Bilgisi olan var mı saç boyası ile ilgili?

arkadaşlar saç boyası alıcam siyah sizce hangisini alim palette mi loreal mi koleston mu hangisi daha iyi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Hepsinde de kullandım.Ben pallette ve loreal'i daha çok beğeniyorum.

• Boya bekleme işlemi bittiğinde iyice su berrak akana kadar yıkayacaksın ondan sonra o boya her banyoda ya da yastığında havlunda izi çıkmaz.

• adam gibi yıkamak derken:)

• Siyah kullanmadım her boya akar önemli olan boyadığında iyi yıkaman gerek bazı kadınlar diyor aman işte akıyor her banyoda yahu sen adam gibi yıkarsan akmaz ben hep kendim boyarım şuana kadar her banyoda aktığını görmedim.

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 1

• Wella' dan Şaşma bencee...

• Benim arkadaşların hepsi " Welle Profesyone " kullanıyo ve gayette memnunlar. Malum biri saç rengini değiştimi her ilk gören konusunu yapıyo yaaaa...ordan biliyorum...

• neden?

Kızlar Ne Diyor 8

• loreal

• palette saçını kurutur, palette alcaksan içine saç kremi eklemeyi unutma.

• Neva color al en ucuzu ama öbürlerinden daha iyi ve akmıyor pişman olmayackasın.

Benim kadar saç boyasına ve kuoföre para akıtmış olamazsın.Palette loreal çok akıyor. Loreal saçç beyazlatıyor.Dedıklerımı dinle sen.

• Hepsi zifir karası gibi duracak kaçışın yok.

• kesinlıkle palette köpük boyalar harıka şuan saçımda da ondan var çok kalıcı ayrıca da

• çok köpürmüyo evet ama palette süper tek tercihim :) ısrarla edıyorum :)

• palettenin köpük boyası var mı ya? kuzenim dün koleston köpük boya aldı boyadık ama hiç köpürmedi zor yaptık

• köpük boyalar çok güzel tutuyomuş

ben palette 4.0 la boyuyorum ama çabuk akıyo

• palette gayet iyi. yalnız tavsiyem siyah değil koyu kahve al. siyah ile ton farkları anlaşılmaz ancak tam siyah aktıkça sümsük bir hale gelirken koyu kahve doğal görünümünü korur.

• loreal'den daha çok dayanıyor, o kesin:) çok akmıyor yahu, benim 3 yıkamadan sonra akması neredeyse tamamen kesiliyordu hatta. neredeyse 2 ayda bir boyuyordum saçlarımı, var sen anla:)

• teşekkür ediyorum ben dert ettini kahloya söylemiştim herneyse çok saol.palette çabuk akıyormuş diyolar doğru mu

• bu arada, palette benim gördüğüm palette saça en az zarar veren boya. wella'nın boyalı saçlar için olan şampuanı da saçının yumuşaklığını korumana yardımcı olur; piyasadaki boyalı saçlar için olanlar içinde en iyi şampuan o denediklerim içinde.

• Öncekileri Göster
  • Koleston al sağlam marka

• Hayır ben saçlarımı daha önce hiç boyamadım.Ama kolestonun 165 yıllık marka olduğunu internetten okumuştum.O nedenden dolayı koleston önerisinde bulundum.

• arkadaşlarım da koleston dedi ama çok yapmacık duruyo diyen de oldu denediniz mi?

Yükleniyor...