• Sor
  • Bence

Sinameki otu saçları uzatır mı?

Deniyeniniz varsa yazarsanız sevinirim. Şimdi okudum ve çok hızlı uzadı yazanlar olmuş forumlarda.

En İyi Görüş

• ben her hafta sürüyorum saçlarıma arkadaşım, mutlaka dene ben çok faydasını gördüm inan. badem yağı ile karıştırırsan daha iyi olur.

• yağlı yağlı olur ama ya

• çok çabuk mu uzatıyor gerçekten?

• ben faydasını görüyorum gercekten. yıkayınca yag falan da kalmıyor.

Erkekler Ne Diyor 10

• çam terebentin yılan yagı badem yagı

• Panpa ben Hacettepe Dermatoloji bölümünde okumaktayım. Bu kardeşimin hesabı şimdi senin dediklerin saç çıkarma çıkanların köklerini kuvvetlendirme ve de olan kılların köklerini kuvvetlendirmeye yariyiiii ...

• denemedim vallaaa

• Omuzlarındaymış.

• Puf. :I

• o nerden geldi aklına

• bağırsak katledici

• ben denedim.

• Saç veya herhangi bir yerdeki tüy, kıl uzatmak istediğin zaman en iyisi badem yağı ve yılan yağıdır aşağıdaki bayan arkadaş yazmış ama şampuanda olmasın özellikle saf olarak yağını alırsan istediğin bölgeyi güçlendirebilirsin.

• Panpa ben Hacettepe Dermatoloji bölümünde okumaktayım. Bu kardeşimin hesabı şimdi senin dediklerin saç çıkarma çıkanların köklerini kuvvetlendirme ve de olan kılların köklerini kuvvetlendirmeye yariyiiii ...

• Aynı hesap daha sık ve gür çıkartıyor, mesela saç uzadı insanın saçı uzadıkça dökülmesi daha kolay olur bunu biliyorsundur herhalde, bu saydıklarımda saçı kuvvetlendiriyor uzamasınada yardımcı olur. Daha gösterişli çıkartır. Birde şu en başta kullandığın kelimeye ayar oluyorum :D üni. okuyorsun şu lafları kullanmayın lütfen :D

• Hayır sinemaki müsil görevi görür fazla kullanırsan bağımlılık yapar. ve sinamaki bitki çaylarının temelidir. saçla alakası yoktur. Saçla alakalı ot ise Isırgan otudur. saça parlaklık kök kuvveti v.b. verir saç uzatıcı hindistancevizi yağı , CEVİZ yağı , sarımsak yağıdır. Ben Hacettepe Dermatoloji bölümünde okumaktayım ...

• sıçırttıran ot değil miydi o ya ben mi yanlış hatırlıyorum. Sıçtıkça saç mı uzuyormuş :D

• hahah yok saç da uzattığı söyleniyor klndzlbvnjkdnbvjknbdzfbv vs vs karışımı felan yapmak lazım

• gece gece güldürdün :D +++++1 :D

• bağırsakları çalıştırır dikkat et saç uzatayım derken :)

• yeni bi ot çıkmış münasip bölgene sürüosun ordakileri döküp kafada çıkaraıyo.artık kıvrcık mıvırcık idare edeceksin VİZONTELE YE SELAMLAR:)))

Kızlar Ne Diyor 6

• Yılan yağı daha etkili sanırım ..

• ben gittim alıcaktım 2-3 formül daha vardı badem yağı bir de bemiks ampül diye kadın dedi ki yılan yağı olan saç şampuanı daha iyiymiş ama zaten saçın belli bir uzaması varmış temiz olduktan sonra bile o hızı aşmazmış

• bemix ampul müydü neydi öyle bir şeyle kullanılınca uzatır diyorlardı ama berbat kokuyormuş,denemedim

• eğer içecek olarak kullanacaksan sık kullanımda bağırsaklar iptal...bilgin olsun, kaş yapayım derken göz çıkarma

• Napcan uzun saçı iyi böyle.

• sen ne bilion saçlarını

• neresinde demedim ne bilion dedim

Yükleniyor...