• Sor
  • Bence

Kıyafetlerimi nerede satabilirim?

Evde yığınla kıyafetim var çoğu az giyilmiş herneyse ben bunları satmak istiyorum artık çöpe atmak ziyan gibi geliyo giymiyorumda neredeyse artık hiç bunları satabileceğim bir yer varMI? İnternet veya gerçek hayatta ?

Güncellemeler:
ve birde bu kargo olaylarını anlamıyorum internet üzerinden olan. Kargo ücretini kendim mi ödüyorum o halde kazancım kârım ne kadar olur?
Soruyu sorduguma pisman oldum size para gerekli oldugunu söylüyorum günlük değil abiye gibi elbiselerim var garibanlar onlarımı giyecek sokakta kış günü? garibanlara vermek elbet benımde aklımdan geçmştir dimi mantıklı cevaplar vermek yerine laf olsun diye yorum yapmanıza gercekten gerek yok.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• en rahat internette satabilirsin arkadaşım.gittigidiyorda satışa koy mutlaka alıcı çıkacaktır.güzelde para kazanırsın.ürünü nette satışa koyarken kargo seçeneklerinide belirliyosun.alıcı ödeyecek diye ayarlarsan alan bilerek alır.her parça için ortalama 5-6 yada 7 lira kargo ücreti verirsin.sen ödeyeceksen ona göre fiyat biçersin.karşı tarafa ödeteceksende fiyatı yine ona göre belirlersin.Yapman gereken en önemli şey ürünlerin net fotograflarını çekmen ve açıklama kısmını iyi yapman.uzun uzun yaz açıklamayı,ürünü öv vs :) neyse bu kadar bilgi yeter sanırım.

Erkekler Ne Diyor 17

• tam sana uygun bir yer link

• Pazarda sat ..

• gitti gidiyoo iyi oluyooorr..

• fakire fukaraya falan ver sevab our satıp naabcan :)

• dedikleri gibi ihtiyacı olan birine ver

• İkinci el elbisenin getiris çok olmaz. ilçe belediyelerinin millete bedava elbise dağıttığı uygulaması var. Bir araştır istersen.Seni tebrik ediyorum elbiseyi çöpe atmak yerine paylaşma duygusu taşıdığın için.Tebrikler.

• - veren kim acaba.? Çok meak ettimde.

• kilodunu istiyorum

• fakirde biraz zengin takılsın senin sayende yahu her seyde para degilki yahu .)

• cevrende durumu kötü olanlara verirsen parayla satacagından daha cok mutluluk verir ...

• sorunuzda abiye yazmıyo paraya ihtiyacınız olduguda yazmıyor bu tarz yazarsan benım gıbı herkesten aynı cevabı alırsın, soruyu dogru yaz millet anlasın... sahibinden.coma koy...

• Yardımcı olabilirim sana burda kızlar var hmn satarsın..irtibata geö yeter.

• satıp ne kadar para kazanacaksınki, hem çöpe atılacağına ihtiyacı olan birine verebilir yada toplama merkezlerine verip fakir aile çocuklarına gitmesini sağlayabilirsin

• garibanlara ver para yerine sevap kazan daha hayırlı olur senin için hanımefendi...

• irtibata geç yardımcı olayım.

• çope neden atıyorsun belediyeye kaymakamlığa filan götür sosyal yardımlaşma yerlerine götür yazık çöpe atılır mı

• arkadaşım kıtmısın çöpe atmak istemıyorum yazdım orda dimi? ogrenciyim paraya ihtiyacım var satmak istiyorum olay bu

• senin kadar kıtım çöpe atmak dersen bende fakire garibana ver derim. direk satacam dersen işin rengi değişir. mantıklı yaz o zaman sorunu.

• link al bak burası nasıl? google a giyim satış yazınca bir çok site çıkıyor

• kilotlu çoraplarini bana yolla aldiginin 2 katini ödeyim :)

Kızlar Ne Diyor 2

• NİYE SATIYON,VER GARİBANLARA GİYSİN

• para gerekiyo ögrenciyim diyorum ya soruyu yorumu okumadan yorum yapmayın allah askına bosu bosuna

• Evde yığınla kıyafetim var çoğu az giyilmiş herneyse ben bunları satmak istiyorum artık çöpe atmak ziyan gibi geliyo giymiyorumda neredeyse artık hiç bunları satabileceğim bir yer varMI? İnternet veya gerçek hayatta ?..BEN KÖRMÜYÜM ACABA BUNUN NERESİNDE YAZIYOR PARAYA İHTİYACIN OLDUĞU..aklın yolu bir,çoğu az giyilmiş bir sürü elbisesi olan insanın paraya ihtiyacı olurmu

• link arkadaşım burada yönetici

Yükleniyor...