Klasik giyim tarzı kızların hoşuna gider mi?

selam arkadaslar ya benim sorum giyim tarzımla ilgili. ben klasik giyinmeyi seviyorum, ne bileyim ceket gömlek kundura ayakkabı. Üniversite okuyorum acaba kızlar böyle tipleri sever mi yoksa çekinir mi?

Güncellemeler:
180 boy temiz yuvarlak yüz kalıplı yani geniş omuzlu hafif göbekli bebekyüzlü biriyim nasıl giyinsem hoş olur sizce :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Özellikle üniversitedeyken takım elbiseli erkeklere bi alışamadım gitti.Hani lisede hep takım elbiseliydiler ya onları hep liseli gibi gördüm:))takım değil de daha rahat kıyafetler.mesela güzel kesimli bir kot pantolon,üzerine değişik canlı renklerde zevkli tişörtler,ayakta da kaba olmayan spor ayakkabı bence erkekler, daha sevimli yapıyo.Kaldıki se bi de bebek yüzlüymüşün takım sana olmaz ya

• Güzel olur gri ayakkabı yakışır

• Yakın zamanda ayakkabı alcam gri bi spor ayakkabı dusunuyorum

• Şöyle bir gözümün önüne getirdim seni de gayet hoş görünüyorsun.Yalnız bir çok erkeğin giydiği o converseyi erkeklere hiç yakıştırmıyorum özellikle.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 23

• anlattigina gore tipin hosuma gitti bence salak ekose yda oduncu gomlegi diye tabir edilen gomlek cok hos olur kot yada keten olabilir ayakkabi olarak kundura hic begenmem bahar ve yazsa spor sonbahar kis harley giyen erkekler hos oluyo tabi deri ceket falanda ama catlerde iyi ayakkabidao

• bu arada salak degil salas olcak o telefonum azizligine ugradim

• bilemücümm :D

• yakışana yakışıyor bence.

• yakışır :)

• bizim üniversitede çoğunluk içinden sadece 1-2 kişide gördüm klasik tarz giyinen ve çok fazla dikkat çekiyorlardı ama pek iyi anlamda olduğunu söyleyemiycem bence üniversitedeyken yaşın da gençken spor tarzı giyinmelisin özellikle kızlar özellikle kareli spor gömlek giyinen erkeklere bi baktı mı tekrar bakıyor bir de kot giyersen altına iyi olur bence, yaşın ilerledikçe işe giderken zaten klasik giyinceksin o zamanlar bayanlar klasik giyinmenden hoşlanacaklar

• spor giyinmeni öneririm.

• ben klasik giyenlere bayılırım:)takım elbise bence bir erkeği daha uzun ve daha ince gösteriyor daha karizmatik yapıyor ceket ve kravat olmasa bile mor,kırmızı,mavi tonlarında bir gömlek ve siyah pantolon kombinasyonu çok şık oluyor...

• daha gençsin üniversiteyede gidiyorsun spor giyinmeyi deniyebilirsin eminim daha çok yakışacaktır...

• fizigin iyiymis.

ben gomlek severim ama kotun ustune. kumas pantolonla olmasın mumkunse. kundura ayakkabı yerine yine klasik gorunmlu ama daha spor biseyler deneyebilrsn bence.

• aslında güzel ama günün her anında değil

mesela okula giderken gömlek kot olabilir yarı klasik yarı spor

• türkerce oluyo o:)))

• :)) ben şantıye gıderken kaprıyle gidiyorum ne oluyor bu şimdı spor mu oluyor :)) yoksa klasık gıyım mı

• klasik giyinin erkekleri beğeniyorum ben yaa

• ben cok hoslanirim ama diger kizlari bilmem :D

• kunduraya yorum yapamayacağım.ama mesela krem ceket mavi gömlek ve kot pantolon spor ayakkabı hoş oluyor yüzünede giderse öyle olabilir.renkleri ayarlarsın zaten

• Ceket kot pantolon ve converse. Hem klasik hem spor hem hoş :))

• bence spor giyinmelisin

• bence güzel.

• eet sonunda resmen :)

• uzak ya

• nişantaşını biliyormusun :)

• Öncekileri Göster
  • üniversiteye takım elbiseyle gidilmez. ha işin olur mecburen giyinirsin orası ayrı. ama gömlek, kot, kundura üçlüsünü severim:)

• benmde öyle zaten :)

• Barney Stinson 'um diyorsun, takımsız asla link

klasik pek yakıştıramıyorum ama sen kendine yakıştırıyorsa, kal öyle nolucak ki

• neyi naptığımı anlamadım ama demek istediğim,klasik giyimi kadınlar sevmez genelde. siyah gömlek, siyah ceket iyice siyahlar da çok boğucu. senin sevip yakıştırman önemli bu noktada.

• yok yahu ne yaptınız sade giyinmeyi mesela bugün siyah gömlek siyah ceket altınada kot tarzı keten pantolon giymiştim :)

• şöylemi giyiniyorsun? link

• hanımlar da var saint cık cık yakıstıramadım

• :D:D:D

• hayır, beyler lütfen..

• Öncekileri Göster
  • link böyle giyin o gözlüğüde tak fiziğin iyiyse tamam :D

• sen beni dinle giyin :D süper olucaksın

• yok canım ne yaptın az bişe var ama omuzlar geniş boyda 180 olduğu için yakışıyormuş

• çok mu kilolusun

• Öncekileri Göster
  • Sakın ha! Üniversitede öyle giyineyim deme.

• çok ii sin bu arada

• Ben diyeceğime dedim. Söz meclisin.

• arada değişiklik olsun diye giyiyorum

• Öncekileri Göster
  • hayırdır gazı de mı okuyosun:D

• :))

• ilk tanıştıklarım reis sanıyo zaten cemaatçilere benziom :)) ama tam tersi işte

• hahaha :D fenamı reis olur :)

• Öncekileri Göster
  • valla ben ne zaman kundura gıyen bırını gorsem apacı dyrm sevmem ole tıplerı spor gıyınmelı tsrt kot yada kaprı yada sort ne blymm:))

• o zmn agır abı gbı gyn:))

• be begüş güzelim bilmiyorum ben ağır bi takılan saygı duyulan ağır başlı biriyim şimdi öyle giiyinsem ilginç olmaz mı

Erkekler Ne Diyor 8

• takım elbiseyi klasik giyinmeyi ben de severim ama klasik giyeceksen gerçekten klasik olsun. Öyle üstü klasik gömlek altı kot ve kösele ayakkabı olmasın:) Bir de ütüsü bozulunca daha çok göze batıyor üni.de rahat hareket edemeyebilirsin

• hoşlanırlar

• ben sana direk söyliyim 10 kızdan sadece 1 tanesi beğenir o da ihtimal olsun diye söyledim aslında hiçbiri beğenmez. Hem yaşa uygun değil hem de tarz olarak çoğu kızın beğeni dışı diye düşünüyorum. Sen spor giyinmeye bak, her yaşın kaldırabileceği bir tarz var. Gömlek ceket tamam gene bu kombinleri kullan ceket olarak spor ceketler var onlardan alabilirsin ayakkabı olarak da spor-klasik al hem daha havalaı ve şık gösterir seni.

• ozenti olma kendin ol yakisani giy spor takil

• Gömlek içine t-shirt giy , gömleğide t-shirtün baskı durumuna göre ya yarıya kdar ilikle yada hiç ilikleme , altınada yine renk uymuna göre açık veya kapalı renk kot giyin , abartısız bi spor ayakkabı , hatta şu ince tabanlı düz yürüyüş ayakkabılarından . ben bu şekil takılıyorm acayipte rahatım .

• Okulda klasik gitmez dostum:) en klasik jean pantolon üstüne şık bi ceket olur o da kadife falan bir blazer olabilir. altına da sivri burun veya topuklu falan yeni trend bir ayakkabı giyebilirsin. içine v yaka düz body ya da gömlek falan olabilir:) ama hele keten üstüne ceket falan okulda yapma yani:)

• katılıyorum bencede böyle yap. bu tarz erkekler cok hosuma gıder benım

• tamam dostum bu sene değişiklik yaparım :) saygılar... :)

• işte tarz dostum.

link

link

link

• ben senin tarzını cozdum aynı tarz devam et gömlek pantolon ayakkabı kemer uyumuna dikkat et yeter klasik iyidir ;)

Yükleniyor...