Nasıl bacakları seksi ve güzel bulursunuz?

sizce kadında bacak nasıl olmalı kalınlık olarak ya da şekil olarak link verebilirseniz iyi olur.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ''ince bileklerden hemen sonra kalınlaşarak yukarı doğru çıkan, içerdeki biçimli kemikleri ve kaslarını örten pürüzsüz teni; hiç bir kusura uğramaksızın önce diziyle, diz kapağıyla buluşur. bu sırada diz kapağının hemen arkasındaki iki küçük gamzemsi nokta da kendini gösterir. sonra daha da yukarı çıkar ve kalınlaşmaya devam eder. daha da güzelleşir. ellerinizin en inceden kalına doğru yavaşça çıktığını hayal edin, nasıl bir tat verdiğini anlamaya çalışın, belki o zaman hissettiklerimi hissedebilirsiniz. sonra iki kalınlık, tek bir noktada, altın noktada birleşir. o üçgenimsi kıvrıma tam karşıdan baktığınızda bir şamdan gibi yükseldiğini görürsünüz. arka tarafta ise bir başka güzellik olan popoyla birleşir baldırlar. o baldırlar ki, arkadan bakıldığında dokunulası, hissedilesi oluverirler. yukarı çıkar ve o muhteşem çıkıntıyla birleşirler'' bir fetişten alıntı yaptım zannımca en güzel tariftir link atabilsem resimde koyardım.

• hımm doğruymuş

• güzel bir kadın bacağı "dişilliği" sonuna kadar anlatmaya yetiyor bana. temiz, pürüzsüz, hoş kıvrımları olan, ince olmayan, güzel bir topuklu veya bir çorapla güzelliğini 1000'e, 10000'e katlayan bir eser bence. nasıl ki bir sanat tarihçisi bir roma sütununa baktığında derin bir nefes alıp, eserin güzelliğini sindire sindire izliyor-sonra dayanamayıp önce parmak uçlarını, sonra ellerinin tamamını üzerinde gezdiriyorsa-hatta burnunu uzatıp kokusunu çekiyorsa; bende güzel bir kadın bacağı gördüğümde aynı şeyleri hissediyor ve yapıyorum.

• baldır dediği yerin ismi bacak. baldır ayakla diz arasında kalan arka kısımdır.

Erkekler Ne Diyor 26

• sekil olarak nasıl derken ? ne yapıcaksın ki. bacakların nasıl sa öyledir. kıyaslama yapacaksan kiii bu hiç iyi değilll

• niyeki

• Öncekileri Göster
    • gayet iyi durumdasın. sadece spor yap duzenli olarak ve beslenmene dikkat et. kola, cips, 1-2 liralık çikolatalardan uzak dur. fıstık gibi kız olursun

• ben kullanmıyorum onları zaten vücudumun diğer yerleriyle zaten aram çok iyi ama arkadaşlarımın bacakları çok ince olduğu için acaba öyle mi daha iyi diye düşündüm.

• bu kızlar ve bacakları cok seksı ve guzel link link link link link

• vayy gerçekten zevki iyi gördüğüm ender erkeklerdensin yalnız 4 linkteki kız 3-4 kilo alsa daha iyi olur beli muhteşemmiş.

• Öncekileri Göster
    • burda bunu göstermek kendi reklamını yapmaktır bana göre yapmayacak olan varsada yapmaya sevk eder.

• olabılır belkı ama egosunu dızgınleyen ınsanlar cok az

• güzelmiş

• melissa satta güzel olmaz mi :)

• kadının yalnız bacaklarını beğendim ama.

• Kemikten ibaret olmıcak azcık kalın olucak.

• sütun gibi bacakları

• kat kat yağlı olmasın da gerisi iyidir

• Vucudu ile orantili boyda bacaklar ve ince bilekler.

• link bu iyidir :)

• adriananın normalde çok daha ince.

• evet ama bu halde cok daha iyi gozukuyor bence ..

• biraz kalın sadece kemik gibi olmayan parantez yada futbolcu gibi olmayan

• ince bilek li kadın... link

• uzun olmasi lazim

• olay budur :)) link

• dolgun yani

• bayılırım :)

• kalın olmalı bence :))

• etli butlu baldır bacak olmalı

• 1.75 boylu bir kızın bacaklar stun olur kanımca :)

• öyle arkadaşım var ama çok ince bacakları.

• Öncekileri Göster
    • olmuyor öyle işte bacaklar naparsa yapsın almıyor kilo :D

• Bak Günlük yürüyüş yapsın 1 sene boyunca her gün 1 saat 1 senin sonunda sporu bırak ayakların kas yapsın sonra bırakınca kaslar eriyip yağa dönüşcek :D

• beyaz uzun ve sütun bacaklar <3

• hatunun boyu 170 ve üzeri olacak kılosuda 70 civarı olacak tamamdır

• yuh

• Öncekileri Göster
    • :)) arkdaş hem nasıl bacak seversiniz diyorsunuz söyleyince de yorum yapıyprsunuz :))

• evet yaptım ama sadece düşüncemi söyledim karışmadım.

• link tam olarak bu :D

• böyle bacakların varsa gel bana gel gel gel :D seni başımda taşırım :D

• Öncekileri Göster
    • üst kısım kalça farkıyla kapanır kalçanı düzgün tut yeter :D şöyle ele gelen cinsten olmalı

• ya kalçalarım güzelde arkadaşlarımın bacakları çok ince gerçekten o yüzden kendimi kötü hissettim onların yanında.

• şişko değil hafif dolgun ve az uzun xD.

• kadının bacakları nasıl olmalı eaaamisal omuzda olmalı

• normal kalınlıkta düz sutun gibi olmalı back boyu uzun olmalı

• Ne desek boş bacaklarını fotoğraf çek ve link at değerlendirelim. Görmeden bir şey diyemeyiz yok şu tip olsun bu tip olsun zor yani o yüzden görelim.

• link verin dedim o yüzden kendiminkileri koyup gösterecek değilim.

• Öncekileri Göster
    • kaç kişinin adına konuşabilirsin?

• Doğru aslında ben kendi adıma söylemiştim. İlla bacaklarına bakıp masturbasyon yapacak vardır. Ama zaten güzel bi kızsan çevrende de seni hayal edip masturbasyon yapan yokmudur sanıyorsun.

• Gözenekleri nefes alsın yeter.

• bir bayanda bacaklar aşırı ince olmamalı çokta kalın olmamalı... birdee baldır kısmı ince üst kısım aşırı kalında olmamalı.. üst bacakla baldır kısmı orantılı olmalı, baldır kısmı dolgun olmalı, diz arkasında tatlı bir kıvrım olmalı erkeksi olmamalı... ince bilekli hatunlar daha çekici olur. ince bilekli yukarı doğru kalınlaşan baldır sonra hafif incelerek dizlere doğru gitmeli..

Kızlar Ne Diyor 3

• erkekler genelde uzun ince bacaklara bakar.

• erkeklerin genellikle daha dolgun bacaklara baktığını düşünüyorum ben ama hangi bacak daha ideal bilemiyorum.

• Bacak dediğin; link link link link link

• asinda kimsey katilmam ama senin yorumuna katiliyorum

• Bana bacak demeyin. :(( )( )

• neden

• Çarpıklar :(

• hımm :/ olsun başka güzel yönlerini ortaya çıkarırsın.

Yükleniyor...