Kıyafetlerimi nerede satabilirim?

Evde yığınla kıyafetim var çoğu az giyilmiş herneyse ben bunları satmak istiyorum artık çöpe atmak ziyan gibi geliyo giymiyorumda neredeyse artık hiç... Daha Fazla

Güncellemeler:
ve birde bu kargo olaylarını anlamıyorum internet üzerinden olan. Kargo ücretini kendim mi ödüyorum o halde kazancım kârım ne kadar olur?
Soruyu sorduguma pisman oldum size para gerekli oldugunu söylüyorum günlük değil abiye gibi elbiselerim var garibanlar onlarımı giyecek sokakta kış günü? garibanlara vermek elbet benımde aklımdan geçmştir dimi mantıklı cevaplar vermek yerine laf olsun diye yorum yapmanıza gercekten gerek yok.

En İyi Erkek Görüşü

• en rahat internette satabilirsin arkadaşım.gittigidiyorda satışa koy mutlaka alıcı çıkacaktır.güzelde para kazanırsın.ürünü nette satışa koyarken kargo seçeneklerinide belirliyosun.alıcı ödeyecek diye ayarlarsan alan bilerek alır.her parça için ortalama 5-6 yada 7 lira kargo ücreti verirsin.sen ödeyeceksen ona göre fiyat biçersin.karşı tarafa ödeteceksende fiyatı yine ona göre belirlersin.Yapman gereken en önemli şey ürünlerin net fotograflarını çekmen ve açıklama kısmını iyi yapman.uzun uzun yaz açıklamayı,ürünü öv vs :) neyse bu kadar bilgi yeter sanırım.

Soran beğendi