Kuaför tavsiyeleri isteyen varmı?

baydüş
merhaba arkdaşlar 24 senelik tecrübelerimi sizlerle paylaşmak istedim.
yıpranmış saçlar hakkında bahsedicem.
Kuaför tavsiyeleri isteyen varmı?

solda sağlıklı bir saç teli sağda ise yıpranmış bir saçteli görüntüsüdür. yaklasık 20.000 den fazla büyütülmüş bir foto olması saçların net ne oldugunu anlatmaktadır. saçlarımız aslında kalın ince dalgalı ya da düz olmasında tek ortak nokta bütün saçların kamış ( pipet ) şeklinde olmasıdır içi boş olan saçlara tabiri cazi kelimemizdir sağlıklı saç ise ( çubuk makarna) misali sert ve doludur. yaz aylarında yıpranması hızlanan saçlarınızı benim size tavsiyem.
Kuaför tavsiyeleri isteyen varmı?

bu görmüş oldugunuz harika ufaklık argandır. argan yagı alırken dikkat ettmeniz gereken özellik ise
Kuaför tavsiyeleri isteyen varmı?

görmüş oldugunuz agaçtır resim kötü ama marka sorunu olur diye koyamadım üzerinde bu resim amlemi yoksa almayınız gerçek argan degildir argan yaginin içinde bulunan özellikler saymakla bitmez ama en basit olarak şunu söyleye bilirim 4 6 hafta içersinde düzenli kullanıldıgınında yüzde 85 oranında onarma özelligi vardir.
argan yagını bulamadıysanız sizlere bir diger önerim hakiki olarak
Kuaför tavsiyeleri isteyen varmı?

yanı başımızda bulunan ve en dogal yiyecek olan zeytin yagını tavsiye ederim hakiki zeytin yagi saçlarda ve vücütta inanılmaz ölçüde besleyecegi özellige sahip oldugunu biliyormuydunuz. kullanımı olarak ta bilgilendireyim sizleri.

Arga yagı kullanımı: saçlarınızı yıkadıktan sonra ( kremsiz ) şampuanla havlu ile iyicene suyunu alınız 3 damla saç fırcanıza sıkınız daha sonra devamlı saçınızı tarayınız fırçaya dökme sebebimiz fırça yassı oldugundan saçarınıza daha eşit miktarda yayması saglanacaktır.

Zeytin yagı: saçlarınızı yıkayıp iyi bir şekilde kurutunuz tamemen kuruduktan 10 dakkika sonra saçlarınıza zeytin yagı ile dip uç olmak üzere iyi bir şekilde yediriniz masaj yapınız daha sonra saçlarınızı bir boneye sarınız 20 dakkika beklettikten sonra ise yıkama zamanı Lütfen buraya dikkat çogu insan direk su tutar ama yagın donmasına 7 8 şampuan yapmanıza sebeb olur yaglı bakımlarda ise yag hic su vurmayınız öncelikle saçlarınıza güzel bir şekilde şampuan ile yagı bocalayın iyi bir şekilde yedirdikten sonra su ile arındırın 2 şampuanınız normal herzaman yıkadıgınız gibi yıkayınız tarayıp kurutunuz ( kesinlikle bakımlardan sonra fön ya da düzleştirici maşa ) kullanmayınız.
FAYDALI
FAYDASIZ
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kuaför tavsiyeleri isteyen varmı?