Sizce bir kadında dövme yaptırılacak en seksi yer neresi?

Gerçi sorum yeterince açık ama herkesin bir tarzı var. Sizi en çok neresi tahrik eder?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
Bunların dışında fikri olan varsa söylesin lütfen...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• popo catalı en iyi yer. Ayaktaki dovmeler bir süre sonra cazibesini yitiriyor bence. Ayağa düşüyor yani.

Erkekler Ne Diyor 16

• B: Popo

• boyundan omuza uzansın başlangıç menüsü hesabı :p

• Bel çukuru kesinlikle, ama ''tramp stamp'' olmamasına dikkat edilmeli :))

• Vajina ustu ve popi ustu bide gogus ve omuz

• poponun catalı bnce

• omuz arkası

• sol sırt üst kısım veya ayak bileği

• dövmenin büyüklüğüne göre değişir

• Bel çukuru ya da göbek deliği-leğen kemiği arasındaki çukurlardan biri.

• bence en güzel şey doğallıktır. bir kadının dövmeyle daha güzel olcağını sananlar malesef aptalca bir yanılgı içindedir. zaten kimse sağlıklı bulmuyor öyle. olsa zaten dinen bir sakıncası olmazdı yani enseksi kadın en doğal kadın kendini inkar edmenin ne anlamı var hepsi aptalca bi özentiden ibaret, iyi günler.

• bel çukuru

• bel çukuru olsa gerek. bir de göbeğin altında bacaklara yakın olan kısımlar.

• bel olabilir, ilişki sırasında öne doğru eğilen bi wucudda çok ii duruo...

• Göğüs çatalıdır efendim,deneyin görün...

• popo üstü ve omuz:D

• Ayak bileğinde dövme gayet şık duruyor

Kızlar Ne Diyor 11

• Ayak bileği

• omuzda gousde

• bende belde daha seksi durur ama kasık bölgelerindede güzel

• göbeğin sol alt yanı bence

• Eğer seksi durmasından bahsediyosak kasık kesinlikle... Oraya yaptırana farklı gözle bakılmadığını bilsem kasığıma yaptırırdım.

• omuzuma yaptırmayı düşünüyorum ben de çok hoş duruyor seksi mi bilemiyorum ama :)

• kasık

• evet :)

• fazla iddialı

• boyun! allahım gercekten poposuna dövme yaptıran kaç kadın gördünüz gerçek hayatınızda canlı canlı? nasıl seksi bulabiliyorsunuz bunu:)

• popoda dövme hiç görmemiş olanlar google dan "jenna jameson heartbreaker tattoo " en ünlü popo dövmesini görebilirler.

• şıklara popo yazan düşünsün :D

• çokdüsündümbulamadım , bulmuşsun cevabı işte ;) türkiye şartlarında zor o iş ! yurt dışında yaşayanlar ,bellki! zira hepiniz maço türk erkeği kanı taşıyosunuz :)) bi de bi erkeğin o dövmeyi yapan olduğunu düşünün uuhuuu :) daha makul olun :)))

• Öncekileri Göster
  • bel

• boynuma dövme yaptırmayı düşünmüyor değilim hani:)

• Kesinlikle popo!

• Türk toplumu ve aile yapısının bir erkeğin poposundaki dövmeyi kaldırabileceğini hiç sanmıyorum. Adamı ne yaparlar biliyor musun.

Yükleniyor...