Kısa erkek saçı nasıl düzeltilir?

Kısa saçlılardan yardım istiyorum Akşam banyo yaptıktan sonra yatınca saçınızın sabah kalktığınız da dikleşmemesi için yaptığınız şeyler varmı... sabah kalktığın da dikleşen kısa erkek saçı nasıl düzeltilir?

Güncellemeler:
özürlerim le :) soru abimin saçları için belirtmeyi unuttum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Yapıcağın tek iş duştan çıktıktan sonra fön çekerek istediğin şekli verdikten sonra markası duyulmuş bi wax çeşiti ile saçlarına şekli verdikten sonra yatıp uyumak. Bunu 15 gün sürekli yap 16. gün saçlarını yıkayıp havluyla kuruladıgında bile istedigin gibi kalıcaktır emin ol.Ama bunları yaparken wax'a dikkat etmelisin sana zarar veriyorsa kullanma Her insanın aynı olmuyor çünki.Bende sıkıntı yok mesela kullanıyorum hiçbir problem yok =)

• hıım denenmeye değer.. zarar verirse derken saç dökülmesimi .. teşekkürler :)

• evet saç dökülmesinden bahsettim buna dikkat edin sorun olmazsa aynen uygulayın hak vericeksiniz bana ;)

• tamam bunu not alıyorum deniycem :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Çözüm çok basit. Duşu akşam değil sabah yapacak :)))

• :)) yok hakan çok nane molla cam falan açık oluyor hemen hapşırmaya başlıyor geceden banyosunu yaptırıp yatırıyorum hemen , sabah bi bakıyorum saçlar papaz olmuş ıslatıp düzeltmeye çalışıyorum yok anam düzelmiyor :))

• En güzel çözüm sabah yıkama. Benden başka öneri çıkamaz çünkü bilmiyorum.

• :)) tamam sağol :)

• hiç bir sey yapmam sabah o şekilde işe giderim zaten akşama kadar baret takıyorum düzeltsem bile daha kötü olacak

• :))) tarzın olmuş tur

• öyle salaş bi hava veriyor bana

• havlu vs. gibi birşeye sarıp yatarsa sabah kalktığında dik olmadığını görecektir...

• Sacanin bazi noktalari yatik ve dik olabilir bu tamamiyla yatarken yastiktan kaynaklaniyor bununda tek caresi sabah uyndignda tekrardan yikamasi ve sac kurutma makinesiyle kurutmasi ve sekil vermesi islak sekildede sekil verdirebilir ni tekim benim sac rengim cok siyah oldugndan bazen cok az islatip sekil veriyorum jole surmulmus gibi duruyor..

• erkek saçı zor ya :)

• 4 e vursun benim gibi at hırsızına benzemıcekse. İstesende dıkleşemıyo.

• :)) aslın da yakışıyor olabilir :)

• Denemeli o zaman. Bir daha hiçbir kuvvet bana bunu yaptıramaz.

• yumuşak yastık kullanmak faydalıdır. Benimde saçım çok dikleşir. Jöleliyse gece yıkar yatarım. Sabah kalktıgımda taramak için tekrar yıkarım. Başka çare yok. Çok çabuk dikleşiyorsa çözüm bu.

• biraz nane molla sabah yıkarsam malum cam falan açık oluyor hasta olur diye geceden yıkayıp yatırıyorum sabah yıkasam bütün gün hapşurur elim de mendil peşin de dolaşırım :))

• Ben her sabah fönleyip çıktığım için bir sorun olmuyor. Hazırlanmam biraz zaman alıyor ama bunu 10 yıldır neredeyse her sabah yaptığım için, ekstra zahmetli gelmiyor. :)

• Yatmadan once buharli utu ile iyice utulenir efem :)

• saçlar berbat olur ama kırılır

• Öncekileri Göster
    • Dene modada çığır acabilirsin :))

• aahh garibim elim de kobay olacak :)) aslın da 3 numara da yakışıyor en iyisi kestirmektir belki de

• Saçları bir ıslatıp yada yıkayıp saç kurutma makinesiyle kurutma esnasında bir yandan kuruturken bir yandanda eğer tarağa geliyorsa tarakla tarağa gelmezse elle şekil vererek düzelir.

• ıslatıp deniyorum onu olmuyor geceden şekil alıyor bir türlü düzeltemiyorum

• Öncekileri Göster
    • :))) bol jöle olabilir ben hep az kullanırım rahatsız olmasın diye :)) teşekkürler

• Zaten jöle donunca saçlarında beton gibi oluyor.Ama belli bir süre sonra çözülüyor ve yapış yapış ediyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Bencanandım, erkek değilim ama sabah kalkındığında saç şekillendirme ürünleriyle istediğin sonucu alırsın.Dilersen marka felan önerilerinde bulunabilirim (örneğin ilk aklıma gelen Osis'sin mess up ürünü. Hem matlaştırır -parlak parlak görüntü yapmaz- hem yumuşatır hem de istediğin şekli yumuşak formda verir) Ama sakın ve sakın, geceden bir ürün kullanma şekillendirici olarak. İleride saç dökülmesi yapar.Bir diğer önerim de , saç serumları. Saçları yumuşacık yapar. Geceden sürülen ürünler var. Bütçene göre seçebilirsin mesela :) Aklıma bunlar geldi

• sabah uğraşmaya vaktim yok özel eğitime gidiyor gönderene kadar yemeğini yedirip giydirmem gerek bir de saçıyla uğraşamıyorum.. bu geceden sürülen serumlar kısa saçın dikleşmesini önlermi

• Öncekileri Göster
    • Düzleştirir bencanandım :) Ben de kullanıyorum kısa saçlı değilim ama yumuşatıyor beslerken. Umarım faydası dokunur kolay gelsin :))

• sağol :)

Yükleniyor...