En ideal saç boyu hangisi?

Saçlarımı kestirmeye karar verdim ama kararsızım? Sizce saç boyu belde mi yoksa omuzlarda mı daha güzel duruyor? Kızlar hangi saç boyunu tercih ediyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 21

Kızlar Ne Diyor 18

• Çeneye kadar olan saç deyin :((

• modern bir saç kesimi o ama benim daha klasik bir yüzüm var . yoksa kestirebilirdim tabii ki modern bir kısa bir saç :)

• bence yakışmasına göre değişir. ama ya omuz altı yada belde cokoş <3

• Belde. Kestirme bence. Ama kat attırabilirsin

• Gogus hızası

• omzun azıcık aşağısı kat kat model

• uzun belde seviyore ben.

• valla benım sacım 1 metre oldugundan bu soruya saglıklı bı cevap veremıcem :)

• anlıyorum :)

• Kadını gösteren saçıdır... Benim belimden aşağıda uzunluğu... Kestirme şekil ver sadece..

• Omuz veya göğüs hizasındaki saçları daha çok beğeniyorum. Sağlıklı parlak ve düz baya güzel görünüyor

• uzun saç hastası olarak bel diyorum.

• boyun kaçki ona göre

• Boyum bir 66 ve saçlarım gür ve uzun ama sıkıldım sanırım uzun saç kullanmaktan birde 21 yaşında olmama rağmen 17 18 sanıyorlar. O yüzden değişiklik yapmak istiyorum.

• aslında güzel bişey genç göstermek fakat boyun kısa kısa boylulara uzun saç yakışmaz hoş durmaz benimde saçları uzun ve gir bence sen göğüs hizasında kestirmelisin

• bende öyle düşünüyorum... teşekkürler

• Belde daha güzel aslında, ama bugün gittim omuzlarımda kestirdim beldeki saçlarımı :D

• göğsünü biraz geçmeli ama beline kadar da uzun olmamalı.

• Bence uzun boy saçı kullanmak daha kolay hemen bir topuz yap çık ama kısa saçta kadındaki öz güveni belli eder

• omuzların bir karış aşşağısı ben öyle seviyorum :))

• omuzlarda... :)

• teşekkürler :)

• rica ederim canım :)

• Ya Omuz üstünde olsun kısa.Yada V kesim uzun belde,siyah.

• saçlarım topuklarıma kadar uzanıyor yollar benim sayemde temiz. süpürgeye gerek kalmıyor.

Yükleniyor...