Farah Zeynep Abdullah'ı beğeniyor musunuz? Makyajı nasıl yapılır?

Gerek o bebek suratıyla, gülüşüyle, iri gözleriyle ve dudaklarıyla bir bayan olmama rağmen çok beğeniyorum ben bu oyuncunun yüzünü. Uzun saçın çoğu kıza daha çok yakıştığını ve ayrı bir hava kattığını düşünürdüm ama kısa saçı bu kızda gördükten sonra çok heves etmeye başladım aynı modelden kestirmeye.Saç rengi de çok hoşuma gidiyor turuncumsu gibi hani böyle, tam bilmiyorum rengini.O saç rengini genelde zaten seviyorum ama kendim biraz aşırı esmer olmasam da buğday tenliyim,o renk de genelde açık tenlilere daha çok yakışıyor.Asıl sormak istediğim şey, dizide de çoğu sahnede görebileceğiniz gibi bu kızın gözlerine değişik bi göz makyajı yapıyorlar.Olduğundan biraz daha büyük ve çok şeker görünüyor, eyelinerle falan yapıyorlar sanırım ama çözemedim tam olarak. Benim de gözlerim iri, hafif buğday tenliyim.Ne tonlarda nasıl bir makyaj önerirsiniz buna benzer? Ve nasıl buluyorsunuz Farah Zeynep Abdullah'ı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• bende çok beğeniyorum İlgiltereye geri dönmesine üzüldüm umarım geri döner. soruna gelince görmeden birşey diyemem ama sevdiysen ve sana yakışacağını düşünüyorsan deneyebilirsin beğenmezsende değişiklik olur nasıl olsa kökü sende:).

• soluk benizli biraz.. yüzü güzel kız gerçekten.

Yükleniyor...