En ideal saç boyu hangisi?

Saçlarımı kestirmeye karar verdim ama kararsızım? Sizce saç boyu belde mi yoksa omuzlarda mı daha güzel duruyor? Kızlar hangi saç boyunu tercih ediyorsunuz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 21

• kısa ve küt kesimler çok hoş oluyor...

• iyisimi kazıt sen :/ keltoş keltoş çekici olursun..

• Kestirme. Kalçaya kadar uzasın bide düzleştir onları of diyorum :D

• bence saç şekli insanın surat yapısına görre degişir surat şeklini görmeden cevap zor dogrusu

• Omuzları hafif ve düz olursa çok tatlı oluyor.

• 3 metre 44 santim

• gec 1 numara

• saç değilde senin boyun 1,79 dan yüksekse sana taparlar fakat eğer boyun 1,50 1,60 ise kayboll :)))

• Omuzların Az Aşağısı.

• 3 numara iyidir :))

• omuzlarda tabi

• omuzlara kadar olan saç en ideali

• uzun sac ıyıdır bayanlarda ben uzun sacı tercıh ederım bı bayanda sacların da bakımı tabı onemlı ama kısa sac cok fazla olgun gozukme bırazda kasarlıgı ve kendıne bakmaktan acız kadın dıye hıssettırır bana ıstısnalar olabılır ama kısa sac kadında ıyı durmuyor bence

• belde saç çok itici bence

• dizden 4 parmak yukarıda olan

• göğüs hizası :)

• valla kızda sac bele kadar geldiği zaman mest oluyırum yahuu :D

• omuzlardA OLABİLİR

• omuzlarda olunca daha güzel duruyor

• küt düz saç

• küt iyidiri en ideal .

Kızlar Ne Diyor 18

• Çeneye kadar olan saç deyin :((

• modern bir saç kesimi o ama benim daha klasik bir yüzüm var . yoksa kestirebilirdim tabii ki modern bir kısa bir saç :)

• bence yakışmasına göre değişir. ama ya omuz altı yada belde cokoş <3

• Gogus hızası

• omzun azıcık aşağısı kat kat model

• uzun belde seviyore ben.

• Belde. Kestirme bence. Ama kat attırabilirsin

• valla benım sacım 1 metre oldugundan bu soruya saglıklı bı cevap veremıcem :)

• anlıyorum :)

• Kadını gösteren saçıdır... Benim belimden aşağıda uzunluğu... Kestirme şekil ver sadece..

• Omuz veya göğüs hizasındaki saçları daha çok beğeniyorum. Sağlıklı parlak ve düz baya güzel görünüyor

• uzun saç hastası olarak bel diyorum.

• boyun kaçki ona göre

• Boyum bir 66 ve saçlarım gür ve uzun ama sıkıldım sanırım uzun saç kullanmaktan birde 21 yaşında olmama rağmen 17 18 sanıyorlar. O yüzden değişiklik yapmak istiyorum.

• aslında güzel bişey genç göstermek fakat boyun kısa kısa boylulara uzun saç yakışmaz hoş durmaz benimde saçları uzun ve gir bence sen göğüs hizasında kestirmelisin

• bende öyle düşünüyorum... teşekkürler

• omuzlarda... :)

• teşekkürler :)

• rica ederim canım :)

• Ya Omuz üstünde olsun kısa.Yada V kesim uzun belde,siyah.

• saçlarım topuklarıma kadar uzanıyor yollar benim sayemde temiz. süpürgeye gerek kalmıyor.

• Belde daha güzel aslında, ama bugün gittim omuzlarımda kestirdim beldeki saçlarımı :D

• omuzların bir karış aşşağısı ben öyle seviyorum :))

• göğsünü biraz geçmeli ama beline kadar da uzun olmamalı.

• Bence uzun boy saçı kullanmak daha kolay hemen bir topuz yap çık ama kısa saçta kadındaki öz güveni belli eder

Yükleniyor...