Kapalı modası Erkekler kapalı kızlarda ne tür giyimi beğenir?

Varsa resim de ekleyerek örnek verebilirsiniz :)Ne tür giyimi kapalı bayanlara daha çok yakıştırırsınız, daha çok ne giyerlerse güzel gelir gözünüze? Kızlar da cevap versin lütfen. Kapalı giyim tarzında hoşunuza giden ne varsa dökülün :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• iki arada bir derede kalmış izlenimi vermeyecek temiz, şık ve kaliteli bir kıyafet tarzı. kapalı kizların öyle dapdaracık ve kendi yaşam şartlarına göre oldukça açık sayılabilecek ve özellikle dikkat çekecek türden kıyafetler giymesi; başı açık namaz kılmalarından farksız bir durum. kapalıysan bunun kendi içinde bir mantığı vardır ve buna aykırı bir giyim tarzı o başörtüsünü bir dekordan farksız kılar. insanların dönüp bakacağı kıyafetler için özel çaba sarfediliyorsa olay temelinden sarsılmış ve anlamını yitirmiştir kanımca.

• ilk cumleni begendim ondan sonrasini begenmedim cunku cok yanlis biseye deyindin "başı açık namaz kılmalarından farksız bir durum" basi acik insan namaz kilamaz mi demek istiyorsun ?

• Öncekileri Göster
    • başı açık insan elbette namaz kılabilir ama namaz kılarken gerekli şekil şartına uyar. Yani namaz kılarken örtünür.

• Ha o manada dedin anladim ben genel anlamda basi aciklar namaz kilamaz dedin sandim

Erkekler Ne Diyor 13

• Kapalı giyim tarzı bizim hoşumuza gidecek ve dikkatimizi çekecek şekilde olmamalı. Hoşuma gidiyorsa amacından sapmış olur.

• Kapalı kızların vücutlarını sergilemeyecek sekilde giyinmesi önemlidir. Zaten amaç da o olmalı ve olmak zorunda. Yüz güzelligi zaten kapalı kızların hemen hemen hepsinin güzeldir. ama mümkünse vücudltlarını sergilemeyecek şekilde olsun. Çünkü dinine baglı ile dinine bagı olmayanı ayırmak gerekir. Tamam bazılarının başı acıktır ama islama uymaya çalışır , inancı yüksektir , onlara birşey diyemem. Sadece Kur'an da kapan yazan kısmı es gecip ben islam dinine mensubum ve herşeyi biliyorum diyenler icin konuşuyorum

• Kapali olduklari icin nasil giyiniyor ne tarz giyiniyor goremedigimiz icin yorum yapmak ta gercekten guc oluyor amac zaten gorunmesin uzerine kurulu oldugu icin bizde fikir ve dusuncelerimizi gormeme uzerine kurduk :((((bazi kapali bayanlari da goruyoruz kendilerine yakistirmasini bilmis adabi ve usulune gore giyinmis bir manken edasinda bu tip insanlarada hayranlikla bakiyoruz :))

• İşte merak ettiğim de buydu. Kapalı olup orasını burasını gösternler değil kast ettiklerim. Düzgün Tabirinizle manken gibi adabını ve üslubunu bozmadan giyinebilen kapalılar..

• çarşaf hariç ne giyerse giysin :)mesela şöyle olabilir kapalı giyinecekse bile biraz tarz giyinmeli neticede :) link

• balık etli bayanların her zaman şu giyimi beni boğaya çevirmiştir 1.baş örtüsünün önünü çatı yapması 2.süslü püslü dar gömlek giymesi 3.diz altı kısa kot etek giymesi 4.uzun konvers giyip iplerini dolgun bacaklarına bağlaması 5.ne varsa dökülün demişsiniz sonunda döküldü :))

• :D Allahtan balık etli değilim :)

• dar pardesü etek falan süper oluyo

• hani şu nur cemati var ya zengiin kesimi kapalıları o tarz çok iyi.

• sen kendine nasıl yakıştırsan o önemli

• kapalı giyim tarzında tarzdan bahsetmek zor bence. Çünkü alternatifiniz yok zaten nasıl giyinebilirsiniz ki. Sonuçta her yerin kapalı olacağı için yapılan giyim malları da birbirine benziyor

• Açıkların hepsi birbirinden farklı giyinemiyor ki. Bizim okulda geçen sene bütün açıklar tayt giyiyordu mesela :D hepsi birbirine benziyodu.

• Kendisine güvendiğini yansıtan kıyafeti taşıması önemli. Esarpla makyajı aynı tonlarda olmasına dikkat edilmeli.

• Güzelmiş..

• sanırım sen kapalı bi bayansın,senin kendine neyi yakıştırdığın daha önemli..uyumlu giyindikten sonra sorun olmaz...

• Teşekkürler.

• Biz o gözle bakmayalım diye kapanmıyor muydunuz siz?

• seni avuçlarım patlayana kadar alkışlamak istiyorum

• Öncekileri Göster
    • şükela cevap diye buna derim

• süper çok doğru +1 :)

• bazı kapalılar dapdar giyiniyor işte onlar taş oluyor. tüm hatları belli oluyor ya offfff.bir de bazen saç telkeri gözüküyor. o zaman bitiyorum işte

• seninkide değişik bi sapıklıkmış yani

Kızlar Ne Diyor 9

• nihal bengisu karaca'nın tarzo hoşuma gidiyor. hem kendine has ve şık bir havası var hem de gösterişten uzak.

• emin ol çok güzel kıyafetler var

• link mümkünse böyle olmasın

• Buna kapalı denmez zaten. Sorum giyim tarzı ya :) neden beni yanlış anladınız ki?

Sportif olsun klasik olsun pardesü olsun vs vs. Öğrenmek istediğim buydu sadece.

• Öncekileri Göster
    • şu aşağıdaki linklerde birşey dikkatimi çekti takılarınızı,zinetlerinizi göstermeyin örtün kısmına ne oldu.?

• böyleleri moda olmus artık :)

• Bazı kapalılar karmakarışık renkler giyiyorlar bide bi kalıp makyaj açıklardan daha dikkat çekiyorlar, bide up uzun etek ve pardesular yerleri silip süpürüyor olmuyor yani , fatihte çok güzel kapalı giyim mağazaları var bazen özenmiyor değilim bu kadar tarz kıyafetler olamaz, ayrıca baş örtü ve pardesu uyumu olmalı, ikisi desenli kötü bi görüntü yaratıyor, renkleri pastel seçerseniz hem dikatt çekmez hemde çok şık görünürsünüz...

• Ben basimi kapattigimda insaALLAH boyle giyinmek isterim (boynu aciklari sevmiyorum arkadan baglamalar ama boyunlari acik olanlar, bunun boynu da kapali cok guzel) link

• sen kapalımısın açık mısın şimdi?

• Basim acik ama kapanmayi dusunuyorum

• dinimize göre tesettürlü bir bayan kesinlikle sade olmalı etek boyu ayak bileğinde kolları bileğe kadar olmalı. Kesinlikle başörtüde allı güllü olmamalı deve hörgücü gibi kabartılmamalı kiiiiiiiiiiiiii şimdi trend olan tesettür modasına gelince tek kelimeyle palyaçoya benziyorlar altlarında kalçaları belli eden daracıkk jean üstlerinde vücut hatlarını belli eden bodyler yüz bir ton makyaj kafasında 2 kafa var görünümde kabarmış bir eşarp allahım allahımmmm nekadar rezalet elinde siyah ojelisini dahi gördüm güya namuslu dindar kızız ayağına geziyolar yaaaa eminim başı açık kızlar onlardan yüz bin kat daha edeplii

• ne yakışıyorsa onu giyin kapanmak güzeldir gayat de şık olabilirsin tatlım

• şort,mini etek giyemyceğne göre kısa elbısede gıyemezsın ne gıymeyı beklıyosunkı hep uzun gıyeceğıne göre ne beğensın ki? Bence çok kısıtlı ben olsam açık daha cazıbelı geliır kısa şort üzeri blazer ceket yada kısa bır elbıse yda uzun etek kısa bır bluz çok hoş durur ama kapalıda hep başörtüsü uzun kollu uzun etek gymek zorundasın canım

• sen kendini nasıl iyi hissedersen öyle giyin

• onedena çok ne var :)

Yükleniyor...