Laptop ikinci el fiyatı kaça gider?

arkadaşlar laptopumu satacam.iki sene önce 1500 tl ye aldım.garantisi de bitti..benim bildiğim ikinci el laptoplar orjinal fiyatının yarı fiyatına satılır.ama arkadaşlar 300-400 tl verirler diyorlar.tabi ciddi mi söylüyorlar emin değilim.laptopun ikinci el fiyatında ne kadar düşme olur?

Güncellemeler:
hp probook 4520s, intel i5 480m, 4 gb ram, 500 gb 7200rpm harddisk, 1 gb amd radeon hd 6370m ekran kartı, led ekran, sıvı geçirmez klavye vs...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• aynen 300 -400

• para etmez en fazla hardskı para eder

• Bilgisayar alınırken taksitti şuydu buydu uğraşıldığı için satan gözünde fazla büyütüyor işi.. Zamanında bu kadar vermiştim diyor.. Ederi o kadardır dostum doğru söylemişler..

• msı ın e60 modeli var.sıfırı 2.500 tl, ikinci elini 500-600 müdür yani?o bilgisayar seçeneklerim arasında da onun için sordum.

• Şimdi sen dükkana sattın senden bir miktar düşük aldı ve biraz fark koydu başkasına sattı.. Dükkandan alsan demek 600 desek 750 den kapı açacak.. Bunu internetten araştırsan dediği fiyatada bulursun belki neden olmasın.. Burda güçlü makina olayına dikkat etme elden mal çıkarırken bir tek sattığın dükkanda takasa al malı diye teklif edersen biraz daha kara geçersin..

• 350 vereyim

• 350 tl ye satacağıma hiç satmam daha iyi.bunu satıp masaüstü oyun bilgisayarı almayı düşünüyorum.350 tl ye satacağıma oyun oynamam daha iyi.

• :) Tamam dostum sakin

• markasını özelliklerini yaz fiyat vereyim o işi yapıyorum

• kardeşim 550 den aşağıya verme.

• sağol

Yükleniyor...