Lutfen yardim edermisiniz? Tüy dökücü krem lerle ilgili bilgisi olan var mı?

Gizli Üye
Kolumun üstünü yarım kol ve elimde kiyle parmaklarim da ki kılları 1 yıl jiletle kestim dik dik çıkınca lazere gitmeyi düşündüm sonsuza kadar kurtulmayi ama tüy dökücü krem nasıl acaba veet in ko tertemiz yapıyor mu ve kaç günde bir çıkıyor eğer 1, 2 hafta götürüyorsa para tamamlayincaya kadar bunu kullanicam eğer 1 2 günde çıkıyorsa böyle gezip para yi biriktirip lazer i bekliycem tüy dökücü krem temiz yapıyor mu sıfır ve kaç günde çıkıyor sonuç olarak sorum bu? Kullanıyim mi?
Lutfen yardim edermisiniz? Tüy dökücü krem lerle ilgili bilgisi olan var mı?