• Sor
  • Bence

Şampuana badem yağı koyanlar var mı?

kullanan varmı bu şekilde miktarı nekadar olmalı sizce

En İyi Görüş

• badem yagını bilmemde üzüm sirkesi ile saç hem yaglanmıyo hemde kepek kalmıyo tavsiye ederim ... 2dk bi sirke kokuyo sonra geçiyo ... banyodayken saçınızı şampuanla köpürttükten sonra saçınıza dökün bir yada iki bardak sirke sonra 4 dk bekleyin ve durulayın farkı görceksiniz ...

• badem yağı saç dökülmesine iyi geliyomuş bide besliyo diye kullanayaım dedim de sirkeyi duymuştum ama üşeniyorum öyle yapmaya

• Öncekileri Göster
    • selam bugün senin tarifi uyguladım gerçekten süper ötesi bişey saçlarım yumuşacık oldu ellerim arasında kayıyodu resmen ki benim saçlarım çok zor taranırdı banyodan sonra saç kremi bile bukadarını yapmıyo vala helalllllll

• işe yaradıgına sevindim gerçekten haftada bir tekrarlasan kafi sanırım :)

Erkekler Ne Diyor 14

• onu duymadım ama... tatlı badem yağını saça masaj, firksiyon yaparak iyice yediriliyor...1 saat sonra ılık suyla yıkanıyor... bunu duymuşum... yapanlar var...

• Biz şampuana su koyuyoz oda az kaldıgında :D

• hımm bitmesin diemi

• Öncekileri Göster
    • ozaman iyi yapıyosun oda güzelmiş

• =))

• ilk defa duyuorum dieblirim

• bizim aktar bazen bizim şampuana koyuyor

• sacının turu önemli yaglı cilde sahıpsen sacını yıka sonra kullan ve tekrar yıka.ama kuruysa diplere friksiyon yani ovma yapacak mıktarda yeterlidir.

• direk badem yağlı alıyorum uğraşmıyorum

• Ne işe yarıyor?

• bence hiç şampuan kullanma zararlı.Badem yağı yararlıdır.

• Hee ya annem geçen dedi şampuana badem yağı koydum saçımı besliyormuş dökülmeyimi ne engelliyormuş :S

• kafana göre şeyler kullanma bence kaş yapam derken göz çıkarma sonra saçsız kalırsın alim allah:D

• kafama göre yapmıyorum saça en iyi gelen şeyin badem yağını bilmeyen kalmamıştır heralde hem şampuanın içindeki kimyaselleride etkisiz hale getiriyo 1 kaşık bal koydum 1 kapakta badem yağı koymuştum ilk yıkamama rağmen saçlarım acaip canlandı

• Öncekileri Göster
    • burda açıklamak istemiyorum

• peki sorun yok o zaman

• onu bilmemde 1 kaşık çorbasığı bal koyanlar varmış çok faydalıymış

• ben öyle kullanıyorum

• ben koymuştum saçları yağlandırıyor kısa sürede

• ben oyüzden miktarını sordum ya miştarı önemli çok koysan çabuk yağlanıyo

Kızlar Ne Diyor 6

• badem yağını koyarsan şampuana saç temizlenmez

• ıstedıgın kadar koy..

• Hiç bir yağ lokal olarak tene temas etmemelidir iyi değil derinin yağ dengesini bozar. Özellikle de yüze temas ettiğinde lokal sarkmalar meydana getirir. Badem yağını satın alıp sade saç uçlarına sürüp az miktarda sanki bir tür jöle yada saç bakım maskesi sürmüş gibi kullanman daha iyi olur. Ne kadar az katarsan kat yine de saç derine zarar verir yani yağ dengesini bozar ve kısa zamanda saçların çok sık yaglanmaya baslar ve bir zaman sonra öyle bir hale gelir ki sen akşam yıkarsın sabah vıcık vıcık yağ içinde kalır. Üstelik bu asırı yaglanmanın da kalıcı belirli bir tedavisi yok. Önü alınmaz bir sıkıntı olur.

• bence yag koymayın yıkamadan önce sürün bare.. şampuanın bir anlamı kalsın..

• otur bi konuşalım .

• Şampuanın içine yağ koymayın, saçı iyi temizlemiyor sonra.

Yükleniyor...