• Sor
  • Bence

Geniş kot, converse kombinasyonu nasıl sizce?

Bakın din ile alakalı olmayan sorularda açabiliyorum ben. şaşırmayın yani.Neyse soruya gelelim. Açık renk geniş paça kot, krem rengi converse kombinini beğenir misiniz?Üzerine de açık saç, koyu mavi tişört mesela. Sizce nasıl yahu? İtici mi?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Ben tercih etmem ama hoşuna gidiyorsa giyin tabi çirkin değil. Ayrıca rahat

• Ben giymiyorum.

• Kim giyiyorsa diyim o zaman

• Tamam. :)

Erkekler Ne Diyor 10

• converse dediğin dar paçanın altına giyilmeli.ayrıca zaten converse sevmeyen biriyim,krem rengini 3 ayaktan birinde gördükçe midem bulanıyo artık.rocker giyinmek iyidir.özentilere rağmen.

• geniş paça kotlar bana göre kızlarda da erkeklerde de çok itici görünüyor. hele conversle ve krem konversele çok kötü duruyor. zaten krem conversleri belediye mi dağıtıyor şüphelenmeye başladım artık.

• kafan mı güzel senin ya :DD böyle bi soru tarzını da ilk defa okuyorum... iyimiş yani soru farklı... cevaba gelince krem rengi convers olayı bozar bence...

• Sitede sadece din konusuyla bilindiğim için...

• Din konulu sorularını bilmiyorum lakin dinimi içimde yaşayanlardan dışa lanse etmeyenlerdenim...

• O zaman boşver.

• Kızlar kot pantolon giymesin nolurr :/ kız çocuğu azcık süslü püslü olur yhaa , yapmayınn nolurr :(

• Kız çocuğu?

• Şu anlamda söylemek istedim ; Kızlar cicili bicili giydirilir ufak yaşlarda , etekler falan filen , nedense sonradan kızlarda bi erkekleşme eğilimi , pantolon , üstüne bir tişört , çok basit çok erkeksi , converste giydimi abi diyesim gelir ! Genel anlamda söylüyorum , sana değil sözüm , benim fikrim sadece :) burda yazmam rahatsız ettiyse özür ;) konu dışına çıktım afedersin .

• :).

• İtici değil. link

• sana itici :)) dha cicili bicili şeyler giymen lazım senin nedenini biliyosun .

• Tam bana uygun onlar. :)

• ... Bu hazırlık nereye ? Evinde oturacaksan ne istersen giyin.Şahsen dışarıya böyle çıkma derim.

• Böyle giyinen ben değilim. Hayatta böyle giyinmem. Sadece itici mi değil mi onu öğrenmek istedim.

• Öncekileri Göster
    • Ahaha, doğrudur. Sevimli olduğum söylenemez.

• ... Bak yine başka bir soruda kişi güncelleme yapmış sorum benimle ilgili değil başkası diye :)

Soruyu sorduktan sonra kimse soruyu kendi üstüne almıyor :)

• zihnimde canlandırdım da sizin yaşa olabilir. yalnız şu converse kombini nedir ? onu bilemedim.

• Pantolon kadınlara yakışmıyor.En azından bana göre böyle.Etek olsa daha hoş olur.Kot etek de olabilirKombinasyonun pantolon dışında güzel.

• Kombinasyon benim değil. Dar kot giyiyorum ben.

• tiksinç.

• +1.

• +1:)

• hak verdim.

Kızlar Ne Diyor 10

Yükleniyor...