• Sor
  • Bence

Dudak dolgunlaştırıcı rujlar işe yarıyor mu?

Dudaklarım ince ve dudakları kalınlaştıran rujlardan kullanmak istiyorum, deneyen varsa etkili olup olmadığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

En İyi Görüş

Faydalı mıydı sence? Evet

Senin görüşün var mı?

0/2000

Erkekler Ne Diyor 2

• denemedim bilmiyorum

• not defterimi açtım ve hotdog un konuyla ilgili cevabına baktım :) aynen şöyle ;''dudağınla ajda pekkan şerkılarını söyle ama onun gibi. mesela 1000 kere armut de, ama öyle kısa değil böööyle aaar kısmını aslan gibi kükreyerek. ondan sonra öpecek gibi yap günde 12şerden 3 set muck-muck diye. dene farkı farkedeceksin.''

Kızlar Ne Diyor 16

• Bu tip şeylere girme doğru makyaj yaparsan eğer çok hoş bir görünüm elde edebilirsin mesela gül rengi tonlarında nemlendirici al rujun 2 ton koyusu renkte dudak kalemi al ve sür gözlere hafif makyaj yap dudaklar ön planda olur o zaman.

• Ruj dudakları kalınlaştırır mı yahuu pul biber ye bak nasıl kızarıp yanıyo şişiyor .Ama hepsi geçici .. :-) istersen ruj sürdükten sonra dudaklarının dışından bir ton koyu kalemle geçiver daha dolgun durur .

• Dudak dolgunlaştırıcı ruj kullanırsa o dudağına sürdüğünde etkisi olur.O ruj çıkınca etkisi kalıcak diye bir şey yok.Dudakları her daim dolgun tutan bir şey olsa millet estetikçiye para vermez.Sana en basit nasıl dolgunlaştıracağını mesaj attım oku.

• Evet yariyor, fakat hemen 3 4 kullandıktan sonra etkisini görmezsın.En az 1 ay sürer etkisini görene kadar

• ben ruj aldm dolgunlaştırıcı avonun ilk sürdüğünde dudaklrını yakıyo şişiriyo ama benm fazla yandı bu yuzden pek kullanmadım

• Tarçın yağı kısa süreli çözüm sunuyor lipojeni uygulayanları gördüm köfte köfte dolanıyorlar :) ben kullanmadım ama lipojeni söyliyeyim :)

• lipojen nasıl oluor arkadaşım bilgi verebilirmisin

• Öncekileri Göster
    • rujun adı lipojen mi?

• Evet lipojen diye geçiyor..

• bence işe yaramıyor ki zaten dudaklarım dolgun ondan gene denemedim :D ama açık renk rujlar dolgun gösterir :)

• bazıları işe yarıyor, ama beklentin önemli bu konuda.Şöyle ki, dünyada öyle hemencik süreyim ve kalıcı dolgunluk yapsın diye bir kozmetik ürün yok. Saatlik şişirme sağlar . Fusion Beauty markasınınkileri öneririm ancak pahalı. Tarçın yağı da aynı işlevi görür.

• dudakta ferahlık ve yanma hissi veriyor ben seviyorum var bir tane çok bsy yapmıyo

• Rujlar sadece anlık etki yapıyor. Çıkardığın zaman etkisi geçiyor yada bir süre sonra ilerleyen saatlerde.Zaten çok az dolgunlaştırıyor. Bir Aysun Kayacı dudağı gibi olmuyor.Bir kere denedim , dudağığı yakıyor acı biber yemiş gibi.

• kuzenimin vardı tarçın özlüydü işe yaramıştı

• kolojenlı dudak parlatıcısı kullanıyorum ısede yaradı şahsen

• ben bi tane denedim ama hiç işe yaramadı yandı yandı ama aynıydı görünüşü :D

• Pek faydasini gormemistim.Onun yerine dudak makyajini dogru yaparsan yine dolgun gozukur.

• Yarıyor evet.Ayrıca koyu renkli rujlar kullanma, yakışmaz sana.

Facebook'takiler Ne Diyor

Yükleniyor...