• Sor
  • Bence

B B krem kullananlar var mı ?

Kızlar bb krem alıcam hem fondöten,hem nemlendirici özelliği varmış,garnier ve farmasi markalarının var böyle bir kremi,kullananlar cevap versin,nasıl bişey,güzelmi ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• youtubede bi kız var bb kremlerını uygulamalı anlatıyo londrada bi türk kızı yaz cıkar cok konusuyo ama ona gore:)

• londrada bir türk kızı biliyorum onu makyaj önerilerini hep takip ederim bunada bakayım bi :)

Erkekler Ne Diyor 2

• tabii al all kesinlikle all.. nasa tarafından yapıldı bu krem...

• kapatıcı özelliği yüksek mi ?

• kapatıcı özelliklerini vereyom yazz;
      kapama: % 45,12
      açma: % 23,43
      artema: %67,34
      damıtma: %67,65
      ahanda bunnar çokk büyyük özelliğidir..

• ben kullandım çok faydasını gördüm

• kapatıcı özelligi yüksek mi ?

Kızlar Ne Diyor 7

• kullanmadım ama duyduguma gore guzelmıs :)

• o kapatıcı değil yağlı kreme biraz fondoten dokmuş gibi. ben de aldım ama çok kötü ya kullanılmıyo zaten hiç kapatmıyo normal fondoten al hem nemlendirir hem kapatır

• garnierin var bende yüzümü parlatıyor sanki yağlıymış gibi ben beğenmiyorum şahsen

• cildin sivilceliyse hiç kullanma kapatmıyo çünkü

• ben aldım bb krem nemlendırıcı amaclı aldım pürüssüzlük kremı o güya ama fondotenden hiçbır farkı yok alma bence eger fondoten normalde kullanmıyorsan cılde cok zararlı..

• normalde fondöten kullanmıyorum çok hafif kapatıcı özelligi varsa sorun olmaz,ama ağır bişeyse almak istemiyorum açıkcası ..

• Öncekileri Göster
    • bende beyaz tenliyim,cildimde leke falanda yok hafif bişeyse alayım dedim :(

• alma bosuna ona paranı harcama güneş kremı kullan

• hem kapatici ozelligi var hem diger fondotenler gibi degil cildinin hava almasini sagladigi icin daha fazla sivilce vb. seyler cikmiyor. ben de kullaniyorum ve cok guzel

Yükleniyor...