Bir erkeğin giyim tarzı nasıl olmalıdır?

Dikkat çekici bir erkeğin giyim tarzı nasıl olmalıdır? Bir erkekde aradığınız giyim tarzı nasıldır?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• küpe öncelikle erkeği çok tatlı gösteriyor.açık renkli dar paça kotlar kesinlikle çok itici.kundura ayakkabılar acık kot dar paçayla felaket kötü görünüyor.tabi kemal tanca gibi şık ayakkabılara birşey söyleyemem.hoş bir fiziği olmayıp zayıf erkeklerin üzerlerine yapşan tişörtler tercih etmeside kötü.benim erkekde beğenceğim giyim şudur; koyu kotlar üzerlerine ceket, ceket icine kaliteli oldugunu gösteren tişört veya gömlekler.ayakkabı olarak şık spor ve klasik karışımı gibi tasarımlar harika birde küpe olunca tamamdır.saçlarda sarı ve uzun olursa vazgecilmez bir erkek.:)

• 42gün

ben giyim tarzımı senin dediğin gibi beğeniyorum saçlarında aynı ama küpeyi sevmem

• tarzınız 10 numara gerçektende. kısa saç hastasıyımdır sadece.

• 20 :)

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 6

• Yakışanı giyerse dikkat çeker.

Saçmalarsa yine dikkat çeker.

• boru paca kot, gomlek tsort ve spor ayakkabı sade ama şık :d

• iki kulağıda delik olacak hatta başka yerleride delik olursa iyi olur. renkli dar paça pantolonları çok yakıştırıyorum erkekte daha bi etkileyici duruyor. üstüne beyaz gömlek tabi yakalar açık ve kolyeler bileklikler.. üzerine kürklü bir ceket yada yelek.. tabi kılık kıyafet kadar saçlarıda önemli.. uzun saçlı erkeklere bayılıyorum saçlarını öresim geliyor.. kaşlarda orman gibi olmasın ama değil mi.. :))

• boru paça kot pantolan.. üstüne gömlek yada tişört.. tişörtün önüde açık olmayacak.. içi flan gözükmicek.. ayakkabıda convers spor ayakkbı işte.. kundura bana uzak.d

• böyle olmasın da...

link

• bravo güzel bir paylaşım.çok güldüm :))))

• benim hiç tarzım değil:) serseri gibi geliolar ban:)

• Yakışandır ve ortama göre giyinmelidir.

Erkekler Ne Diyor 2

• yakışanı giymelidir takımda olur sporda ortamına göre

• ben mesela gömlek içine t-shirt giyilmesini hiç beğenmiyorum. Gömleğin tamamiyle havasını alıyor. Gömlek giyerken slim fit olmalı vücuda oturmalı gömlek. Sıcak havalarda kollar iki veya 3 kez kıvrılmalı direseğe yakın bir yerde durmalı gömlek kolu. Ban göre gömlek düğmeli olmalı çünkü yakalar açık oldu mu şopar gibi oluyor düğmeli yaka gömleğin düzgün durmasını sağlar.

T-shirt olarak sade t-shirtler tercih edilmeli. Böyle önünde resimli karman çorman çizimli t-shirtler çoçuksu gösterir insanı. Sade olacak t-shirtün üstünde sade bir yazı olabilir artık markası veya başka bir şekil.

Pantolon olarak ben biraz yırtık pantolon seviyorum. Yırtık dediğim öyle bacağın içini gösteren değil, yırtığın altında kumaş olanlar var yani bacağı göstermiyor sadece model olarak yırtıklık yapmışlar. Efor'un, Zara'nın, Just Cavalli'nin, Guess'in kotları gibi.

Ayakkabı olarak spor ayakkabı veya spor-klasik ayakkabı tercih edilmeli. Açık ton gömlek veya t-shirt varsa beyaz renk ayakkabı tercih edilmeli. Bazıları beyaz renk ayakkabı giymem diyor çok saçma bir düşünce. Spor ayakkabı olarak ben Kowalski ve Lacoste'u tercih ediyorum. Spor-klasik olarak Kemal Tanca, Elle, Derimod, İnci 'nin ayakkabıları ideal

Yükleniyor...