En iyi sütyen markası hangisidir?

sorum kızlara sütyenlerin alt lastiği hemen eriyor çok dayanıksız çoğu markayı kullandım ve hiç memnun kalmadım 50 liraya aldığım sütyen dahi lastikleri mahvoldu :( lastikleri bozulunca da tutmuyor .siz hangi marka kaliteli sütyen önerirsiniz?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• kom, g ve marks&spencer'dan aldıklarımdan çok memnunum.

• markanın adı sadece g mi?

• Öncekileri Göster
    • tamam sağol:)

• rica ederim şekercim:)

Erkekler Ne Diyor 23

Kızlar Ne Diyor 55

• Magic Form ve Kom

• pierre cardin

• uwwww yakışır elmalı :)

• yep.. pijamaları gecelikleri de in!

• elmalı:):)

• pierre cardin iç giyimde favorim..
    makinede bozuluyomu hiç öyle bi sıkıntı yaşamadım bilemedim ki..

• marks and spencer
    ayrıca çamaşır topunda yıka 3 4 tl bişey zaten

• benimde 85 alakası yok

• Kom , mark & spencer , ay yıldız , yeni inci ve nbb bence iyi .

• marks & spencer çok iyidir, at makinaya yıllarca bozulmadan çıkar..

• At makinaya yıllarca bozulmadan çıkarmı?o da ne ya

• Çamaşır makinası sütyenleri mahvediyorda..

• Oysho,Loya,NBB,Kompedan,Victoria's Secret zaten süper internetteki alısveris sıtelerıne gelıyor genelde..camasır topu alıp ıcıne koy oyle at makıneye hicbişey olmaz.

• magic form gerçekten çok kaliteli nbb çok dandik la senza oysho marks&spencer da orta victorias secret çok rahat ama uzun süreli kullanmıcaksan yoksa ilk günkü gibi kalmıyo penti berbat ötesi

• magic formu da hiç duymadım da görmedim de nerde satılır bu? marks and spencer orta mı bana çok ii demişlerdi_?

• hayır ben memnun değildim
      magic form ya ykm ya boynerde satılıyo

• Laura ,Kom ve ayyıldız en iyi bence.

• benım ıcın KOM

• yerli malı galiba dimi?kom

• kalite konusunda yeni inciyi tavsiye ederim.şu lastik sebebiyle.ben onu kullanıyorum kap kısmı saten biyeli parlak bir tülden şık duruyor hem yarım kap.arkasıda tamamen lastikten oluşuyor ve ortadan değil kol arkasından kopçası.hiçbir şartta açılma yapmıyor.lastiğin klasik sütyen kadar kalın olmaması çok daha şık duruyor.üstelik lastik zamanla gevşese bile uzunluk ayarı var ve bu kopçaların hepsi metal plastik değil.fiyatı da uygun ben 18 tl.ye alıyorum.

• AGENT PROVOCATEURRRRR diyorum :D Victoria's Secret diyecegim ama cok pahali anasini sattigim :D Triumph var burda alman markasi ama fransadada (benim yasadigim yer) satiliyor.Ondan sonraaa Miss Sixty ninde güzel seyleri olacak :D

• :)))))) çok pahalı anasını sattımın :))))))) süpersin yavv

• :D anasini satinca o camasirlari alacak para gecer belki elime ne bilecen :D:D

• Kom Altinyildiz

• Marks&Spencer ve La Senza!

• la senza. yeni inci harikalar.

• valla ben hep la senzafan aliyorum ama marks&spencerda çok iyidir

• ckla senzaaaaaaaaaa

• Nbb, pierre cardin tabi ki

• cumartesi pazarı

• her iç çamasırı sutyen makinede bozuluyor benım bildgim ya toplardan alacaksın oyle atacaksın makineye ya da elinde yıkaycaksın...

• toplarda atılsa dahi yine bozuluyor?

• o zaman elinde yıka canım hepsı ole olur bence

• KOM markasını kesinlikle tavsiye ediyorum. Makinada yıkanabilir ve hiçbir deforme olmaz. Yaklaşık 15 yıldır bu markayı kullanmaktayım.. hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bir sutyeni en az 3-4 sene giyebiliyorsunuz. Son zamanlarda dukkanlar. gittigidiyor. com/gecegunduzicgiyim den ürünlerimi satın alıyorum. kendileri çok ilgili ve çamaşır konusunda bilgililer soru sorduğunuzda tavsiyede bulunuyorlar. 50 TL üzeri de kargo ücretsiz satın alabiliyorsunuz.

• La Senza ve Marks&Spencer'dan vazgeçmem

• marks&spencer
    nbb
    Kom
    victoria’s secret

• nbb kesınlıkle

• nbb kadar bktan bi sütyen olamaz hepsi çöpü boyladı

• valla ben nbb kullanıyorum canım çamasır makınasına dırekt attıgım halde daha ne gevsedı ne telı cıktı.SS

• Esprit memnunum

• o da güzel marka kesinlikle

• kanka bana bir adet 95 beden gonderirmisin:)

• En iyi marka bence kalite konuşuyor burda :)) sen yeterki iste kanka;)

• Marks&Spencer
    Manken

• Manken

• çamaşır makinesine atma.

• en iyisi kullanmamak

• artıladım.

• sarkar ama sonra:)

• alakası yok makinaya direk atarsan bozulur elde yıka yada çamaşır topu al

• Daha Fazla
Yükleniyor...