Bir kadın dekolte giymeden, nasıl seksi gözükür?

Bir kadın dekolte giymeden, nasıl seksi gözükür? Bu arada hafif balık etliyim boyumda 168

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bakışları yeter bir kadının seksi görünmesi için. Benim seksilik anlayışım dekolteden ibaret değil.

Erkekler Ne Diyor 44

• Gözüne ve fiziğine hoş gelen kıyafetı gıyerek.öle göz alıcı şeyler gıymeye gerek yok seksiii olmak ıcın doğallık on planda olacak kıyafetler tarzım

• erkekten erkege degişir. ben gömlek giyen kızlara bitiyorm mesela kimisi elbise giyene degişir

• Ten rengini bilmioyorum, ama ten rengine uygun kalem çek gözlerine, ve çok makyaj yapma, çok sade olsun. saçlarını aç, kot pantolon altına topuklu ayakkabı, üzerine dara yakın ama çok dar olmayan bir gömlek giy, ince bir kolye tak, çok sade olsun, cool hareket et, yani kendinden çok emin, çok güvenli, ama kasıntı olmadan, gülümse mutlaka, ukalalık gibi durmasın, adım atarken bir ayağın diğer ayağının önüne gelecek şekilde yürü (manken yürüyüşü - cat walk) ama o kadar abartılı değil podyumda değilsin sonuçta ve çok hızlı yürüme, küçük kibar bir çanta tak, o babanne çantası gibi iğrenç, sadece marka olduğu için alınan bavul benzeri şeylerden olmasın, cüzdandan biraz daha büyük olanlar var ya ondan olsun (büyük çanta kendine güvenmeyen, her şeyi yanında taşıma ihtiyacı hisseden sıradan kadın hissi uyandırıyor bende, başlka erkekleri bilemem, küçük çanta, sadece cüzdan gibi gerekli şeyleri yanına alabilecek kadar kendine güvenli hissi veriyor)Beğendiğin biri olursa donuk davranma, gözlerinle gülümse , selam veraklıma bunlar geldi şimdilik

• Bence senin seksi görünmek için özel bir gayret sarf etmete gerek yok , çünkü yapı itibariyle seksi görünümlüsün. (balık etli olmandan ötürü yani)

• çarşaf giyerek

• güzel giyinir. kaliteli göz alıcı elbise iyi makyaj ve saç, yürüyebildiğin abes duramayan topuklu ve aksesuarlar, az konuşmalarında şuh oldumu merak etme. içkide varsa olayın içinde balık etli kadın yoktur az votka vardır :) dert etme kendine güven

• Dar giyersin olur biter..

• sexi kadın ustune cuval gecırse yıne sexi görunur nedenmı oda kadının sırrı sanırım kıyafetle alakası yok

• hiç bişey giymeden seksi olabilirsin

• Cizzzz cizzz

• cizz cizzz ?

• Dekolte olmicak acik olmicak

• sexi ne la, sexy yada seksi deseydin :) 1.68 iyidir balık etide iyidir güzel giyinirsen dekolteye gerek yok güzel bir göz makyajı kafi :P

• dekolte yerine vucut hatlarını belli edecek dar şeyler giy tatlım :) Deri tayt ta öneririm bak acayip sexy oluyorlar :) ama deri taytı popon büyük değilse giy lütfen :)

• neden seksi gözükmek istiyorsun

• Cunki 20 yasindayim yuzum nasil desem " tatli " oldu icin cocuk gibi gözukiyorum..

• kesinlikle öyle kal seksi gözükmek başka öyle olmak başkadır seksilik öyle yapayımda olsun bir şey degil buna zorlamak anlamsız ayrıca seni seksi bulan kişilere vardır yani birine seksi gelen digeri için yüzüne bile bakılmaz olabilir

• Valla vücut sexy ise kapalıda giyinsen yine alımlı olursun.Bacakları çok güzel olan,gögüsleri olgun olan,poposu orantılı olan kızlar var mesela.Dar pantolon giyiyolar üste dar body falan.Dekolte falan yok ama acayip sexy oluyolar.Bakmadan duramıyosun mesela.Vücut meselesi bence.

• ...bakışlarınla ve konuşmalarınla...:))

• üstünde sexy yazan tişörtler.

• Seksilik doğuştan gelen bir şeydir. İnsanın içinde yoksa yoktur yani. Ne kızlar gördük tv'de 100 kilo ama hareketleri, duruşu içinde seksilik olduğunu gösteriyor. Seksi bulmuyoruz onu ama içinde olduğunu gösteriyor. Bazıları var açık saçık giyinmiş, çok güzel fizikli ama odun. İçinde olacak insanın içinde

• düşünceleri ve mantığı bir kadını bence çok sexy göstebilir açık bir kıyafete ihtiyaç olduğunu sanmam..

• sexy kadın olmak bence sonradan olan bir şey değil.yapı meselesi.sexy değilsen ne giyersen giy olamazsın.ayrıca sexy olmak sadece giyimle olmaz.bi bakış gülüş bi mimik yeter bazen

• Bence sexsi olmak için illa açık birşeyler giymene gerek yok, Giyimini güzel ve bakımlı gözüktüğün sürece yeterlidir.

• Siyah ve spor giyinen bayanlar seksi görünmüştür hep bana. Spordan kasıtsa çok klasik olmayan diyelim ortasıda olur.

• Beyaz tisort altinda sutyen olmiycak...

• sen kendin begen seni beğenen böyle begensin

• kime beğendirmeye çalışacğın da önemli !

• dar kıyafetler tercih ederse sexsi görünür..

• akıllı ve zekı konusmalarıyla genel kulturunun zengınlıgıyle

• Kışkırtıcı görünüp de elin erkeklerine kendisini reklam eden, sunan kadınların (Namus Kırıntılarının) yüzüne tükürmek istiyoruım. (Huahk Tü)İnsanlar namusu, onuru ve şerefi için yaşar. Fakat öyle kadınlar var ki adeta Satılık Cinsel Objeler gibi kendilerini pazarlıyorlar.

• Aynen katiliyorum...

• Öncekileri Göster
    • Teşekkür ederim.

• :D

• az bucuk dekolte dudak parlatıcı rümel yeter sana senin boydaki kızlara bu cok yakısıyor bide cok tatlı oluyosunuz

• Seksi ayakkabı giy :)

• Vücuda tam oturan şeyler giyerek..

• saçları kıvıcık ise gözükür

• Yürüyüşüyle ve bakışlarıyla.

• hafif balık etliyim yazıyorsa orada koy birkaç kilo daha :) 1.68 :S bilemedim valla.

• ya hemsiree nin dediği gibi...ilgi çekmek için, "kolay yatağa atılır" bir görünüm almadan arzulanır olmak istiyorsan...ve çok uzun değil ve biraz da kiloluysan madem...a- kalçalarını çok büyük göstermeyecek bir elbiseb- topuklu ayakkabı (ama abartılı değil, "boyum kısa kompleksliyim" diye bağırmayacak o topuklu... elbiseyle uyumlu olmalı... bazen 8 cm topuk bile elbiseyle uyumlu değilse öyle bağırır, yani bazen babet giymek gerekir)c- saçlar... lülük yapmayı denesene :P

• Tayt ve altina bilekte olan topuklu ayakkabilar var ya iste onlardan. Veya vucuda oturan bir kot pantolon altina topuklu cizme. Ugg vs giyenler rezil gorunuyorlar sunu bi anlasalar.

• sekreter gibi giyin, gömlek, etek, siyah kadın çorabı, topuklu ayakkabı, gözlük

• Kendini eşine saklayarak ve eşine karşı arzu ettiğini giyerek. Sokakta sexi görünmeye çalışan kadınların vay haline!

• erkekler icin giymiyorum sadece biraz gözukmek istiyorum

• Öncekileri Göster
    • Sevdigime

• Çevir kazı yanmasın!

• dekolte ile seksi olunmaz .sadece görüntü olarak şık bir görüntü çizers,niz..seksilik kadının dekoltesi ile olmaz . şık bir saç modeli tamamlayıcı olur .ve bakışlar önemli .yürüyüş ,duruş ve konuşma .kısacası bir kadın gittiği bir yrde dikkatleri üzerine çekmeyi bilmeli .

• vücut ölçülerini belli ederek fazlaıyla tahrik edici olur

• topuklu ve mini etek giy.boyun iyi .yüzün güzelse bütün erkeklerin salyaları akar.

• Mini etek acik, giymem öyle seyleri

• bakışlar bile yeter bazen seksi gözükmeye :)

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 25

• Boşver hiç uğraşma , giyimle seksi olmak istersen basit kaçarsın , hal hareket tavırlardan bakışlarından seksi olmayı dene...

• açınca basit olursun kapatınca kezbançok konuşursun dırdırcı derler az konuşursun asosyalnaapsan yaranamazsın bacım koo gitsin

• seksapalite fazla dekolteyle olacak şey değil bence zaten kadının tavrında ruhunda davranışlarında bakışlarında olmalı..heryerden dekolte veren kadınlar seksi değil hafif oluyor bence.

• Hakklisin...

• Zekasıyla seksı gorunur

• kıyaftle pek olmaz o iş

• dar kıyafetlerle

• dar paça pantolon üzerine tunik ama çok uzun değil kalçalarını kapatsın yter brde topuklu ayakkabı güzel brde makyaj

• Transparan kıyafetler ve yogun renkler.

• illa kıyafetle sexy olacak dıye bırsey yok bakışlar tavırlar konusmalar da sexy yapablır bır bayanı

• Nezaketi ve davranışları yeter.

• hareketleriyle olabilir

• topuklu ayakkabı giy, makyajını ve saçını çok güzel ve özenerek yap

• maskulen seksilik denen brşey var haberin yok galiba !

• Elbise veya etek giyinmekle başlamak lazım öncelikle.Topuklu ayakkabı vazgeçilmez bir şıklık öğesidir.Topuklu ayakkabılarıyla düzgün yürüyen bir kadından daha çekici bir şey var mı bilmiyorum.Deri ceketler deri eldivenler kullanmak ve ufak parıltılı küpeler de şık ve çekici olmayı sağlıyor.Doğal bir makyaj güzel kokulu bir parfüm ve bakımlı saçlarla her şey tamam olur.

• Hiç biri erkegi etkilemez laf laf laf erke her durumdan cinsel bir duygu cıkarabilir sadece istegi olsun yeter hahaha okuyanda erkegi tanıyor sanar

• Erkeği etkiler diye bir şey yazmış mıyım?

• yüksek topuklar ve saçlardan geçer bu işler :)

• dar paça pantolon üzerine tunik ama çok uzun değil kalçalarını kapatsın yter brde topuklu ayakkabı güzel brde makyaj

• bol bir elbise giyerek ama elbisenin rengi ve makyaj çok önemli bol gömlek ya da kazaklarda olabilir çünkü daha gizemli durur bakışlar çok önemli ve ruj

• dekolte giyerek sadece it cakal görür sendeki cevheri.. ama dekoltesiz orta ayarda giyinerek de sık olabailirsin ve böyle göründügünde gercekten senin bütününle ilgilenmek isteyenlerin dikkatini cekersin..ben giymiyorum ve inan sadece yüzüme bakılıyor,konusurken gögüslerine bakan bir erkekmi terch edersin, yüzüne bakan ve seni cekici buldugu ifadelerine yansıyan birinimi

• Saçlar, gözler, makyaj...

• siyah, sağlıklı, uzun ve düz saçlarince belorta boyesmer ten, siyah göz kalemifeminen giyim, sade olacak ama bakımlı gösterecek cinstentırnaklar tenine ve kıyafetine gidecek cinsten bir renktezarif duruşvücudun orantısına uygun kalça, basen ve hafif süzülerek yürümekkibar bir konuşma, hatta az konuş daha çok gülümsemeyle cevap vermebence bunlar bir kişiyi hem seksi hem sevimli hemde güzel gösterirkendini beğen ve üzerinde bir kaç ufak değişiklik yap, yeter

• cok güzel bir göz makyajı ile :) güzel bir likit gölgeli bir far tamam dır

• seni tatlı bulduğu için sevecek insanlar da vardır.hem kendin gibi görünmen daha seksi.^^

• mimikleri ile

• topuklu, mini etek giy üste dekolte olmasada olur saçlarını öne çıkar canlandır makyajın kusursuz olsun

• mini etek ne oluyor pardon bir nevi dekolte olmuyor mu

• Öncekileri Göster
    • Bu havada mini etek giyilmez, isvecede yasiyorum burda havalar -6

• haaa...
      tayt giy , üstüne topuklu deri bot , yakışan bir renk üstüne sana ... saç + makyaj iyi yap... ?

• naparsan yap senin gözükmeyeceğin kesin

Yükleniyor...