Saçlarım nasıl çabuk uzar?

Arkadaşlar ben saç kestirmek gibi bi aptallık yaptım . Omzuma bile gelmiyor. Bildiğiniz çabuk saç uzatma yöntemi var mı çook aciil lazım şimdiden teşekkürler

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• soğuk suyla yıkaiyice sık banyodan sonrakurutmaör :)

• tamam :)

• ama her banyodan çıktıgında yap

• tamamdır deniycem :)

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• Hergün yıka saçlarını bol bol çabuk uzar gider.

• çok sık duş yapmalısın suyla uzar

• her gün yapıyorum

• dax saç şekillendirici var ya şu güzel kokanlardan, onu sürünce çabuk uzuyor

• çam terebentin

Kızlar Ne Diyor 14

• saçlarının uzaması içerden olan bişey oldugu için sadece beslenmenle düzenlebilir ya da hızlandırabilirsin bu ara diyet yapma balık ye bol bol çekirdek çitle ve pilav ye.

• kırıklarını aldırmayı ihmal etme ve şampuanına E vitamini kapsülü dök

• çok sık yıkaman gerekir.

• her gün yıkanıyorum

• şampuanını iyi seçerek, saçları yaşken taramayarak, serumlar kullanarak ve beslenmene dikkat ederek. (omega 3 gibi)

• bende defne badem susam yağlarından bir ölçek karıştırıp dipler dahil olmak üzere sürüyorum. kalınlaştı ve uzadı benimki. sürdükten sonra bir eşarpla kapa başını sıcak olsun ve bikaç saat mutlaka kalsın..

• Saçını çok sık yıka toplanan saç daha çabuk uzar derler ve doğru :)

• Yilan yagi saçi çok çabuk uzatir, arkadasim bana Cezayir'den getirmisti. Bir ay'da bi kaç cm uzadilar .. tavsiye ederim ;)

• haklisin, Argan Yağı saclarinin uzamasina yardmci olur eczanelerde satiliyor sanirim.
      Saçlarının diplerine masaj yapman kan dolasimini hizlandirir saclarin daha hizli uzamasini saglar ..

• onu nerden bulcam ben mesele o :D

• badem yagı da güzel uzatıyo annem kullanıyo :)

• 5 cm fLn aslında uzatması ıcın degıl sacı cıkarması ıcın dha cok tercıh edılıyo bepanten ıle badem yagını karıstırıp banyodan bı saat once de uygularsan daha cok ve canlı bı sekılde uzuyo

• öylemi ne kadar uzatıyo mesela ?

• çam terebentı al benımde kısaydı sımdı uzadı sampuana kattım seker.))

• :)

• kesınlıkle dene onerırım cok ıse yarıyor teskkr etceksn bana emın ol:)) rca ederım:))

• uf ciddimisin ? deneyeceğim saol :)

• Öncekileri Göster
  • Hint yağı al aktardan her banyodan önce uygula saçına 1 saat beklet ve yıka.

• tamam deneyeceğim çok sağol :)

• Evet aşırı uzatıyor , hemde sağlıklı oluyor

• yararını gördün mü ya da gören var mı bildiğin ?

• bağdem ve hint yağı.. kullan faydasını göreceksin

• badem yağı yada sarımsak kullan

• İki gün önce çam terebentin aldım şampuanıma karıştırdım ve kullandım. İki günde 5 cm uzadı inanki:)) Tabiki inanma zaman gösterecek:))

• yuh :Dilk cümlede nasılda umutlanmıştım :D

• hc 19 bakım bende merak ediyorum kullandın mı nasıl?

• Beslenmeylede önemli bi koku folik asit ,çinko,biyotin gibi dengeleyici besinleride kullanmak lazım

• benim son halim :D yav bu saçı nasıl uzatırım kıvır kıvır oldular :D

• hadi ya iyki almamılım çam terebentinini öneriyorlar saç için ama profil resminde cok sekilmiş:)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...