Kızların en çok sevdiği erkek parfümü hangisi?

Kızlar, hoşunuza giden, sizi baştan çıkaran, favori erkek parfümleriniz hangileri? Erkekler, sizin de tecrübenizden en çok beğenilen parfümünüz nedir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kesinlikle 212 şaşmam:D

• Eski favorilerimdendi, tekrar portfoye girebilir demekki

• Öncekileri Göster
    • her şey parfümle olmaz:D

• bnde 212 vip kullanıyorum şuan ama pek faydasını göremedim malesef Le Male Jean Paul Gaultier deniycem

Kızlar Ne Diyor 40

Erkekler Ne Diyor 47

• jin sanders sanıdım j4 derseniz verirler. koklayın, bu koku kadınlarda sarhoşluk yapıyor.tıpkı kediotu koklayan kediler gibi.

• sevdiğinin ter kokusunun üstüne parfüm tanımazlar :)

• bebek gibi kokuyomuşum cok güzelmiş parfümde sıkmamıştım :))

• Bu One Million yazan kızların burunlarından şüphe ediyorum. Bu kadar rezil bir koku yok bana göre.

• Ne sıkarsam beğeniliyor :)

• Bu sorunun cevabi olmazki. Cok sevdigin bir koku vardir ama karsindakinin teninde yada kendi teninde hic belli olmayabilir. Biz markalara fiyatina ve sisedeki kokusuna karar veriyoruz maalesef. Ama her parfum her tende farklilik gosterir. Fiyat olarak cok daha ucuz olan bir fparfum cok daha pahali bir parfumden cok daha iyi olabilir bir tende...

• sitedede maşşallah açık parfüm kullanan yok. herkes orjinal takılıyor:))

• her markadan 1'er şişe almak lazım :)

• vodkalı parfümm en güzeli :D

• Armani Black CodeBunu dene .Üniversiteye kayıta gittiğimin ilk gününde dahi sevgili yapabilmemi bu parfüme borçluyum.-Parfümünü öğrenebilir miyim?-Hayır-Ama çok güzel kokuyo,merak ettim...Bundan sonrası senin laf cambazlığındadır :)

• Bunu da deneyim bari

• ben jagler kullanıyorum ölüyorlar

• dostum aradığın cevap bende...:Dmurat boz disquared2 paison kullanıyor.gecen ay rotterdam free shoptan 275 tl ye aldım.türkiyede bulamamıştım...Fena bişey...

• BRÜT =>Ben bunu tek geçerim ama Rus Brüt olcak . Yemin ediyorum ünideki sınıfımda bu parfüm popüler konu oldu kızlar çok beğeniyor ama dediğim gibi rus olcak amerikan yada italyan brüt değil!

• Gio armani black code veya gio armani aqua

• kardeşim ben fullspeed kullanıyodum cevremdekı arkadaslar begenıyorlardı parfumum bıtınce gecici olarak parfüm almaya gittiğimde ordaki bayan sağolsun bende anlamadım nasıl oldu bayanın geldıgını ve kasada parfümün parasını odüyordum :D pişmanlık yaşadım sonradan ama arkadaslar begendiler kokusunu ama sankı kokucu cabuk ucuyor gibi geliyor bana belki sürekli kokusunu aldıgımdandır. parfumun adı : --" EQUAL İNTENSE" -- kullanan veya kokusunu bılen varsada yorumlarını beklerım..

• Snob white

• Terre d'Hermes kullanıyorum. Bu yorumumu okuyupta kokuyu bilen bayanlar zaten şuanda benden etkilenmeye başladılar bile :) Biraz pahalı, sahtesi de yok ama pişman olmayacağınız bir koku ;)

• perceive kullanıyorum bende, Güzel ama değiştirmeyi düşünüyorum artık ama şişe bitsin diye bekliyorum :)

• En son rotterdamdan aldim.tr Ye daha gelmedi sanirim. Disquared2 paison.

• Şimdiye kadar kullandığım parfümler;Van gils, Bvlgarı aqua, aqua de gio armani ve son olarak one million. Sana tavsiyem etrafta çakması az olan parfümü kullan mesela 212 Vip ;)

• armani code seviyorlar ;)

• Black xs kullanıyorum,markasını çok soran oldu.Bu birazda parfüm ile kişinin uyumu sanırım.Sende başka bende başka meselesi :))

• Tek tercihim jagler.Başka parfüm düşünmüyorum.

• Parfüm hikaye yaa... Normalde rexona absolute roll on alırdım. Bi baktım reyonda yanına gilette roll on koymuşlar sıvı gibi rexonadan pahalı olması dikkatimi çekmişti aliyim bi dedim ama amaa amaaaa inanılmaz bi koku... Bu kokunun parfümü olsa ellerinizi yere koymadan takla atabilirsiniz. (;

• Hugoboss, bvlgari, calvin Klein, one million, bir de tras kolanyasi denenmistir :)

• Bunlarin icinde de ozel bir kOku ismi olan var mi; bvlgari nin bir kokusu var ama ismini bilmiyorum :(

• Bvlgari acqua marine kullaniyorum, guzel ama kalici degil

• Milattan önce kadınların en çok sevdiği erkek parfümü neydi?

• Terre d'hermes çok güzel

• Bu sorunun aslında cevabı yok. Şöyle ki kokunun kimde durduğu bence dha önemli.Brad pitt avonun 30 liralığını sürer kadın yine hayran kalır. Dolmuşcu murtaza hugo sürer bilmem burberry sürer kadın kokuya bakmaz bile. Bide ruhani yapınız ne ise ona göre parfüm alın. Romantik bir kişiliğiniz varsa daha sıcak şöyle hafif baharat ve ağaç kokuları karışımı, Karizmatik iseniz daha fresh örneğin meyveler, Sportif iseniz daha canlı kokular sizi bir adım öne çıkaracaktır

• giorgio armani...Kesınlıkle sık genelde cok hos ıltıfatlar aldım bu parfume yonelık

• One million ve 212 Sexy Men'i bu zamana kadar beğenmeyen bir kız duymadım.

• Daha Fazla
Yükleniyor...