İnternet alışveriş sitelerinden kapıda ödeme seçeneği olan siteler var mıdır?

İnternet alışveriş sitelerinden kapıda ödeme seçeneği olan siteler var mıdır? Varsa hangileridir? Şimdiden teşekkürler.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• genelde ufak, pek popüler olmayan sitelerde mevcut o durum. yada sahibinden.com'daki bazı satıcılarda.

Erkekler Ne Diyor 16

• var. bi çok site var.

• budurr com var

• Bence sahibinden.com dan yapmalısın orda zaten alcağın ürünü kapıda ödemeli için adresini mesaj olarak atıyosun telle aramana gerek yok hem.

• ne alacağına bağlı

• giyim üstüne olacak

• geçen baya aradım ben de en sonunda bi tane buldum ama sadece japon style giysiler var

• Ne alacağına bağlı ama budurr.com yada sahibinden.com iyidir

• nete hiç bulaşma yaa ilk defa bi alışveriş yaptım geldi kırık çıktı

• Cevap olaydı iyidi. Bana da lazım.

• Tavsiye edebileceğim.shoppingtvAlacağın ürün hakkında bilgi verirsen diğer siteler hakkında bilgi verebilirim...

• kıyafet tabii ki :)

• morhipo En güveniliri... ama kapıda ödeme yok...

• Markafoni iyidir kıyafet ise :/

• şimdi sen ne almak istiyorsun ?

• kapidaal.com

• Markofoni çok iyi biz onların işini yapıyoruz güvenilir bir marka

• Evet böyle siteler mevcut ben kendime sürme aldım belki komik gelicek ama hac malzemeleri satan bir siteydi :D 5 tl daha fazla ödemek zorunda kaldım kapıda ödediğim için, bazı sitelerde bu da yok sanırım. Demek istediğim bulabilirsin :)

• bence yapma %98 i dolandırıcı

• onlar adam kazıklamak ıcın yer alıyorlar zaten fırsatları varsa yaparlar ama genelde kredı kartı ıslerıne gelırr

• netvarium.com var

Kızlar Ne Diyor 11

• hangi tür üzerine alış veriş...

• kıyafet

• markafoni çok güvenilir , misspera iyidir ,

• gittigidiyor öyle sanırım

• aldıgın şeye göre değişiyor çokca var site öyle güvenilir

• varda hangisi hatırlamıyorm :D

• giyimkulubu.com

• aybayildim.com

• Öncekileri Göster
    • bakıyorum 1 dakıka

• evet var 3 tl de fark alıyorlarmıs ama baktım ürünler amele işi.

• makdis.commarka-keyfi.comticaretbudur.comereyon.com.tr5 ila 7 tl arası extra ödeme yapıyormuşsun ama.

• Hiç anlamam o işlerden.

• akmagaza.comtozlugiyim.comkominjo.commarkareyon.commarkaysamarka.commorevizyon.comBuralardan alışveriş yaptım ve çok memnun kaldım :)Butigim.com ve marjin.com bunlardan henüz alışveriş yapmadım :)Umarım yardımcı olabilmişimdirr

• hepsiburada

• baska var mı

• eğer değişmediyse modaset, vimjo, bakimstore, shopmania, adoremarket aklıma gelenler

• HepsiBurada var.Mudo var.

• kredi kartı ama bundanal.com'u öneririm :) ne de olsa kendi sitemiz :)

Yükleniyor...