Kıyafetlerimi nerede satabilirim?

Gizli Üye
Evde yığınla kıyafetim var çoğu az giyilmiş her neyse ben bunları satmak istiyorum artık çöpe atmak ziyan gibi geliyor giymiyorum da neredeyse artık hiç bunları satabileceğim bir yer var mı? İnternet veya gerçek hayatta ? Kıyafetlerimi nerede satabilirim? İkinci el elbise alım satımı nasıl yapabilirim?
ikinci el kıyafet siteleri
Güncellemeler
+1 yıl
günlük değil abiye gibi elbiselerim var. garibanlar onları mı giyecek sokakta kış günü? garibanlara vermek elbet benım de aklımdan geçmiştir di mi?
ve birde bu kargo olaylarını anlamıyorum internet üzerinden olan. Kargo ücretini kendim mi ödüyorum o halde kazancım kârım ne kadar olur?
Kıyafetlerimi nerede satabilirim?