Kapalı modası Erkekler kapalı kızlarda ne tür giyimi beğenir?

Varsa resim de ekleyerek örnek verebilirsiniz :) Ne tür giyimi kapalı bayanlara daha çok yakıştırırsınız, daha çok ne giyerlerse güzel gelir... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• iki arada bir derede kalmış izlenimi vermeyecek temiz, şık ve kaliteli bir kıyafet tarzı. kapalı kizların öyle dapdaracık ve kendi yaşam şartlarına göre oldukça açık sayılabilecek ve özellikle dikkat çekecek türden kıyafetler giymesi; başı açık namaz kılmalarından farksız bir durum. kapalıysan bunun kendi içinde bir mantığı vardır ve buna aykırı bir giyim tarzı o başörtüsünü bir dekordan farksız kılar. insanların dönüp bakacağı kıyafetler için özel çaba sarfediliyorsa olay temelinden sarsılmış ve anlamını yitirmiştir kanımca.

• ilk cumleni begendim ondan sonrasini begenmedim cunku cok yanlis biseye deyindin "başı açık namaz kılmalarından farksız bir durum" basi acik insan namaz kilamaz mi demek istiyorsun ?

• Öncekileri Göster
    • başı açık insan elbette namaz kılabilir ama namaz kılarken gerekli şekil şartına uyar. Yani namaz kılarken örtünür.

• Ha o manada dedin anladim ben genel anlamda basi aciklar namaz kilamaz dedin sandim