• Sor
  • Bence

Mini etek veya elbiseyi külotlu çorapla mı ya da çıplak bacakla mı giymeyi tercih edersiniz?

Ben çoğu zaman çorap giyerim altından. Bence daha gizemli ve seksi duruyor :) Siz nasıl giyersiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• henüz etek giyinmedim allah sükür öyle bir düşüncem yok olmazda insallah :)))

Erkekler Ne Diyor 19

• Bacaklarin duzgun puruzssuz ve bronz ise ciplak giymelisinbronz bacak dikkat ceker

• biz seninle iyi anlaşırız bayılırım çorap giyen kadınlara

• mevsim önemli kışın ortasında cııplak bacakla olmaz...

• haklisin aga

• Soruların paso cinsellikten , bence sana giyme deseler bile potansiyel var ;)

• :D ne alaka bebegim ya...sizde cok sIkIsmissiniz ,birakinda istedigimi sorayim sana zarar olmuyorya :D hem modan cinsellikle alakali olamazmi? :D ikisi bagli bence

• Öncekileri Göster
    • :D hee sonra beni yine atsinlar iki cekemeyen havadan sikayet etti diye

• Kim çekemiyormuş seni ;) burası özgür düşünce ve yorum platformu, hakaret etmedikten sonra sorun yok...

• bnde evde ynlızken gymeye ozen gosterıorum :) beyaz bı mını etek ınce ten rengı ve beyaz tanga :) pembe uuzun kollu bı badı ve pembe bıleklı converse :) eger ayaklar 35 37 ıse super...ama 37 den buyuk ayaq ta gusel durmaz :)

• işyerinde bir kız vardı.vakit ve mekan müsait oldukça orgazm yolculuğuna çıkardık.ben hep ona etek altından çorap giyme derdim.hemen eteği kaldırmak ve o muhteşem bacakları okşamak için.ama görüntüye gelince bencede çorap seksi gösteririr.katılıyorum

• bencede kesinlikle çorap olmalı özellikle parlak olan ten rengi parlak ve ince siyah parlak muhteşem görünüyor.kışkırtıcı

• geçen bir bayan gördüm, mini etek giymiş bembeyaz bacaklar, ama mavi mavi damarlar çıkmış, iğğğrenç. dedim bacağına çorap geçirseydi en azından midem kalkmazdı. bak eğer bacakların sıkı, pürüzsüz, kılsız, damarsız, varissiz, selülitsiz ise bişey giyme. ama mini etek altına çorap olduğu belli olmayacak kadar ince olanlardan deri rengindi çorap giyersen, bacakların aynı yukarıda bahsettiğim gibi görünüyor. sıkı, pürüzsüz, damarsız, varissiz, selülitsiz, aynı filim yıldızlarınınki gibi bakımlı görünür. o zaman çok seksi olur. pudradlı gibi olur. makyajlı gibi olur. yüzüne nasıl makyaj yapıp kırışıklığını, bıyığını vesaireni alıp pudralıyorsan, bacağına aynını daha zahmetsiz yapmış olursun. bence çok ince şu naylon çoraplardan giy, çorapsız gibi görünürsün ama bacakların seksi ve bakımlı görünür. bacakların zaten bakımlıysa yine giy daha güzel görünür, yumuşacık görünür :) ya

• vay be :D sende üstün yüzeysel ciktin be adam, dünyadaki hic bir varlik mükemmel degildir bu hayalden kurtul :D:D bacak make up larida var ,hem biz siz erkekler begenin diye mi giyiyoruz sandin ? :D ahahayt diyorum ozaman burdan :D sende kaslarin tas gibi oldugunda T-Shirt giy ok,diger durumda giyme :D allah allah en kötü yorum diyorum kardesim bu kadarda olmaz ayol :D a aa aaayt yani

• Öncekileri Göster
    • yoo cokta yeterli :D kocamla beraber yaziyoruz burda cevaplari cok eglenceli :) istedigimle istedigim gibi konusurum hemserim yahu :D sende ne aglak ciktin al saba bebegim bebegim bebegim bebegim

• yani @alevinkizi varya ne diyim sana daha söz tükendi... bi de şey var: 3 günlük mevzuyu düşündün düşündün yeni cevap vermek aklına gelmiş. takma kafaya ya, ben unutmuştum bile :)) çok düşünmek, kafaya takmak yaşlandırır. :) yaşına bakarsak genç görünüyorsun daha :))

• Men de ich don giymeyrem. Dağa seksi oluyore.

• fileli çorap seksi

• fileli çorap...sexi...

• Corapla Gizemliyi nasıl birbirine bağladın :))) Tamam seksi oldugu zamanlar olurdaa :)) Bacakların kötü ise corap giymen gayet normal ama bacaklarına güvenen birinin corap giymesine gerek yoktur. Yada söle dielim :) Gündüz corapla gece corapsızz... :D

• :D sen ne bilcen güzellik anlayisin yok demek ,dövimmi seni? :D benim bacaklar güzel memnunum yani,ama yinede giyiyorum corap :D helde böyle desenli olanlari ooh ooh konustugum erkeklerde sizlerden cok fakrli düsünüyorlar. ama herkesin tercihi farkli :D yoluna devam silent hadi hadi

• :))) dövmedin kalmış zaten :D

• bacaklarına güveniyorsan pürüzsüz bacaklara sahipsen ve sıkıysa çorapsız giy yoksa çoraplı giy. bu kadar basit

• Tabi ki çıplak olmalı. Ama tabi bakımlı pürüssüz parlak ve bronz bir bacaksa. Ama kötü bacaklar kapatılacaksa varisler falan ya da beyazlık, çorap olabilir.

• :D seytan gibisin masallah -1 veriyorum bebegim kirilma ,yüzeysel adam :D

• Öncekileri Göster
    • tamam tamam korktum hadi +1 verdim zaten :D

• Banane en iyi cevap seçilmeden asla:)))) Ay neyse yine de teşekkür edeyim madem napim:)

• ... Etek iyide,bacaklar ? !

• çorap seksi görünümü daha çok artırır...

• bencede :) giyilen corapta güzel olursa tabiki

• aynen..çok haklısın...erkeği düşünmeye sevk etmeli...yani giyim tarzı gerisi sana kalmış demeli...

• Hocam sitenin adi kizlar soruyor kizlar cavapliyor degil soruyu kiz kizlara soruyor pozitif ayrimcilik var erkeklerin sozcusu olarak itiraz ediyorum hakim bey...

Kızlar Ne Diyor 29

• kıyafetime göre uygun renkte bir çorapla tercih ederim.

• Bu tabiki tatil yerleri için geçerli normal zamanda herhangi bir şehirde giyebileceğim bir kıyafet değil.Ten rengi seçerim.Etek rengine göre değişir bu söylediğim gibi.Tabiki çekici duranlar çocukca rengarenk renkleren bahsetmiyorum.

• hic giymiyorum :)

• ince çoraplar sanki bacağa makyaj yapılmış gibi gösteriyor. Severim çorapla giymeyi

• degilmi? bencede öyle :D cok güzel söyledin ama

• Öncekileri Göster
    • cevabın hoşuma gitti

• Daha fazla kimsenin hoşuna gitmesin yoksa 2. kez şikayet edeceğim!

• çorapla daha hoş

• renkli çorap mor :)

• ben kilotluçorapla giyiyorum etekte.şortta çorap falan giymem.seksi mi falan diye hiç dünmedim yakışanı giyiyorum.

• mini etek bir düğün bir gece gibi bir yer ise corap giyerim ... seksii iç yakan bir corap, ama dışarı cıkıorsam, gunluk hayattaki gibi altına sadece spor ayakkabılarımı giyerim ...

• "seksi, iç yakan bir çorap" ne demek?

• Çorap varmış gibi gösteren spreyler tercihimdir :)

• Yazın düşündüğüm için açık ayakkabıda çorap nefret ettiğim birşeydir kışın zaten yaşadığım yer soğuk ozaman zaten etek giyilmiyor ama kışın illada giyeceksem ten rengini tercih ederim :)

• meraktan soruyorum çorap varmış gibi gözükmesini neden istiyorsun. spreyleyeceğine çorap giy belki rüzgar çıkar üşürsün :))

• çok kısa ise tatile gittiğim zamanlar giyerim. onun haricinde kilotlu çorap olur mutlaka. ama kilotlu çorap giymeden ne çok kısa ne uzun etek ve elbiseler giymek tercihim.. çorap yazın bi alternatif olmuyor tüm yazda yazlıkta geçmiyor :)

• peki kışın üşümüyor musunuz ?

• Öncekileri Göster
    • karda kışta etek üşütür tabi ama onun haricinde hayır. sadece ten çorap giymiyoruzki onların kalınları var çizmeler var. e bide kız çocukları olarak lise bitene kadar bütün öğretim hayatımız boyunca etekk çorap ikilisi yaptığımızı düşün..

• bence de çorap bir kadında olmazsa olmazlardan olması, hem zarif hemde estetik geliyor

• ben gideceğim yere göre çoraplı veya çıplak tercih ederim

• bem beyaz bacaklarla asla giymem cok kötü duruyo tabi bacaklrm cikolata gibi bronza neden olmasın ama genelde corapla giyerim bende parlak coraplar war hem daha seksi olyo bencede

• corapla

• bende herzaman ince külotlu çorapla giyerim.yaz ayı bile olsa.bana göre daha şık ve güzel duruyor

• kışın opak külotlu çoraplar yazın çorapsız.

• yazsa corapsız kısınsa coraplı:)

• çorapla giy bence ;)

• yok bacaklrm guzel oyle sevmıyrm corp:))

• harbidende güzelmi p

• Kışın tabiki çorapla yazında spreyler var duymussundur gecelerı genelde spreyle gündüzleri normal giyiyorum.''Çorapsız spreysiz.''

• çorap gıyıyorum hatta 5 yıldır takıntılı oldugum bır corap markası var onu kullanıyorum gayet guzel duruyor

• nedir markası?

• çorapsız daha rahat

• cıbıldak iyidir.

• kadın çorabıysa olabilir

• çorapla

• Gizeme gerek yok çorapsız giyerim.

• sende ayri bir kisilikmissin demekki :D

• Yok çorap sevmem

• Aslinda etegine gore degisir ama genelde corapla giyerim yada cok sicaksa hava corap yerine boxer giyerim.

• birden rüzgar esiyormus ve herkes eteginin atlindan erkekler icin olan bir boxer shorts giydigini görüyrmus :D ahaha cok tatli olurdu kafana göre takil bebegim kim tutar seni

• o ruzgar esip etek havalandiginda g-string filan gozukmesinde iyidir.
      Ayrica erkekler icin giymiyorum yani gizem ve seksilik katmak degil derdim.

• a aaa saka yaptik kiz D:

• ben mini giymiyorum su sekil giyiyorum link corapsiz (:miniyle rahat edemiyorum

• buda sirin :)

• ama çorap oluyordur mutlaka değilmi ?

• bence dırek tangayla cık sen daha sexsı olursun ne bu ya

• tamam sagol önerin icin :)

• ben çıplak tercih ediyorum

• bence de çıplak daha iyi daha seksiiii

• yazlık bır yerde gunduz ise çorap gıymek saçma olur..Gece ise ve özellikle şık birşey giymişsem çorap gıyerım çzellıkle ten rengı ve sıyah ince çorap...

• çoraplar beni çok rahatsız ediyor

• niçin rahatsız ediyor? yani rahatsız eden tarafı nedir?

• Öncekileri Göster
    • bir çorap al test et

• :) peki tamam öyle yapalım o zaman madem bu kadar gizemli .nasıl bişi alıyım peki:)

• Yazın hiçbir güç çorap giydiremez bana. Zaten bronzlaşıyorum. Pırıl pırıl parlıyor. Çoraba ne gerek var. Hem pişirecek beni bütün gün.Bunun dışında nylon,opak ya da file çorap giyerim. Eğer olay mahali gibi bir durum varsa jartiyer giyerim.

• keske her kadında senin gibi dusunse:)

• bu jartiyerde ne var bir türlü çözemedim yaw :) sadece fazlalık gibi

• jartiyerrrlerini yerimm :D cok severim yahu! bence yasadigin yere bagli :D fransa yazin okadarda sicak degil ama türkiyede insanin donuyla gezezi geliyor :D giyme bebegim parlat ortaligi parlatt

• Ince çorapla ama ben artık mini giyinmiyorum :)

Yükleniyor...