• Sor
  • Bence

Saçımın sarı olması için ne yapmalıyım? İstediğim saç rengini tutturamıyorum.

Arkadaşlar aranızda boyadan anlayan vardır elbet. o yüzden sormak istedim. bundan bi ay önce saçlarıma balyaj attırdım kuaförde ama istediğim renk... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Kınalı saçı sarıya dönüştürmek istemen gerçekten büyük cesaret işi dikkat et saçların elinde kalmasın. Turuncu olduysa git kuaföre karamel falan yaptır hem kışın çok tatlı oluyor. Hemde saçlarını dinlendir

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan erkek olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Kızlar Ne Diyor 9

• Kına uzerıne sarı saç yapmaya kalkarsan osaçların löpur löpur dökulur..

• Kına üzerine boya tutmaz saçını boşuna hırpalama.Çok iyi bir kuaföre git o da sana aynı şeyi söyler.Böyle idare et.

• saçına hıç bır ıslem uygulatmadan sadece akıttırman lazımdı kuaforde gıttıgın kuaforun sana bunu soylemelıydı boylece kına akıcak hatta butun boyaların akıcak ondan sonra saçını kendı rengıne yakın boyayıp ıstedıgın renk yapıcaklardı bu ıslemı yaptır ama bence turuncu kafayla gezmektense gıdıp koyu renk yaptırıp 1 ay dınlendır saçlarını ondan sonra akıtma ıslemı yaptır

• Ultimatom ver saçına."24 saat içinde istediğim tonda sarıya dönmezsen seni kökünden kazırım" dedin mi 5 dk ya işlem tamamdır.

• İyi bir kuaföre git saçını kustursunlar

• o saçlara yazık değil mi ne işlemlerden geçmiş kınalı saç tabikide açılmaz , kusturman gerek o saçı bence kendi rengine boya bir düre dinlensin

• akmasını beklemelisin, kına boyada en zorlayıcıdır maalesef.

• Bu konuda hiçbir şey yapamazsın. Saçlarının uzamasını bekleyeceksin.

Yükleniyor...