• Sor
  • Bence

Kızlarda kızıl saç mı sarı saç mı daha iyi?

Erkekler , bayanlar sizce kızıl saç mı sarı saç mı daha çekici? saçımı boyatmayı düşünüyorum şu an karamel renginde. sarı da kızıl da yakışıyor. değişiklik olsun istiyorum. hangisi daha hoş duruyor sizce? hafif buğdaya kaçan beyaz bir tenim var

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Sarı yaparsan hasta gibi durursun sürekli majyaj yapman gerekli az veya çok , kızıl yaparsan sürekli akar 2 haftaya kalmaz dip boya ister her banyoda seri katil sendromu yaşarsın , bırak öyle kalsın aralarına ışıltılı balyaj attır şahane olur ...

• haklısın ama değişiklik olsun istiyorum aslında biraz :(

• Ahh be gülüm ben o değişikliği bi yaptım benimki dellendirince beni , belimde lüle lüle saçlarım yandı siyahtan kızıla kızıldan kahveye döndüm saçlar link böle oldu , katlarıyla oyna balyaj attır tavsiyemdir , yok illa yapıcam dersen sonra gel sana maskeler söliyim :))

Erkekler Ne Diyor 12

Kızlar Ne Diyor 12

• Bir kizil kaldi boyatmadigim :) onuda 2013 insallah

• ben de çok hevesliyim kızıla ya :) umarım beğenirsin kendinde

• Kızıl iyidir daha çekici.sarı yaparsan adın aptal sarışına bile çıkabilir

• oyleyse cidden hepsı de yakısır bende beyazım aynen oyle ama en iyi sarı oluyor tavsıye ederım

• sarı saçlarım olmasına rağmen kızıl diyorum!11! KIZILLL :D

• seninki dogal ya da dogal gibi beyb ona lafimiz yok <3 biz conconlara sariyoruz

• kızıl saç rengini daha çok orta yaş bayanlara yakıştırıyorum ben. sarı saça gelincede aşağıda Aneksenamun'nun da dediği gibi makyaj veya en azından hafif bile olsa allık istiyo. tabii ten rengide etken bunların yanı sıra. benim saçlarım siyah ve çok uzun. çok da sıkılırsam katlarıyla oynuyorum mesela..

• Sarı diye bir renk olmamalı.

• Kızıl <3

• Pembe de var arada ama yazıştırmadım.

• doğal tabisi kuzeyliyik biz aksldjlskad :D

• Ten rengin ne?

• beyaz. buğdaya kaçıyor hafif bazen

• kızıl ve sıcak kahve tonları.

• koyu kestane güzel gider

• hangi renk yapçaksan yap ama dip boyan geldiğinde sakın o şekil gezme bilhassa sarı saçta kabus gibi bi görüntü oluyo, bence kızıl yap daha seksi

• ikisi de yakışıyorsa sarı yaptır. çünkü kızlın bakımı zor boya akıyor saçından sürekli boya istiyor

• Sarı saçı severim kızılda güzeldir önemli olan sana hangisinin yakıştığı

• ikisi de gidiyor. hangisinin bakımı falan daha kolay olur ya da?

Yükleniyor...