Sütyen görünce beyaz gömlek altından, etkilenen ben miyim sadece Kızlar? Böyle giyinir misiniz?

Gizli Üye
böyle görünce ister istemez etkileniyorum. normal mi etkilenmem. yoksa bu giyim mi normal mi?

Sütyen görünce beyaz gömlek altından,etkilenen ben miyim sadece Kızlar?Böyle giyinir misiniz?

Bu fotolarda tam net değil ama. bazıları var dar giydiklerinde çok belli oluyo
Sütyen görünce beyaz gömlek altından, etkilenen ben miyim sadece Kızlar? Böyle giyinir misiniz?