Insan kendisini bazen neden çok çirkin hisseder ?

insan kendisini zaman zaman neden çirkin hisseder ,

sanki ne yaparsa yapsın kimsenin onunla ilgilenmediği düşüncesine kapılır acaba ?

Güncellemeler:
böyle hissettiğiniz zaman ne yaparsınız

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bence güzel kızları görünce hisseder

bu durumlarda aynanın karşısına geçip kendinle yüzyüze gel süslen:))hala çirkin hissediyorsan 2aman boşver onların güzelliği benim aklım de'ben öyle yapıyorum:)))

Erkekler Ne Diyor 8

• çok fazla güzeller görünce

• etrafınızda size ilği, alaka, sevgi, şefkat, poponuzu kaldıracak cümleler kuracak olan kimsecikler yoksa, sürekli bu düşünceye sahip olmanız mümkün.

• insanın kendini bu şekilde hissetmesi şeytanın insanın kalbine fısıldamasıdır zaten insan başkalarının rızasını yada ilgisini çekmek için yaradılmamıştır bir hadis-i şerifte peygamberimiz şöyle buyurmuşlardır (ALLAH SİZİN KAŞINIZA GÖZÜNÜZE YADA GÜZELLİĞİNİZE BAKMAZ ALLAH YANLIZ SİZİN KALBİNİZE BAKAR) zaten bir insana bir zatın bakması yeter gerisi yalan.

• herkeste olan bisey bende olunca sakal trasi olurum

• aynen:D

• Kadın erkek herkese oluyor... Ben öyle hissettiğimde duş alırım tıraş olurum, cilt bakımı yaparım falan iyi de geliyor tavsiye ederim:)

• kendimi hiç çirkin hissetmedim,böyle hissetmemek için ilgi yada iltifata ihtiyacımda yok ben ne olduğumu biliyorum ama bu ara çok güçsüz hissediyorum o ayrı...

• Herkesin ilgilenip çok güzelsin demesii Bütün erkeklerin sana aşık olması mı gerekiyor..

Sana böyle hissettmene neden olan şeyleri hayatından uzak tutabilirsin.

• Kafaya takma sorunu vardır.Fazla takarsa melankoli ye dönüşebilir.Fazla takmamak gerekli.

Kızlar Ne Diyor 9

• Hasta olduğum zaman kendimi öyle hissederim genelde onun dışında değil.

• böyle hissetmem

Hayat bu güzellik çirkinlik göreceli bir kavram zaten

Dünya güzeli olup sevgiye muhtaç olan mankenler çok...

Aynaya bakıp kendimi severim benden başka kim beğenirse beğensin

• Olur arada. Çünkü kendisinin güzelliğine gözleri alışmıştır, böyle durumlarda yenilik şart.

• Biri tarafından terkedildiği veya reddedildiği zaman,depresyonda olduğu zaman,kendine güveni olmadığı zaman.

• bu his, kişiye ilgi görmeyince gelebiliyor gerçekten. kimse ilgi göstermeyince kendinde kusur arıyorsun.

• kendini çok yalnız hissedersen sewgisiz ilgisiz kalırsan öyle olabilirsin ama unutma kimse senden değerli değildir yani güzellik göreceli birşey ...

• Ara ara olabilir sık sık olmasın yeterki

• Keşke bende zaman zaman çirkin hissetseydim:)

• Arada olabilir. Uzun süreli olursa durum mühimdir fikrimce.

Yükleniyor...