Dudak dolgunlaştırıcı rujlar işe yarıyor mu?

Dudaklarım ince ve dudakları kalınlaştıran rujlardan kullanmak istiyorum, deneyen varsa etkili olup olmadığı hakkında bilgi verebilir misiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 2

• denemedim bilmiyorum

• not defterimi açtım ve hotdog un konuyla ilgili cevabına baktım :) aynen şöyle ;

''dudağınla ajda pekkan şerkılarını söyle ama onun gibi. mesela 1000 kere armut de, ama öyle kısa değil böööyle aaar kısmını aslan gibi kükreyerek. ondan sonra öpecek gibi yap günde 12şerden 3 set muck-muck diye. dene farkı farkedeceksin.''

Kızlar Ne Diyor 15

• bence işe yaramıyor ki zaten dudaklarım dolgun ondan gene denemedim :D ama açık renk rujlar dolgun gösterir :)

• Bu tip şeylere girme doğru makyaj yaparsan eğer çok hoş bir görünüm elde edebilirsin mesela gül rengi tonlarında nemlendirici al rujun 2 ton koyusu renkte dudak kalemi al ve sür gözlere hafif makyaj yap dudaklar ön planda olur o zaman.

• bazıları işe yarıyor, ama beklentin önemli bu konuda.

Şöyle ki, dünyada öyle hemencik süreyim ve kalıcı dolgunluk yapsın diye bir kozmetik ürün yok. Saatlik şişirme sağlar . Fusion Beauty markasınınkileri öneririm ancak pahalı. Tarçın yağı da aynı işlevi görür.

• dudakta ferahlık ve yanma hissi veriyor ben seviyorum var bir tane çok bsy yapmıyo

• Rujlar sadece anlık etki yapıyor. Çıkardığın zaman etkisi geçiyor yada bir süre sonra ilerleyen saatlerde.

Zaten çok az dolgunlaştırıyor. Bir Aysun Kayacı dudağı gibi olmuyor.

Bir kere denedim , dudağığı yakıyor acı biber yemiş gibi.

• kuzenimin vardı tarçın özlüydü işe yaramıştı

• Ruj dudakları kalınlaştırır mı yahuu pul biber ye bak nasıl kızarıp yanıyo şişiyor .Ama hepsi geçici .. :-) istersen ruj sürdükten sonra dudaklarının dışından bir ton koyu kalemle geçiver daha dolgun durur .

• kolojenlı dudak parlatıcısı kullanıyorum ısede yaradı şahsen

• ben bi tane denedim ama hiç işe yaramadı yandı yandı ama aynıydı görünüşü :D

• Pek faydasini gormemistim.

Onun yerine dudak makyajini dogru yaparsan yine dolgun gozukur.

• ben ruj aldm dolgunlaştırıcı avonun ilk sürdüğünde dudaklrını yakıyo şişiriyo ama benm fazla yandı bu yuzden pek kullanmadım

• Dudak dolgunlaştırıcı ruj kullanırsa o dudağına sürdüğünde etkisi olur.O ruj çıkınca etkisi kalıcak diye bir şey yok.Dudakları her daim dolgun tutan bir şey olsa millet estetikçiye para vermez.Sana en basit nasıl dolgunlaştıracağını mesaj attım oku.

• Yarıyor evet.

Ayrıca koyu renkli rujlar kullanma, yakışmaz sana.

• Evet yariyor, fakat hemen 3 4 kullandıktan sonra etkisini görmezsın.

En az 1 ay sürer etkisini görene kadar

• Tarçın yağı kısa süreli çözüm sunuyor lipojeni uygulayanları gördüm köfte köfte dolanıyorlar :) ben kullanmadım ama lipojeni söyliyeyim :)

Yükleniyor...