• Sor
  • Bence

40 yaşında bir erkek nasıl giyinmeli?

40 yaş erkekler için kritik bir dönemdir ve genelde orta yaş bunalımı yaşarlar. bu dönemde olan bir erkek sizce nasıl giyinmeli? 20-25 yaşındaki çocuklar gibi mi? yoksa ağır abiler gibi mi? kıvanç tatlıtuğ ve kenan imirzalıoğlu iki uç örnek mesela? hangisinin tarzı hoşunuza gider 40 yaşında bir erkek için?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• valla bence 20 yaşındakide 40 yaşındakide takım kıyafet giymeli erkeleri bence en çekici gösteren kumaş pantolon .bayılıyorum ama kırklı yaşlarda azda spor olayım dersen beyaz keten pantolon ve hoş bir t-shırtte sizi çok ferah ve çekici gösterir.yada gri kumaş pantolona siyah tişörtte süper olur üstüne cekette hoş gider.yalnız kumaş pantolon bol bişey değil kalçaya güzel oturmalı yani fit olmalı modeli.

• anladım, zevkli birisiniz belli. ama kıvanç tatlıtuğ ne oluyo?

• Öncekileri Göster
    • farketmez dedin, ben de özel mesaj attım ama cevap yok :))

• ama işim vardı bilgisayar başında duramamki hep dimi çalışıyorum işim olabiliyor..cevap attım.sevgiler..:)

Kızlar Ne Diyor 6

• Güzel hoş rahat spor tarzlar yakışıyor sweetler kot pantolonlar babamda hep klasik takılırdı onu bu düşüncesinden vazgeçirdim şimdi olduğundan daha genç görünüyor.

• ben zaten gencim beee, 30 yaşındayım :))) geleceğe yatırım benimkisi :P

• hemen yardımcı olayım link link linlkleri çaldım :D:D

• ikisi de olabilir diyosun yani :)) peki benim için henüz erken ama haazırlıklı olmak lazım.

• Öncekileri Göster
    • vay canına :D

• yaaaaaaaaaaaaa:))

• kendisine ne yakisiyorsa onu giysin. ama biraz spor giyinsin:)

• içinden ne geliyorsa onu giysin. giysi de bir yerde insanın içini yansıtan, tarzını belirten bi faktör olabilir.

• 40 yaşına gelmiş ve giyinmeyi bilmeyen bi erkek ölsün bence. gereksiz oksijen tüketmesin hiç

• Harcamasaydın adamı iki dakkada. Gençliğe güvenmemek lazım.

• Erkeklerin bu yaşlarda keten pantolan giymelerinden yanayım. Kot çok spor duruyor.

• +1

Erkekler Ne Diyor 7

• nasıl hoşuna gidiyosa öyle giyinsin.yaşlandı diye çizgisinden sapmasın.

• öyle tip olduktan sonra giyinmesende hoşuna gider bazılarının :D

• ne giyersen giy yakışanı giy demiş atalarımız.40 lı yaşlara gelince de deri mont vs giyebilir insan.60 yaşını geçmiş hala spor giyinen halada playboy gibi olan abilerim war...

• Valla arkadaş bir insanın Giyim tarzı vardır ! 40 yıl boşuna geçmiş bu saatten sonra bi cacık olmaz :)) 40 ından sonra giyinmeye çalışma :))

• azcık dikkatli olsan daha 30 yaşında olduğumu görürsün :)) her soru illa kendimizle mi ilgili olcak hoca?

• Tamam dikkatli bakıyorum '' 40 yaşında erkek nasıl giyinmeli diyor işte :)) Bende diyorumki o yaşa gelmiş bi adam nası giyinceğini bilmiyorsa , ( daha doğrusu kendine ait bi tarzı hala yoksa ) herşey için çok geç kalınmış :)) Alışmadık don g*t te durmazmış :D Alınganlık yapıyorsun ama şahsına yorum yapmıyorum , durum ve soruya sadece .

• klasik giyinsin kot giymesinde

• lacivert renkli bir polo, ve altına normal kesim koyu renk bir kot pantolon sizi her zaman şık ve iyi gösterecektir.Lacivertin asilliğine inanın ve kupların, kalıpların rahat olmasını sağlayın..

• 25 yasindayim hocam cocukmuyuz yani

Yükleniyor...