Lacivert saten elbisenin altına ne renk ayakkabı giyebilirim?

lacivert saten mini bi elbise aldım yakasında gümüş taşları var ayakkabı çanta olarak ne giyebilirim ?

Güncellemeler:
sedef rengı topuklu nasıl olur ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• sarı giyme de ne giyersen giy :)

• sarı mı asla :))

Erkekler Ne Diyor 6

• klasik olarak parlak metalik gri ayakkabılar, tabii topukluiddialı olmaz istiyorsan da kırmızı sivri topuklu stiletto

• Beyaz

• ... Üniforma modunda aynı renklere kaçmadığın sürece her rengin uygun olabileceğini düşünüyorum.Beyaz renk düşünülebilir.Elbisende taş varsa bırak orda kalsın bunu çantana ve ayakkabına taşıma,sade benim her zaman favorimdir.

• pembe...

• Kesinlikle :))

• çok zevkliyim değil mi? : ))

• Kutladım seni.

• beyaz veya gümüş renginde topuklu bir ayakkabı. Çantan da beyaz üstüne gümüş taşlı olabilir.

• wow beğendim:)

• Ayak bileğini kavrayabilen kelepçeli ve yüksek topuklu lacivert bir Emilio pucci tarzı olabilir...

• senin sevdiğinle alakalı değilki durum başkasının nasıl baktığı ile ilgileniyorsun o nedenle bunu dene bence iyi tepkiler alabilirsin.. yada sen bilirsin..

• bıleklı ayakkabıları pek sevmıorum ama soz ayakkabı almaya gıttıgımde denıyceemmm:)

Kızlar Ne Diyor 16

• İddalı görünmek istiyorsan kum rengi link soldaki foto. link Garanti olsun diyosan: Siyah

• Ya gümüş yada siyah renkli bir ayakkabı almalısın.

• lame ya da gümüş taşlarında gümüş olduğunu düşünürsek...

• O elbısenın altına kesınlıkle platform ayakkabı alma.. Çok kaba ve berbat bır göruntu oluyor daha zarıf ve şık modellerı seçemleısın klasık olmasını ıstersen mat gumuş lame ayakkabı olabılır..kesınlıkle klasık platformdan uzak dur..

• gümüş rengi çok güzel olur.. gümüş taşları da varmış çok hoş durur..

• Lame, gümüş, sadece kristalli olabilir. Çantanı gümüş rengi alma bence. Çok fazla parlar.

• bence beyaz platform tercih edebilirsin ama kırık beyaz rengi...

• Saten bir elbisenin altına saten ayakkabı gider.Ben siyah ya da kırmızı öneririm

• Eğer nikah düğün vs özel bir günse kırmızı.

• yakası gümüş taşlıysa bence alakasız olur.yine de sen bilirsin.

• yakasında ufak bı parca fıyonk gıbı bısıyım ıstunde pek buyuk bı detay degıl arkadaslardan gelen fırkırlerı paylasıorum ne kdr cok fıkrsahıp olursam o kdr ıı benim ıcın

• link Cantasinida tahmin ediyorsundur

• İnce topuklu zarif gümüş renk ayakkabı tercih ederdim ben

• Ayakkabını, çantanın ve aksesuarlarının renginde asla alma. Çok demode bir görüntü oluyor. Uyumlu diye yapılan bariz hatalardan birisi bu fikrimce.Bana kalırsa, güzel bir kırmızı çanta ve şık ve hafif topuklu siyah bir ayakkabı şükela durur.

• tesekur ederım bakıcam

• Alacağın şık modellerle, istediğin olabilirsin. Geçenlerde Nine West 'de çok şık abiye ayakkabılar gördüm, hem de oldukça modern. Bakınabilirsin.

• abımın nısan torenınde gıyıcem bıraz şaşalı gosterıslı olmak ıstıorum

• gümüş olabilir ama parlak olmasın. lacivert süet te fena şık durur.hele tenin beyazsa süper olursun.

• sut beyaz deılım ama cokta koyu tenlı deılım aslında kırmızı alacaktım fakat gobusum cok kotu durdugu ıcın lacıvert almak zorunda kaldmm

• lacicert güzel renktir ama buğday ten için ideal değil.şu açıdan zıtlık oluşturmadığı için göze çarpmaz.sen bilirsi gümüşte olur lacivertte.ben lacivbert süet ayakkabıyı çok daha şık buluyorum ama gümüş çok daha ilgi çekici olur.oda şık durur.

• bugday tenlıyımm

• tabiki gümüş renk bir ayakkabı ve çanta((bak ayakkabıdan sonra makyajımı nasıl yapmalıyım, elbisenin içine hangi renk d.n giymeliyim, ay saçlarımı toplasammı yokssa açıkmı bıraksam diye sorular gelirse bu sorunun arkasından daha önceki üyelere çemkirdiğim gibi sana da çemkiririm, zira çemkirmemle bi çok üyeyi siteden soğutmuş bulunmaktayım. NOT: Bu bir ricadır.))

• bağırma banaa

• ne soğutuyorsun kardeşim millet siteden

• arkadaşına benimde son derece güvendiğimi söylermisin lütfen

• Öncekileri Göster
  • gümüş rengi parlak abiye bir ayakkabı veya kırmızı rugan.

• boyun kısa ise platformdan özellikle uzun dur derim. ya da kullandığın platform maksimim 1 cm kalınlığını geçmesin. fotoğraflarda kısa kalmamak adına gerçekten estetik olmayan bir görüntü yaratabilirsin.

• boyum cok kısa resımlerde cuce kalmak ıstemıyorumm

• mini elbisenin altına platform ayakkabı ya yapma lütfen berbat bir görüntü.bu kıyafetine uyacak tek bişey var gümüş rengi saten kumaştan yapılmış bir ayakkabı topuklu olmalı ama lütfen platform değil.kendine bunu yapma.

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...