Bu yılın en trend moda kıyafetleri hangileridir?

bu yılın en trend en moda kıyafetleri hangileridir? linkle beraber gösterir misiniz? hangi renklerdir? nasıl tarzınızı oluşturup tamamlıyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Aslında dişarı cıkarsan kalitelı dükkanlara bakınırsan 2dkda modayı öğrenırsın, neise.Renk olarak kırmızı (iyhh) ve yeşil. Blazerler hala full moda link ve genelde gri renklerden satılıyo yanı cıkarttığım sonuç: gri blazerler moda.Sonra "cape" ceketler full moda: link link ve buna çok sevındım cünkü hep bunları ariyordum fakat moda olmadığı icin hic bi yerde satılmiyorduKazak olarakta cape modelı moda link Sonra shortlar moda olmuş, "burberry tarzından" olan shortlar genellikle link 94325 08001 39 1795 4.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&call=url[file:/product/large] ondan ben bile bitane aldım fakat giyeceğımı düşünmüyorumEvet dikkat ettığım kadarıyla bunları paylaşabildım

• Son link acilmadi link upload yaptım

Erkekler Ne Diyor 4

• Bu sene mor gayet iddialı link

• Bu, tüketim toplumu ilahlarının dayattığı, abuk ve rutin tarz: link Bu, aslolan: link

• Kafana göre kendince güzel bulduğun kıyafetleri giy.En trend en moda gibi şeyler koyun sürüsü gibi insanları tek tip yapar ben hiç dikkat etmem mesela farklı olmak isterim.

• lacivert ve tonları her giyime hakim bu sene

Kızlar Ne Diyor 5

• siyah beyaz zıtlıgı çok kullanılıyor bu sene

• mor ve turuncu kombinasyonu herkesin dolabında bulunmalı.Bir de kot gömlekler ve ekose gömlekler...

• bu senenin modası zevkime hiç hitap eden cinsten değil.sert çizgiler, erkeksi kesimli pantolonlar, leopar desenliler, maksi etekler, kürklerin geri dönüşü. bütün sevmediklerim, bilhassa toplanmışçasına. link olarak da şudur link

• omzu dükük buluzlar kuş desnlı elbıseler acık renk ayakkabılar ama benım favorım bu aralar lacıvert :) lacıvert ne gorsem yapısıyorum :)

• Trende bakmıyorum ben. Fakat sana şöyle açıklayabilirim:Pudra ve ten rengi tonlarındaki platform ayakkabılar, kuş ve yıldız desenli kıyafetler, omzu düşük bluzlar ve mini veya uzun elbiseler sanırım.Ben ise hep skinny kot, triko ve nike giyiyorum. Yıllardır aynı.

• evet kuş ve yıldız desenlileri gördüm:)

• Öncekileri Göster
    • bu şekilde gördüğümüz (skinny, triko ve nike) ilk kişiyi taşlarsak, seni bulmuş olma ihtimalimiz çok yüksek:D allah razı olsun, çok yardımcı oldun bize:) makyajda koyu tonlardaydı heralde, zaten zındıksın başka renk makyaj yapmazsın sen:)

• Ahaha. :D.
      Pek makyaj yapmıyorum. En fazla mor lipgloss. Onun haricinde siyah kalem sadece. :).

Yükleniyor...