Kızların en çok sevdiği erkek parfümü hangisi?

Kızlar, hoşunuza giden, sizi baştan çıkaran, favori erkek parfümleriniz hangileri? Erkekler, sizin de tecrübenizden en çok beğenilen parfümünüz nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kesinlikle 212 şaşmam:D

• Eski favorilerimdendi, tekrar portfoye girebilir demekki

• Öncekileri Göster
    • her şey parfümle olmaz:D

• bnde 212 vip kullanıyorum şuan ama pek faydasını göremedim malesef Le Male Jean Paul Gaultier deniycem

Kızlar Ne Diyor 40

• hugo boss-armani

• söylemem.

• One million

• Hugo BossLacoste...

• +1 ender parfümler

• black xs tabiki :)

• Onun ten kokusundan daha güzel koku yok benim icin

• TRUE RELIGION :):)

• Burberry!...

• one million, armani code

• erkeklerde sevmiyorum parfüm.güven kokan erkek,ihanet kokmasin yeter.

• david beckham

• 212 yi severim

• Gecmiste cok kullanmistim, bu kadar sevildigini bilmiyordum :) Acqua di gio ile donusumlu olarak...

• caroline herrera 212 mi?

• Avon : 015 super bnce super...

• Zarada silver diye bi parfüm var o beni benden alıp başka yerlere götürüyor :O

• armani mania, one million

• one million kesinlikle :D

• kesinlikle ((: ayrıca inanılmazda kalıcı..

• Öncekileri Göster
    • Ne zaman denedigimi hatirlamiyorum, belki yaz oldugu icin kotu gelmistir bana

• Ben bayılıyorum valla :D

• Avondan full speed çok fena geerçekten vede Hugo Boss iddiaalı.Yardımcı olabildiysem ne mutluu;)

• full speed kolanya gibi kokuyor

• o senin görüşün.bunu kadınlara sor.

• Ben esime emporio armaninin parfümünü almıştım ve cok seviyorum. etrafımızdakilerde hep soruyor adını harika bir kokuemporio armanı siyah dikdörtgen şişe gümüş kapak, kapağı çakmak gibi açılıyor yana doğru.

• Traş kolonyalarının kokusu bana çekici geliyor. Parfüm sıkmasa da olur. Arko traş kolonyası mavi kapak.

• Arko men cooler traş kolonyası :) Çok hoştur kokusu, bende kullanırım

• :)

• armani mania, lacost red, rochas, ultra marine

• ultra marine i parfümcüdeki kız önerdi. bi baktım köydeki tütün kolon yağı gibi aynı.

• sürekli denk geldiğim bi koku var ama markasını bilmiyom :( asdfghj

• lacoste tabikii

• armadi code ve full speed

• kırmızı blade

• Parfüm kullanan erkekleri sevmiyorum yhha

• Joop home ( kısaymış hıhh)

• hepsi güzeli :)

• bakar mısınız cevaba :)) Kıyamam yaaa adına uygun cevap vermiş :))))

• diesel fuel for life :)

• armani black code

• black suede touch, armani code, CK eternity, privacy

• Daha Fazla

Erkekler Ne Diyor 47

• sevdiğinin ter kokusunun üstüne parfüm tanımazlar :)

• jin sanders sanıdım j4 derseniz verirler. koklayın, bu koku kadınlarda sarhoşluk yapıyor.tıpkı kediotu koklayan kediler gibi.

• bebek gibi kokuyomuşum cok güzelmiş parfümde sıkmamıştım :))

• Bu One Million yazan kızların burunlarından şüphe ediyorum. Bu kadar rezil bir koku yok bana göre.

• Ne sıkarsam beğeniliyor :)

• sitedede maşşallah açık parfüm kullanan yok. herkes orjinal takılıyor:))

• Bu sorunun cevabi olmazki. Cok sevdigin bir koku vardir ama karsindakinin teninde yada kendi teninde hic belli olmayabilir. Biz markalara fiyatina ve sisedeki kokusuna karar veriyoruz maalesef. Ama her parfum her tende farklilik gosterir. Fiyat olarak cok daha ucuz olan bir fparfum cok daha pahali bir parfumden cok daha iyi olabilir bir tende...

• ben jagler kullanıyorum ölüyorlar

• vodkalı parfümm en güzeli :D

• Armani Black CodeBunu dene .Üniversiteye kayıta gittiğimin ilk gününde dahi sevgili yapabilmemi bu parfüme borçluyum.-Parfümünü öğrenebilir miyim?-Hayır-Ama çok güzel kokuyo,merak ettim...Bundan sonrası senin laf cambazlığındadır :)

• Bunu da deneyim bari

• her markadan 1'er şişe almak lazım :)

• Terre d'Hermes kullanıyorum. Bu yorumumu okuyupta kokuyu bilen bayanlar zaten şuanda benden etkilenmeye başladılar bile :) Biraz pahalı, sahtesi de yok ama pişman olmayacağınız bir koku ;)

• kardeşim ben fullspeed kullanıyodum cevremdekı arkadaslar begenıyorlardı parfumum bıtınce gecici olarak parfüm almaya gittiğimde ordaki bayan sağolsun bende anlamadım nasıl oldu bayanın geldıgını ve kasada parfümün parasını odüyordum :D pişmanlık yaşadım sonradan ama arkadaslar begendiler kokusunu ama sankı kokucu cabuk ucuyor gibi geliyor bana belki sürekli kokusunu aldıgımdandır. parfumun adı : --" EQUAL İNTENSE" -- kullanan veya kokusunu bılen varsada yorumlarını beklerım..

• dostum aradığın cevap bende...:Dmurat boz disquared2 paison kullanıyor.gecen ay rotterdam free shoptan 275 tl ye aldım.türkiyede bulamamıştım...Fena bişey...

• En son rotterdamdan aldim.tr Ye daha gelmedi sanirim. Disquared2 paison.

• BRÜT =>Ben bunu tek geçerim ama Rus Brüt olcak . Yemin ediyorum ünideki sınıfımda bu parfüm popüler konu oldu kızlar çok beğeniyor ama dediğim gibi rus olcak amerikan yada italyan brüt değil!

• Snob white

• perceive kullanıyorum bende, Güzel ama değiştirmeyi düşünüyorum artık ama şişe bitsin diye bekliyorum :)

• Gio armani black code veya gio armani aqua

• Şimdiye kadar kullandığım parfümler;Van gils, Bvlgarı aqua, aqua de gio armani ve son olarak one million. Sana tavsiyem etrafta çakması az olan parfümü kullan mesela 212 Vip ;)

• Hugoboss, bvlgari, calvin Klein, one million, bir de tras kolanyasi denenmistir :)

• Bunlarin icinde de ozel bir kOku ismi olan var mi; bvlgari nin bir kokusu var ama ismini bilmiyorum :(

• Bvlgari acqua marine kullaniyorum, guzel ama kalici degil

• Tek tercihim jagler.Başka parfüm düşünmüyorum.

• Parfüm hikaye yaa... Normalde rexona absolute roll on alırdım. Bi baktım reyonda yanına gilette roll on koymuşlar sıvı gibi rexonadan pahalı olması dikkatimi çekmişti aliyim bi dedim ama amaa amaaaa inanılmaz bi koku... Bu kokunun parfümü olsa ellerinizi yere koymadan takla atabilirsiniz. (;

• Black xs kullanıyorum,markasını çok soran oldu.Bu birazda parfüm ile kişinin uyumu sanırım.Sende başka bende başka meselesi :))

• armani code seviyorlar ;)

• Milattan önce kadınların en çok sevdiği erkek parfümü neydi?

• Terre d'hermes çok güzel

• traş losyonu erkeğin en büyük silahıdır ;)

• Gerçekten Çok Önemli Bir Konu Bu.

• Oğlum bu dünyada kendin için yaşa; kimse için yaşama ;)

• Daha Fazla
Yükleniyor...