Saç uzaması için bildiğiniz kolay ve doğal bir yöntem var mı?

meraba saçımın daha çabuk uzamasını istiyorum ..aranızda doğal yöntemlerle saçınız uyguladığınız maske vb şeyler var mı? şimdiden teşekkürler

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• bikaç öneri sunayım birincisi ısırgan otunu kaynar suda 5 dk demle sonra durulama suyuna kat ve sakın yıkama... Lanavta çayıda aynı şekilde . maske olarak badem yağı bemix bepanthen ampul zeytinyağı çam terebentin yağını karıştır saçın kuruysa içine 1 yumurta sarısı kat 1-2 saat beklet iğrenç kokuyor ama saçlarındaki değişime inanamayaccaksn

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bepanten ampul ,evigen ampul al eczaneden hangi şampuanı kullanıyosan içine at çalkala sonra normal bi şekilde kullan.Emin ol çok yarıyacak saçlar fışkıracak resmen sende görüceksin zaten farkı.

0|0
    0|0
  • bence bazı şeyleri zamana bırakmalısın. ama orijinal zeytinyağı bulabilirsen faydalı olabilir. tabii o yağ saçında yarım saat falan kalacak, sonra bildiğin şekilde ılık su ile yıka. hergün veya günde 2 kez tekrarla.

ama yine de bazı şeyler için en iyi şey zamandır.

0|0
    0|0
  • hergün 2 kez yıka keyfine bak..:)

0|0
    0|0
  • günde 2 defa yıka. ılık suyla. fazla sıcak olmasın su... bak nasıl uzuyor...

0|0
    0|0
  • sıfıra vurdur :P

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Çarçabucak uzamaz ki :)

Hele ki doğal yöntemlerle. düzenli ve sabırlı olmak gerek. Bitoin içerikli şampuan gibisi yok. Saçı en çok döken market şampuanları, evvela onlar bırakılmalı. Ardından ceviz,badem gibi ürünleri tüketmeli/omega3 hapları alınmalı derim.

0|0
    0|0
  • ceviz yemek,sık kestirmek saçı uzatıyor.bir de bepanten serumu+e vitamini+badem yağı karışımı.eczanelerden edinebilirsin.

0|0
    0|0
  • çam terebentin kullan şampuan içine kat.

2 turp rondodan geçir 4 bardak suda kaynak süz su ılısın içine yumurta kır sarına sür poşetler sar 2 4 saat tut.yıka(turp çok kötü kokar kapağını mutlaka kapa)ikisinide yaptım ve faydasını gördüm haftada iki kere yap

0|0
    0|0
  • sinemaki,bemix, ve yarım çay bardagı su ile yapılan tarif bayagı populerdi.ben denemedim.çünkü sarışın oldugum için renk bozulması yapıyormuş.ama bayagı memnun olanlar var.bak bir netten istersen.3 ayda belinize kadar saçlar falan :)

0|0
    0|0
  • Sık yıka saçlarını çok çabuk uzuyor :)

0|0
    0|0
  • soğuk su tut saçına ,saçını örüp yat,ayrıca 2 güne bi saç bakım yağı uygula aktarda bulabılrısın

0|0
    0|0
  • asla kestirme kestirme hikayesine kandım ve saçım hep aynı boyda haftada 1 kere zeyinyağı ve yumurtayı kat saçına sür streç filmle sar yarım saat beklet daha sonra yıka bunu 2ay devam ettir işe yarayacak :)

0|0
    0|0
    • saoll hiç kestirmek istemiyorum deniycem zaten bu malzemeler saçı besliyor parlaklık veriyor teşekkürler

• yatmadan önce saçını sımsıkı tepeden topla. kök dipleri çekilince uzar. sonra saçlarını bol bol yıka buda uzatır ... .:)

0|0
    1|0
  • sık yıkamalısın..

0|0
    0|0
  • evigen bepanthen ve badem yagı ve çabuk uzuyor hemde saglıklı canlı oluyor saçların dene kesınlıkle

0|0
    0|0
  • Ben saçlarıma hint ve bağdem yağı kullanmıştım ve aşırı uzadı hemde çok sağlıklı oldu.

0|0
    0|0
  • e vitamini

0|0
    0|0
  • Sık kestirmek uzatır diye duymuştum.

0|0
    0|0
  • bi arkadaşım pirinç suyu sürüyordu işe yaradı baya ama her saçta işe yarar mı bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...