Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

İnternet alışveriş sitelerinden kapıda ödeme seçeneği olan siteler var mıdır?

İnternet alışveriş sitelerinden kapıda ödeme seçeneği olan siteler var mıdır? Varsa hangileridir? Şimdiden teşekkürler.

0|0
11|20

En İyi Erkek Görüşü

• genelde ufak, pek popüler olmayan sitelerde mevcut o durum. yada sahibinden.com'daki bazı satıcılarda.

0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Yanılmıyorsam www.1dahasoyle.com da kapıda ödeme vardı

0|0
  • ne alacağına bağlı

0|0
    • giyim üstüne olacak

• geçen baya aradım ben de en sonunda bi tane buldum ama sadece japon style giysiler var

• var. bi çok site var.

0|0
  • Varda bugün kargom geldi kargocu dediki aldıgın üründen çok şikayet geldi. Bence hiç tavsiye etmem dedi. Bende iptal ettim bazı yerler güvenilir degil de. Ödemesi olsa da

0|0
  • Tavsiye edebileceğim.

shoppingtv

Alacağın ürün hakkında bilgi verirsen diğer siteler hakkında bilgi verebilirim...

0|0
    • kıyafet tabii ki :)

• morhipo En güveniliri... ama kapıda ödeme yok...

• budurr com var

0|0
  • Bence sahibinden.com dan yapmalısın orda zaten alcağın ürünü kapıda ödemeli için adresini mesaj olarak atıyosun telle aramana gerek yok hem.

0|0
  • nete hiç bulaşma yaa ilk defa bi alışveriş yaptım geldi kırık çıktı

0|0
  • Cevap olaydı iyidi. Bana da lazım.

0|0
  • Evet böyle siteler mevcut ben kendime sürme aldım belki komik gelicek ama hac malzemeleri satan bir siteydi :D 5 tl daha fazla ödemek zorunda kaldım kapıda ödediğim için, bazı sitelerde bu da yok sanırım. Demek istediğim bulabilirsin :)

1|0
  • Ne alacağına bağlı ama budurr.com yada sahibinden.com iyidir

0|0
  • Markofoni çok iyi biz onların işini yapıyoruz güvenilir bir marka

0|0
  • şimdi sen ne almak istiyorsun ?

0|0
  • kapidaal.com

0|0
  • bence yapma %98 i dolandırıcı

0|0
  • onlar adam kazıklamak ıcın yer alıyorlar zaten fırsatları varsa yaparlar ama genelde kredı kartı ıslerıne gelırr

0|0
  • Markafoni iyidir kıyafet ise :/

0|0
  • en güzeli gitce pazara ordan alcan deneyecen üstü yakışıyormu diye

0|0
  • netvarium.com var

0|0

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...