Bildiğiniz floridsiz diş macunu markası var mı?

Floridsiz, Propolis ve Aleo Vera içeren diş macunları sağlık açısından çok iyiymiş. Bildiğiniz, kullandığınız markalar var mı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Forever Living tek geçerim ama satan insanları bulmalısınız fiyatı da 17 lira hala kullanıyorum hem doğal içinde zarar verici hiç bişi yok ve yutabiliyosunuz nefesini 3-4 saat ferah ve mentollu kokuyo çok güzel bişi bu link ama bu kadar sürmiceksin tabi çok çok az bu adam abartmış birz :D

• çünkü satıcı firması avon tarzı kuralları olduğu için raflara konulması yasak o yüzden benm çalışıtıgım yerdeki bi adam satıyodu ondan almıştım bende

• yani neden marketlere koymuyorlar da uğraştırıyorlar adamı nç nç nç

Erkekler Ne Diyor 4

• sensodyne macun iyidir

• şu an onu kullanıyorum ama içinde sls var

• Zaten tek bir markada var bu diş macunu en iyi diş macunu ödülü var sertifikalı yani. Ayrıca bir çok tıbbi araştırmaya konu olmuş onları burada yayınlamaya kalkarsak 3-4 tane daha yorum yapmak lazım. Bu ürün de kullandığım ve mesleğim gereği kullandırdığım diğer bir çok ürün Forever Living firmasına aittir.

Paradontax vb. ürünleri diş hekiminize danışmadan kullanmamalısınız. Bu ürünler tedavi amaçlı kısa süreli kullanmanız gereken ürünlerdir sürekli kullanımı hassasiyete yol açar ve içerdiği aşındırıcı (cam tozu, mermer tozu) maddelerden dolayı diş minesine zarar verir. Kışkırtıcı beyazlık nasıl oluyor sanıyorsunuz. Floridin insan vücuduna olan zararlı etkilerini saymama zaten gerek yok. Bu konuda özelden irtibat kurabilirsiniz.

Saygılarımla...

• florür olmazsa pek korumaz gibi peri. çocuklar için falan var genelde bunlar ama onların da süt dişleri gidiyor zaten

• çamurla fırçalayacağım en doğalı oymuş :D sağol orpheus

• kırk yıl düşünsem bu gelmezdi aklıma ilk gelen sls amg oldu. kafa işte. ahaha bilgim yok peri fırçala gitsin senin dişlerin güzel zaten florür mlorür bişey etmez aynen devam

• sodium lauryl sulfate. tamam mı canım :)

• Öncekileri Göster
  • kesinliklee parodontax..inanılmaz birsey ya tek fırçalamada yararını gösteren tek diş macnu tek tercihim :) siddetle tavsiyee..

Kızlar Ne Diyor 1

• ersağ, paradontax bu markalar ıyıdır bacım

• rıca ettım

• peki teşekkür ettim

• ersagın katalogu var ıster sen uye oluyorsun sponsor numarası ıle tamamen bıtkısel urunlerden olusan bır katalog yada tanıdıgn bırı varsa ondan sıparıs olarak alabılırsın avon gıbı dusun ama bunda urunler bıtkısel ... paradontax eczanelerde bulabılırsın :)

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...