksi gelebiliyor o yağ kütleleri.Zayıflıktan karnında iki tane six pack taşıyan, 1.80'lik sırıklar düşünsünBıngıl bıngıl giyin siz, boşverin..afsagdsag :))Al sen de şunu: link

Erkekler Ne Diyor 18

• Ama giyip taytı kasap sucuğu gibi gezince de olmuyor ki...

• asdasldkahdflsf +1

• Sıradan bir giysi, içindeki kız ilgimi çekerse o başka.

• görmeden onay veremiyorum

• görmek lazım

• bacak carpıksa gideri yok

• bacak be kalça yapısı düzgün olan hatunlara yakışıyor ;) çok sıskalar ve kilolu hatunlaraa maleseff .. başka bişiler giysinler canım ;)

• hepsinde değil

• abazalar ıcın ne gıyersen gıy sexi olursun :D bunu unutma ...

• vucut hatları güzel olanlarda evet , fazla abartılı olmadan...

• Herkezde sexyi durmz ama

• bazılarına yakısıyo coguna degıl

• tabiki ama fiziğide güzel olması lazım biraz

• olmamı resmen yoldan çıkarıyor hatta bazıları iç çamaşırıda giymiyor tayta ince olnca olanlar oluyo

• yalanmı niye eksiledin kızın birini öyle gördüm niye kızdınki

• olur niye olmasın

• kızların tayt üzerine kısa kıyafet giymesine karşıyım .insan bi tunik giyer .gördüğüm zaman hiç etkilenmem dahada kızarım .sokağa çıkmanında bir adabı var .

• ince veya zayıf olmayan her kızda şişmanda değilse tabi tayt seksi olur çekiciiiiii :D

• tayt giyen kız çok itici geliyo bana

• tayt can dır bence <3

Kızlar Ne Diyor 14

• yok be; zayıfların bacakları iyi diye bi şart yok ki.

• yakışan da oluyor yakışmayan da

• yakışıyor ya

• Bi arkadaş var, bacakları incecik, erkek çocuğu gibi duruyo.

• Yakisir bence

• Her zaman ilk tercihimdir külotsuz tayt :D

• Külotsuz tayt derken ?

• külot giymeden yani

• ya fizigin guzel olması lazm bencede kalca yapısı falan

• Tayt giydi seksapel oldu diye bir mantık yok..Giyimle seksi olunmaz, kişinin kendisinde çekicilik olmalı ve hareketleri insanın içini gıcırdatmalı yemişim giysiyi.

• bu taytla nedir probleminiz ..tayt işte ister giyersin ister giymezsin..tenise tayt üzeri tshirtle gittim cogu kez hemde kısa tshirt ..kime ne ister sexy olrm ister obezimdir leşş durur kime ne

• Nolur gıymeyın, yururken yere bastıkca yaglar sallanıyorya, ıste bu goruntuyu bıze gostermeyın nolur

• Tayt üstüne tünik giyilmedikçe güzel gözükmüyor kimsede diye düşünüyorum. Dar kot desen evet zayıflara yakışıyor derim de taytın kendisini beğenmiyorum.

• Kalın uzun düz bacaklarda sexy oluyor

• beren saet gibi duz bacakli,yani hafif bile baseni olmayan kizlara cok yakisiyor..ama ben hic tayt sevmem..oldurseler giymem..o ne bee..

• Zaten, şişman olmayanlarda seksi olur güzelim.Giymeyin o bıngıl bıngıl yağ kütleleriyle.Göz zevkimi bozuyorsunuz...

• 3 cm'in muhabbetini yapma şimdi..

• Yok, öyle değil..

Yükleniyor...