Çirkin bir sevgiliniz oldu mu?

olduysa nasıl çıktınız şahsen benim olmadı da o duyguyu bilmiyorum anlatın da sizden dinleyelim:))

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Benim oldu.yıllaar yılar önceydi... Güzel kızlarla beraber oldum mutlu olamadım. Demkki mesele güzellik değil. Bilgili kltürlü olması gerek dedim.bir kızla tanıştım. baktım dehşet kültürlü ama çirkin.sevgili olayım lan bunla dedim..oldum.. lan çirkini daa da betermiş :)))***Kişilik anacım kişilik.. valla bakk.. olay karakterde bitiyor.

• :)))))))))) en ıyı cevap:))

• saolasın :)

• reca:))

Erkekler Ne Diyor 25

• Maalesef çok istedim ama olmadı

• hey allahım cok buyuk bır kayıp:)))

• hohohoho :)

• noel babamısın kız sen?

• Çirkin bir sevgili tabiri çok mantıksız , sevgilin ise beğenmişin demektir e beğendiysende sana çirkin gelmemesi gerekir .

• nereye gidiyor gençlik :)

• kendisi cirkindi ama ruhu o kadar guzeldiki tum cirkinligini unutturuyor ve onu dunyanin en guzel kadini gibi gormemi sagliyorducirkinlik ve guzellik icindeki guzellige baglidir icindeki guzellik olmazssa disindaki guzelligin bir degeri yoktur

• çirkin erkek yoktur az ilgi vardır

• Ne çirkin ne güzel bi hatunla ilişkim oldu zun bi ilişkiydi gerçekten güzeldi ama pişmanlık duymadım..

• hayır olmadı galiba :)

• benim vardı, sonradan çok güzel oldu lanet olsun :)

• Bu soruyu bu şekilde sorman hoş değil :( Bide kendinle övünüyosun :( Bende okulun en yakışıklı çocuğuyum ama burda söylemiyorum bunu.. Yazık.. Bu arada sorunun cevabını vereyim çıktığım kızlar hep gözüme güzel gözüktü.. Sevdiğimin çirkin yanları görmüyordum çıkarken.. Ayrıldıktan sonra bikaçını farkettim de aslında hiç güzel değillermiş..

• Bu arada okulun en yakışıklısıyım diye bi iddiam yoktur.. O işin şakasıydı :)

• dünyanın en güzel kızı da olsa ukala kendini beğen miş ise yazarken dahi iğreniyorum çirkindir

• güzel değildi ama tatlıydı kendiyle zaman geçirebiliyodu ve eğlenceliydi çirkin dmek yanlış her kadın güzeldir bakmasını bilmek lazım :D

• +1

• :)

• beninde sevgilim olmadi anlatsinlarda beraber dinleyelim bakalim...

• aynen:))

• Seviyorsam o bana cirkin gelmezki :) sevmediğim biriylede asla beraber olmadım o yüzden olmadı :)olduysada ben bilmiom :D

• şahsen ben çirkinim :) ama herkesin kıskandığı çok güzel sevgililerim oldu :) vardır elbet çirkinin de bir farkı... ama çirkin kızdansa çirkin erkeğin işi daha zor... çünkü çirkin kızlar açıklarını bir şekilde kapatıyorlar görsel olarak... ya da daha cömert olarak :) tabi ki hepsi değil :) ama yazık erkek öyle mi :) ağzıyla kuş tutması gerek :) ben çok mu kabiliyetliyim, tabi ki hayır... sadece normal olmaya çalışıyorum... bu kadar öküzün arasında farkedilmek için bazen normal davranmak da yetebiliyor ;)

• çirkindi çok güzel gülüyordu.

• karşı firmadan sürekli iş icabı konuştuğum bi kız vardı ama sesi mest ediyordu beni bu kadar tatlı sesi olan başka bi kız daha duymadım. bi vesile ile gittim aaa tamamen hayallerimden çok farklı -çirkin asla demem bi kadına- ama ses gülüşü insanı mest ediyordu bir kaç saat muhabbet ettik arada muhabbetine ararım alakasız şeyler sorarım :D

• çirkin değil ama ortalama güzellikte bir sevgilim oldu. en uzun süren ilişkim onlaydı. iyiydi yani ne diyeyim :)

• Hepimiz çirkin degil miyiz? Aradığımız güzellik yada çirkinliği olsa haklısın da...Sağlam karakterli kızlar cezbediyor...Sevdikten sonra guzel olmuş, çirkin olmuş düşünmenin anlami yok.

• o hatayı yaptım. sonuçta gönül bu, yapacak birşey yok.

• hiç olmadki çirkin olsun:(

• SAKAMI?

• malesef hayır

• Çirkin kadın yoktur.Az votka vardır

• ufffffffffff:))

• güzellik geçidir çirkinlikte, baki olan daha önemli değerler vardır. aslında çirkinlikte demeye dilim varmıyor haşa hepimizin yaratıcı allah her insan güzeldir her insanın ayrı güzelliği vardır önemli olan bu güzelliği keşfedebilmek

• çirkin diye birşey demem ama çok güzeliylede çıktım daha az güzel olanıylada çıktım.Şunu öğrendimki güzel olan kız kendini bir halt sanıyor

• Oldu. Çok kaliteli ve dolu insanlardı. Beyinden tahrik edilen cinslerdendi hepsi.

• :)))

• Gülünecek bir şey göremiyorum şu an?!

• sen çokmu güzelsin şeker

• guzelım seker:)) ovunmek gbı olmasında:))

• Öncekileri Göster
    • ben gördüm idare eder :)

• h a h aha ha p

• Tüm sevgililerim en az benim kadar çirkindi.

• vayyy tebrıkler durst adm:))

• Öncekileri Göster
    • :)

• :))))

Kızlar Ne Diyor 25

• oldu evet.

• Çirkinlik kime göre neye göre..Öyle bir karizması vardır ki bütün güzel- yakışıklı insanları tek kalemde silebilir.

• genelde sevgilim olanlar benim gibi çirkin bi sevgiliye sahip oldu:))

• hahah yazık sna yaa:)))

• Öncekileri Göster
    • artık eminim güzel bi kız olduğuna

• aaa inanmıyolar walla çirkinimmm:)))

• çirkinmi? kime göre çirkin? bir laf vardır bilirmisin bilmem 'Sen onu birde benim gözümle gör.'

• sen çok mu güzelsinsevdiği insana kimse çirkin diyemez ki

• guzelım smdı allahım var yanı:)) ben derım krdesım cırkınse cırkn acık sozluyum:))

• Öncekileri Göster
    • güzellik çelişkili ve değişkendir herkese göre güzel olmayabilirsin

• gossip sana +1 :)

• benim gözümde benim sevgilim dünya tatlisidir ve cok begeniyorum onu, cünkü herseyden cok seviyorum..ben ona diger insanlar gibi sadece gözümle degil, kalp gözümle bakiyorum..ama hani baskalari onu cirkin buluyordur veya yanima yakistiramiyordur ama ne demisler... sevgili dedigin koluna degil yüregine yakismali :)

• Halife Leyla'yı görünce der ki:Leyla sen misin?Mecnun aşkından perişan oldu kendini kaybetti.Sen başka güzellerden güzel değilsin.Leyla sus dedi.Çünkü sen Mecnun değilsin.Bir rivayete göre Leyla çirkinmiş.Bir gün Mecnun a sormuşlar:Bu kadar güzel kız varken nasıl Leyla ya aşık olursun.Mecnun:Gelin onu birde benim gözümden görün.

• cok guzel bir cevap

• birgün kral leyla ile mecnunun aşkını işitir.. Merak eder kim bu leyla, gelsin göreyim bi der.. leyla gelir, kral bakar bakar en sonunda basar kahkahayı.. Mecnun senin için mi çöllere düştü, hiç güzel değilsin der.. Leyla da; sen birde beni mecnunun gözünden gör der ;) aynı kapıya çıkıyor ama yazmak istedim ;)

• adam optimuss primeee yaaaa :)

• hiç yakışıklı cillop gibi sevgililerim olmadı zaten.hepsi aklı başında olgun insanlardı.çirkin de değillerdi.insanın göz gönlünün görme şekline bağlı bu birazda.bana göre güzel sana göre çirkin.zaten hep demez miyim - ayyy ! yanındakine bak bir de kıza/oğlana bak :)

• güzellik hiç bi zaman önemli değil.ne zaman ne olcağımız belli mi? çok güzel biri 5dk sonra kaza geçirse o güzelliğini kaybedebilir. o zamanda onun o halina bakarmısınız? bence gerçek güzellik insanın kalbinde,içinde ve gözlerinde. sana aşkı sevgiyi tattırabiliyosa o zaten senin için hayatının en güzel insanı olarak gözükür. çıkmadımmı evet çıktım.ama bana olan davranışı samimiyeti o kadar güzeldi ki hiç utanmadan herkese işte bu benim sevgilim diyebiliyodum.

• oldu. bana aşık olduğunu söyledi bense onu arkadaş olarak seviyordum sonra 6 ay içinde baya baya tavladı beni :D tabi sonra beni aldattı ama neyse sonuçta çirkindi ve oldu :))

• aşık olunca insanın gözü çirkinlik güzellik mi görür? dünyanın en çirkin kişisiyle çıkıyorsan bile aşıksan senin gözüne çok yakışıklı en mükemmeeel insanı gibi gözükür. ayrıca çirkin olsa ne yazar ki sen sevdikten sonra.

• Çirlinlik nedir ? Neye göre kime göre ? İnsanları çirkin güzel diye ayrım yapılmasına karşıyım, sen bakarsın çirkin görürsün, ben bakarım güzel görürüm.. Ayrıca dış görünüşe göre insanlarla muhatap olmam..!Sen yakışıklısın sevgilim ol sen çirkinsin olma nedir bu.. Kapruzmu seçiyoruz.. Hoş değil..

• Aklı mantığı olan insanlarla birlikte oldum genelde tipleri kimsenin beğenemyeceği şekildeydi ama ben mutluydum

• sen çok akıllısın ya ondandır..bravo :DD güldürdün beni

• oldu en çok da ona aşık oldum

• vayyy +1

• Allah bi yerden almışsa başka biyere vermiş demektir...:D

• bir insana çirkin dediğimde kendim güzelleşmiyorum.

• davranışlarıyla gittikçe çirkinleşen biri oldu tabi..ama sevgilim değil..olmasında zaten..

• yanlış hatırlamıyorsam ismi hakandı yani ama hiç çirkin die terketmedim aksine aldattı beni sonrada ayrıldık:) hani çirkin deyip geçme:)

• Oldu.Nasili nedeni yok oluyor.

• Çirkınlerde sever :)

• yani benim de sevme hakkım var. peki sevilme hakkım var mı?

• Öncekileri Göster
    • evet büyük ama o monica bellucci :)) çocuklarını alsın gelsin gene de kucak açarım kendisine. ayrıca şu an baktım 46 yaşındaymış... ağlamaklı oldum bir an.
      neyse 35 gibi gösteriyor zaten 50'ye kadar hertürlü gideri var.

• alemsın :)))

• hayır olmadı ama olsaydı yuzune degıl ıcıne vurulmus olurdum :)

• hayır. hem fiziksel olarak başkasına çirkin gelse bile insan sevdiğini dünyanın en güzel insanı gibi görürki...

• Çirkin deyip de insanları aşağılamayı sevmem.. Belki de en güzel odur aslında. Çünkü görecelidir bu konu.. Felsefik konuşacak halm yok şuan neyse..Çirkin biirne aşık olmak isterim.. Gerçi oldum.. En çok onu sevmiştim.. Bana sürekli ''sen beni bırakırsın ilerde, benden daha güzelsin'' derdi..

• benden daha güzelsin.hımmmm.sevgilin kız mıydı? :)

• Öncekileri Göster
    • o bıraktı yavrum, adattı, benden daha çirkinine vardı hahaha :D

• peki sen mi bıraktın o mu?

• Benim sevgilim çirkin ben onun çirkinliğine aşığım. Çok güzel bir duygu çok mutluyum. Kimse bakmıyor etmiyor birtek ben ilgiliyim tamam mı ?

• hahah cırkın olsun benım olsun dıyosun:))

• Öncekileri Göster
    • yoluk ne be? :))

• Tüyleri yolunmuş demek :)))

• Hayır olmadı. insan sevgilisine çirkin gibi bir sıfatı yakıştıramaz diye düşünüyorum.

• Yorumları okudum da ay güzelim ay çirkin çocuklarla çıkmadım bilmem ne. sen insanları buna göre yargılayabiliyorsan dünya güzeli olsan da baştan kaybetmişsindir. nasıl bir mantığın var senin? sen güzelsin başkaları çirkin mi . ileride çirkin birine aşık olursun ve o zaman anlarsın şu yazdıklarının ne kadar mantıksız olduğunu. benim her çıktığım için ayrıl yakışmıyorsunuz çok çirkin demişlerdr.. iyi de ben seviyosam onlara ne ki? mutluysam sorun ne? bir de soruda ,olduysa nasıl çıktınız?, demişsin ne denebilir ki sana. bir İNSAN yakışılı/güzel deyip aşık olmaz birine.belki bu etkenler ilk başta önemlidir ama aşk asıl KALBE olur. bu düşünceleri taşıyn sen gerçek aşkı tatmamışsın daha.

Yükleniyor...