Bir adaya düşseniz yanınıza alacağınız 3 şey ne olurdu?

soru oldukça açık ve net. "bir adaya düşseniz yanınıza alıcağınız 3 şey ne olurdu?" sandal, gemi, helikopter veya oradan kaçabileceğiniz herhangi birşey söylemeyin.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Pek birşey almaya gerek yok.. yalnızlıgına en azından ada eşlik eder.. sadece Su ve bardak yeter...

Erkekler Ne Diyor 19

• Hatun kişim SuAteşSigara şarttı ama orada tütünü bulurum ben bulamassam yaprak sarar içerim

• Valla haydarı alırım bir de bu soruyu soranı...Haydarı denizde ıslatırım bir güzel...Sonra yer misin yemez misin...(Bkz Haydar; Hayatını insan eğitimi uğrunda harcamış, cennet menşeili/cennetten çıkma, budaklı ve kalınca bir odun sopa)

• Benimde baglamamisn adi :S Bende haydarimi alirdim valla +1

• Öncekileri Göster
    • Sen o adada hayvan bul da kebap yapacak... Yat kalk dua et. :)

• Artik onlarmi kebap yapar benmi bilmiorum:))
      Sorun degil erdem gotururum yanimda hocami ogretir nasil olsa 3 hakkim var

• Güneş şemsiyesi, şezlong, güneş yağı

• hatun, hatun, hatun.

• ee sucukla tost ekmeği... hmmm villanın mutfağında malum içinde herşey var sucukda vardır herhal...:D

• tüh bi altta olacaktı bu yorum neyse:d

• olur öyle : )

• 1.sevdiğim insan2.olta3.balta

• at avrat silah :P

• pufffftüy dökücü kremyatakbasket topuaslında 3 degil 5 şey lazım

• bilgisayarinternetBalta - Pala

• Hayallerinizi yıkıcam ama dünya üzerinde keşfedilmeyen yer kalmadı, ne ıssız adası :))))

• 1.Sınırsız soğuk biraz2.monica bellucci3.tuvalet kağıdı :D

• Sezlong gunes kremi gunes gozlugu

• 1-süperlüks içinde herşeyi olan bir villa2-Bütün sevdiğim insanlar3-tost makinası. sucuklu tost yapmak için.

• Sigara, Kafeinli icecek, Bir de cep telefonu. :)

• Cevab yazmıycaktım ama aklıma acaip bişey geldi saçma sapan yorum yapmayın lütfen.2 kadın 1 erkek olmasını isterdim yanımda.1 kadını ben alıcam ama seveceğim bi kadın olcak diğer kadını öbür eleman alcak.Bu şekilde çoğalıp devlet kurcam orda :) İyiki Türk doğmuşum.

• Düşünsene kızlar kısır çıkıyormuş. Hikayenin sonrasını düşünmek bile istemiyorum. :))

• kısır olayına çok güldüm yaaa. yada seniki kısır diğeri değil...:D

• Olayı çıkmaza sokmayın şimdi :)

• ''Soru oldukça açık ve net.'' i soru yazarken açıklama kısmında şablon olarak veriyorlar sanırım.Güzel yemeklerle dolu bir yemek masası, kız arkadaşım ve yüzük.

• açıklama yapılan yeri doldurmak gerekiyor biliyorsun kısa açıklama kabul etmiyorlar bizde laf kalabalığı yapıyoruz :)

• Öncekileri Göster
    • bi dakka sizz ikiniz mi çıkıyorsunuz? :S

• @Soran Evet, hanımım.

• alaaddin'in sihirli lambası bana yeter. açgözlülüğe gerek yok.

• ha ha güzel ya...ama oda zaten 3 şey veriyor..

• peki ben 3 dilek dileme dileğinde bulunursam...::D

• 1- Bol bol yiyecek alırdım açlığa dayanamam.2-Alkol alırdım onsuzda yapamam3-Sevdiğim bir dostumu alırdım yanıma. Canımız sıkıldıkça kafaları güzelleştirirdik:D

• Sevdiğim kişi ve ömür boyu yetecek yiyecek içecek..Sittin senede kimse bulmasın beni:)

• ıspanakpiposafinaz :D :D :D

Kızlar Ne Diyor 13

• 1-Yiyecek aç kalmamak için.2-Ayna o kadar uzun zaman geçirceksem kendimdeki değişiklikleri görmek isterim.3-Mp4 :)

• sevdigim, cakmak ve nargile =)

• valla jack bi sırt çantasıyla aylarca adada her haltı yedi ..doranın çantası gibi içinde herşey vardı heral de ben de o çantadan alırdım yanıma ..

• içinde her şey olan( bilgisayar televşizyon ve yiyecek gibi, hamak da dahil) bir sürü yapboz ve macera kitapları :))

• makyaj çantası, sigara, çakmak.

• Yanıma erkek istemiyorum aslında ama geceleri korkmamak için şart sanırım.Kocam, güneş enerjisiyle çalışan pc, (internet vardır umarım) bir de hizmetkar :)

• güneş enerjisi ile çalışan pc tutum ama ona bide uydudan intenet lazım...Kocanada gerek yok bu durumda sadık bi köpe iş görür:D

• -Sevgilim-Güneş enerjisiyle çalışan ve sevdiğimiz şarkılarla yüklü bir müzikçalar-Çeşitli kremlerle dolu bir kutu

• Adada peeling keyfi, oh mis.

• araba sevgılım ve votka =))

• sevdiğim kişi...çeşitli bitki tohumları...ve bıçak.

• ada da tarım yapacaksın yani:)) Çiftçilikten anlar mısın?

• orda yasıcaksam yiyecek gerek.oda tarımla olur.hazıra dag dayanmaz.

• SevgilimKoruyucu gunes kremi cok cabuk cilleniyorum yoksabirde pili filan bitmeyecek icinde bussuru album bulunan ipod.Sevgilimide aldigima gore adaya duserken caktirmadan birseyler alsin :)

• Sevgilim, deniz terliğim, oku oku bitmez kitabı

• İkametgah Sabıka kaydı 8 adet fotoğraf

• sigara,alkol,çakmak.d

• +1 ben yazıodum aynısını =)

• :d

Yükleniyor...