• Sor
  • Bence

İstanbul'da ucuz ama iyi bir çizme nereden alabilirim?

çizme istiyorum uzun diz kapağıma kadar nasıl bir şey alabilirim önerisi olan var mı bir de fiyatı uygun olsa güzel olur?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• İSTANBUL BAĞCILAR OUTLET FLOMAHMUTBEY YOLU MERKEZ MAH. TAŞOCAĞI CAD. 2. SK. NO: 11 BAĞCILAR / İSTANBULTelefon:0212 446 37 30İSTANBUL ÇEKMEKÖY KARDİYUM AVM FLOSULTANÇİFTLİĞİ MH. TURGUT ÖZAL BULVARI NO:127 KARDİYUM AVM MAĞAZA:109 ÇEKMEKÖY / İSTANBULOutlet mağazalarına gidersen çok ucuza çizme modellerine denk gelebilirsin .

• tamam floya bakcm.d

• Şimdiden güle güle giy :)

• sagol:))

Erkekler Ne Diyor 7

• begüşşş, geldiğin günden beri yüzümüzde tebessüm oldun, sağol

• ahah ne demk kuzu ya:)

• Çetinkaya'ya git . orada çok iyi ürünler var

• reklam gibi olmasın ama collezione de 55 liraya çok güzel bir çizme var annnem aldı ordan biliyorum .9

• solee solee hangı mgzsnd.dd

• Öncekileri Göster
    • saane.d

• ona göre tavsiyede bulunacaktım neyse siz başkalarına sorun en iyisi

• Via Port' a git . % 70 indirimler var " Kemal Tanca" da

• o nrde bee.d

• ahahahah tbı yaaa bak nasıl untmsm orayı.ddd

• ucuz fiyat konusunda bilgi sahibi değilim maalesef. aslında cevap yazmamam en iyisi olacak. neyse bu kadar da emek verdim. cevabo göre basıyorum.

• sırf yazmıs olmk ıcın yazdın demı:=)

• Öncekileri Göster
    • işte o yüzden sustum:) ama yazmış da bulundum. kolay gelsin. umarım iyi bir cevap çıkar. ama bir yerde model ve numara belirleyip, limangoya falan düşmesini beklemek, tamam bu da mantıksız:)

• en ıyısı sus sen:))

Kızlar Ne Diyor 2

• İnternetteki alışveriş sitelerinden hem uygun fiyat hem de orjinal.

• ben netten alsvers yapmam gormedn almam dynlrdnm:d

• Hmm

• bende alıcam da araştırıyordum bunlara ne dersin link 7-8 aralık tarihlerin de bir gün sürecek %20 indirim var yazıyor

• ben netten almam dısardan alabılcegım yerler dıyorum kahverengı bde uzun ıstyrmm

Yükleniyor...