Bilgisi olan var mı saç boyası ile ilgili?

arkadaşlar saç boyası alıcam siyah sizce hangisini alim palette mi loreal mi koleston mu hangisi daha iyi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hepsinde de kullandım.Ben pallette ve loreal'i daha çok beğeniyorum.

• palettenin siyahı çok akıyormuş doğru mu

• Öncekileri Göster
    • adam gibi yıkamak derken:)

• Boya bekleme işlemi bittiğinde iyice su berrak akana kadar yıkayacaksın ondan sonra o boya her banyoda ya da yastığında havlunda izi çıkmaz.

Erkekler Ne Diyor 1

• Wella' dan Şaşma bencee...

• neden?

• Benim arkadaşların hepsi " Welle Profesyone " kullanıyo ve gayette memnunlar. Malum biri saç rengini değiştimi her ilk gören konusunu yapıyo yaaaa...ordan biliyorum...

Kızlar Ne Diyor 8

• palette gayet iyi. yalnız tavsiyem siyah değil koyu kahve al. siyah ile ton farkları anlaşılmaz ancak tam siyah aktıkça sümsük bir hale gelirken koyu kahve doğal görünümünü korur.

• koyu kahve istemiyorum ki ama doğal saçım zaten koyu kahve ben düz siyah istiyorum güneşte kahve görünmesini değil

• Öncekileri Göster
    • teşekkür ediyorum ben dert ettini kahloya söylemiştim herneyse çok saol.palette çabuk akıyormuş diyolar doğru mu

• loreal'den daha çok dayanıyor, o kesin:) çok akmıyor yahu, benim 3 yıkamadan sonra akması neredeyse tamamen kesiliyordu hatta. neredeyse 2 ayda bir boyuyordum saçlarımı, var sen anla:)

• köpük boyalar çok güzel tutuyomuş ben palette 4.0 la boyuyorum ama çabuk akıyo

• Koleston al sağlam marka

• arkadaşlarım da koleston dedi ama çok yapmacık duruyo diyen de oldu denediniz mi?

• Hayır ben saçlarımı daha önce hiç boyamadım.Ama kolestonun 165 yıllık marka olduğunu internetten okumuştum.O nedenden dolayı koleston önerisinde bulundum.

• loreal

• palette saçını kurutur, palette alcaksan içine saç kremi eklemeyi unutma.

• kesinlıkle palette köpük boyalar harıka şuan saçımda da ondan var çok kalıcı ayrıca da

• palettenin köpük boyası var mı ya? kuzenim dün koleston köpük boya aldı boyadık ama hiç köpürmedi zor yaptık

• çok köpürmüyo evet ama palette süper tek tercihim :) ısrarla edıyorum :)

• Hepsi zifir karası gibi duracak kaçışın yok.

• Neva color al en ucuzu ama öbürlerinden daha iyi ve akmıyor pişman olmayackasın.Benim kadar saç boyasına ve kuoföre para akıtmış olamazsın.Palette loreal çok akıyor. Loreal saçç beyazlatıyor.Dedıklerımı dinle sen.

Yükleniyor...