Beyaz tene hangi renk saç gider?

Beyaz tene hangi renk saç gider? birkaç çeşit söyleyebilirsiniz.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• beyaz tene gitmeyecek saç yoktur.gözler renkli ise kızıl veya siyah.renkli göz beyaz ten sarı saç olmaz ışıl ışıl parlarsın.ha bunu istiyorum diyorsan söyliyim

1 pek çok erkek bu durumda seni ulaşılması zor görür ve yanaşmaz

2 sokak takipçilerinin sayısı artabilir.

3 saçlarının boya olduğu çok kolay anlaşılabilir.

gözler renkli değilse ve boyun 1.75ten kısa ise kızıl gene güzel bir seçim olacaktır.ama kumral veya açık kumral oldukça yakışır genel olarak.yüz hatlarına uyuyorsa da siyahı deneyebilirsin.siyah yakıştığı kadına tam yakışır.

Erkekler Ne Diyor 10

• tartışmasız kızıl..bunu tartışabilecek kim var?:)

• öncelikli olarak aralara ve üstlere siyah, sarı saç 2. olarak da açık kahverengi aralara sarı iyi olabilir.

• Kızıl

hastasıyız dede ! :D

• Daha çok açık tenleri tercih etmelisin. Bakır tonlarını kullanabilirsin, sarı tonlarını kullanabilirsin. Beyaz tenli olduğun için birçok ton uyar. Fakat benim görüşüm çok hafif de olsa makyaj yapmalısın. Saç renginden dolayı yüzünün beyaz tenli olması saçları çok ön plana çıkaracağı için makyajla dengelemelisin.

• Siyah- koyu kızıl

• Sari-siyah

• kızıl , çok güzel oluyojlndgşbjsd

ah!

• Sarı

• siyah ya da koyu kestane

Kızlar Ne Diyor 13

• Yüz güzelliğine güveniyorsan, koyu tonlar. Koyu kestane - siyah arası.

Çünkü beyaz ten, koyu saç en çok yüz hatlarına dikkatleri çektirir.

Beyaz tenler renk konusunda şanslıdır. Çünkü kızılı da sarıyı da bakırı da çok güzel taşır. Zevkine göre takılabilirsin bencek :)

• açıkçası her renk gider ama beyaz tenlilerin yüzündeki pembeliği hafif ortaya çıkardığı için kızıl bakır karamel tonlar, beyaz tenini daha da beyaz gösterdiği içn koyu kahve ve siyah ;bence en çok yakışan renkler.. ilerisi yaşlar için ise platin düşünebilir ama 20li yaşlarda uygun görmüyorum pek:)

• bence platin sarısı beyaz tenlileri farklı bir güzel gösteriyor tabii benim tercihim :)

• kızıl

• siyah!

• Kahve tonlari olabilir.

Kizil tonlari hatta biraz ucari turuncuya yakin

Sari tonlari.

• sakın sarı yapma heran makyaj ıster yoksa yuzun ölü gibi olur.ama güzel bir tarçın güzel bir fındık kabuğu hem makyajsız hemde makyajlı rahat kullanılır

• en iyisi kendi saçın bence doğallık önemli kendi saçın zaten tenine uyumludur :))

• Her renk yakışır beyaz ten rengine.

En yakışanı ise siyahtır

• Beyaz tene her renk yakisir bence...

• Sarı ya da siyah

• bakır tonları mı diyolar ne diyolar kahvenin açık tonları turuncuya yakın olanları gibi mesela.ben beyaz tende onu seviyorum doğal durur büyük ihtimal

• ateş kızılından hariç her renk yakışır. Bende beyaz tenliyim kumral yaptım bakır kızılı yaptım çok yakışmıştı :) şimdide röfle yaptım oda çok yakıştı:))) şanslıyız her renk saç yakışır ;)))

Yükleniyor...