Yemek videosu yarışmasıSevgiliye ne pişirilir? Videoya çek, yarışmaya katıl, 500 TL senin olsun! Kapat

Kızların en çok sevdiği erkek parfümü hangisi?

Kızlar, hoşunuza giden, sizi baştan çıkaran, favori erkek parfümleriniz hangileri? Erkekler, sizin de tecrübenizden en çok beğenilen parfümünüz nedir?

0|3
42|49

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle 212 şaşmam:D

1|3
    • Eski favorilerimdendi, tekrar portfoye girebilir demekki

• her şey parfümle olmaz:D

• bnde 212 vip kullanıyorum şuan ama pek faydasını göremedim malesef Le Male Jean Paul Gaultier deniycem

Kızlar Ne Diyor 42

• hugo boss-armani

1|2
  • Onun ten kokusundan daha güzel koku yok benim icin

1|7
  • TRUE RELIGION :):)

0|1
  • Ben esime emporio armaninin parfümünü almıştım ve cok seviyorum. etrafımızdakilerde hep soruyor adını harika bir koku

emporio armanı siyah dikdörtgen şişe gümüş kapak, kapağı çakmak gibi açılıyor yana doğru.

0|2
  • söylemem.

0|0
  • Avon : 015 super bnce super...

0|0
  • erkeklerde sevmiyorum parfüm.

güven kokan erkek,

ihanet kokmasin yeter.

1|5
  • bence 'armannni black code' ben bu parfüme bayılıyorum ve arkadaşım sıkıyor bunu ben ona diyorum ki ali yanımda gez o kadar...

0|0
  • One million

0|2
  • Burberry!...

1|0
  • puma güzeldi

0|1
  • black xs tabiki :)

1|1
  • armani mania, one million

0|1
  • one million kesinlikle :D

0|4
    • kesinlikle ((: ayrıca inanılmazda kalıcı..

• Ne zaman denedigimi hatirlamiyorum, belki yaz oldugu icin kotu gelmistir bana

• Ben bayılıyorum valla :D

• david beckham

0|0
  • 212 yi severim

1|2
    • Gecmiste cok kullanmistim, bu kadar sevildigini bilmiyordum :) Acqua di gio ile donusumlu olarak...

• caroline herrera 212 mi?

• Traş kolonyalarının kokusu bana çekici geliyor. Parfüm sıkmasa da olur. Arko traş kolonyası mavi kapak.

1|0
  • diesel fuel for life :)

0|3
  • Hugo Boss <3

0|2
  • sürekli denk geldiğim bi koku var ama markasını bilmiyom :( asdfghj

1|2
  • one million, armani code

0|2
  • kırmızı blade

0|2
  • black suede touch, armani code, CK eternity, privacy

0|2
  • Hugo Boss

Lacoste...

0|1
  • Avondan full speed çok fena geerçekten vede Hugo Boss iddiaalı.Yardımcı olabildiysem ne mutluu;)

1|1
  • one million

1|2
    • Benzer farkli bir koku var mi, neye benziyor ? Bir kere denemistim ama nasil birseydi hatirlamiyorum.

• Bende var 2 ayda bir kere kullandım asla önermem... Arkadaşlar parfüm için size bir öneri gşdin DP parfümden merak ettiklerinizi test edin sonra o kadar paranız varsa bayılın ve alın. Ve sıkın. Ve kokun. Oh mis.

• armani mania, lacost red, rochas, ultra marine

0|0
    • ultra marine i parfümcüdeki kız önerdi. bi baktım köydeki tütün kolon yağı gibi aynı.

• One million:)

0|2
  • Traş losyonlarinin kokusu en güzeli bence :D

0|5
  • davidoff cool water

0|1
  • Kızlar Devam
    12

Erkekler Ne Diyor 49

• sevdiğinin ter kokusunun üstüne parfüm tanımazlar :)

0|1
  • jin sanders sanıdım j4 derseniz verirler. koklayın, bu koku kadınlarda sarhoşluk yapıyor.

tıpkı kediotu koklayan kediler gibi.

0|0
  • Ne sıkarsam beğeniliyor :)

0|0
  • bebek gibi kokuyomuşum cok güzelmiş parfümde sıkmamıştım :))

0|0
  • Bu One Million yazan kızların burunlarından şüphe ediyorum. Bu kadar rezil bir koku yok bana göre.

0|1
  • vodkalı parfümm en güzeli :D

0|0
  • sitedede maşşallah açık parfüm kullanan yok. herkes orjinal takılıyor:))

3|1
  • Gio armani black code veya gio armani aqua

0|0
  • perceive kullanıyorum bende, Güzel ama değiştirmeyi düşünüyorum artık ama şişe bitsin diye bekliyorum :)

0|0
  • Oğlum bu dünyada kendin için yaşa; kimse için yaşama ;)

0|0
  • Hugo Boss Sport. Daha beyenmeyen kız görmedim. Markasını soruyorlar. Yedekli satılıyor. Şişesi özel. Hava ile temas etmiyor. Duty free den alıyorum. Piyasa da zor bulunuyor.

2|0
  • Armani Black Code

Bunu dene .

Üniversiteye kayıta gittiğimin ilk gününde dahi sevgili yapabilmemi bu parfüme borçluyum.

-Parfümünü öğrenebilir miyim?

-Hayır

-Ama çok güzel kokuyo,merak ettim...

Bundan sonrası senin laf cambazlığındadır :)

0|0
  • kardeşim ben fullspeed kullanıyodum cevremdekı arkadaslar begenıyorlardı parfumum bıtınce gecici olarak parfüm almaya gittiğimde ordaki bayan sağolsun bende anlamadım nasıl oldu bayanın geldıgını ve kasada parfümün parasını odüyordum :D pişmanlık yaşadım sonradan ama arkadaslar begendiler kokusunu ama sankı kokucu cabuk ucuyor gibi geliyor bana belki sürekli kokusunu aldıgımdandır. parfumun adı :

--" EQUAL İNTENSE" -- kullanan veya kokusunu bılen varsada yorumlarını beklerım..

0|0
  • dostum aradığın cevap bende...

:D

murat boz disquared2 paison kullanıyor.gecen ay rotterdam free shoptan 275 tl ye aldım.türkiyede bulamamıştım...Fena bişey...

0|0
  • En son rotterdamdan aldim.tr Ye daha gelmedi sanirim. Disquared2 paison.

0|0
  • Parfüm hikaye yaa... Normalde rexona absolute roll on alırdım. Bi baktım reyonda yanına gilette roll on koymuşlar sıvı gibi rexonadan pahalı olması dikkatimi çekmişti aliyim bi dedim ama amaa amaaaa inanılmaz bi koku... Bu kokunun parfümü olsa ellerinizi yere koymadan takla atabilirsiniz. (;

0|0
  • Tek tercihim jagler.Başka parfüm düşünmüyorum.

0|1
  • "armani he" benimle özdeşen kokum, yıllardır vazgeçmediğim kokum :) Seviyorum seni ARMANI HE :))))

0|0
  • Bu sorunun cevabi olmazki. Cok sevdigin bir koku vardir ama karsindakinin teninde yada kendi teninde hic belli olmayabilir. Biz markalara fiyatina ve sisedeki kokusuna karar veriyoruz maalesef. Ama her parfum her tende farklilik gosterir. Fiyat olarak cok daha ucuz olan bir fparfum cok daha pahali bir parfumden cok daha iyi olabilir bir tende...

0|0
  • ben jagler kullanıyorum ölüyorlar

0|0
  • Gerçekten Çok Önemli Bir Konu Bu.

0|0
  • One million ve 212 Sexy Men'i bu zamana kadar beğenmeyen bir kız duymadım.

0|0
  • her markadan 1'er şişe almak lazım :)

0|0
  • Terre d'Hermes kullanıyorum. Bu yorumumu okuyupta kokuyu bilen bayanlar zaten şuanda benden etkilenmeye başladılar bile :) Biraz pahalı, sahtesi de yok ama pişman olmayacağınız bir koku ;)

0|0
  • BRÜT =>Ben bunu tek geçerim ama Rus Brüt olcak . Yemin ediyorum ünideki sınıfımda bu parfüm popüler konu oldu kızlar çok beğeniyor ama dediğim gibi rus olcak amerikan yada italyan brüt değil!

0|0
  • Terre d'hermes çok güzel

0|0
  • armani code

0|0
  • Şimdiye kadar kullandığım parfümler;

Van gils, Bvlgarı aqua, aqua de gio armani ve son olarak one million. Sana tavsiyem etrafta çakması az olan parfümü kullan mesela 212 Vip ;)

1|0
  • Black xs kullanıyorum,markasını çok soran oldu.Bu birazda parfüm ile kişinin uyumu sanırım.Sende başka bende başka meselesi :))

0|0
  • Perceive yıllardır benimle

0|0
  • Erkekler Devam
    19
Yükleniyor...